Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Česká klasika Botas nyní v Kauflandu

Klasika mezi českými botami nebo rodinné stříbro. Tak se dá říkat značce BOTAS. Nosila je celá republika. V populárních botaskách vítězili nejúspěšnější čeští i světoví sportovci. V jednu chvíli to sice vypadalo, že značce dojde dech a skončí jako tolik jiných slavných českých značek, ale našli se lidé, kteří svou pílí a umem dokázali BOTAS zachránit. Z klasické ikony šedesátých let se krok za krokem stala také ikona současná – pro svůj moderní design, poctivé provedení a maximální pohodlnost. Kaufland je hrdý na to, že značce BOTAS pomáhá v úspěšném růstu. Naším cílem je dostat oblíbené botasky opravdu ke všem, a to za ty nejlepší ceny. Nyní navíc ve speciální limitované edici – exkluzivně v Kauflandu!   


Každý z nás má „botasky“

Jen někdo ale má Botas

Když se ptáte po tom, jestli má někdo doma „botasky“, nebo tohle pojmenování pro ikonický typ bot zadáte do internetového vyhledávače, zjistíte, že se značce BOTAS povedlo jedinečné. A sice dát název nejen vlastním výrobkům, ale všem botám, které jsou jim podobné. Od jejich vzniku v roce 1963 se tak slovem „botasky“ často označuje veškerá sportovní a rekreační obuv. V roce 2005 byly botasky zařazeny mezi 100 českých designerských ikon. A vy teď můžete jeden z párů limitované edice této ikonické boty mít ve svém botníku. Stačí zajít do Kauflandu.


BOTAS CLASSIC

Nadčasová klasika českých rekreačních a sportovních bot. Přesně to jsou BOTAS CLASSIC s originálním a stále aktuálním designem již od roku 1966. Těžko najít boty české výroby, které by do takové míry prověřila historie. Zároveň se v nich budete cítit velmi pohodlně – jsou totiž šité z kvalitních materiálů a přímo na evropský typ nohy. Tak hurá v nich rovnou domů.

 

BOTAS CITY 

Modernější pojetí dalšího klasického designu botasek z 80. let upravené pro potřeby moderního městského člověka. To přináší model BOTAS CITY. Kombinace materiálu odolného proti odření a SOFT FIT stélky, která podporuje klenbu nohy, je ideální pro všechny typicky městské povrchy, jako jsou asfalt a beton, i pro sportovní aktivity na nich.                                                                         


Pohodlí na prvním místě 

Rčení „Kde vás tlačí bota?“ u botasek rozhodně neplatí. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a vytvarovány tak, že dokonale padnou. Než si botasky nasadíte na nohu, projdou rukama zkušených obuvnických mistrů z výrobního závodu ve Skutči. Výroba bot je totiž řemeslo, které se v BOTASu předává z generace na generaci už 70 let!


Věděli jste, že...?

Legendární botasky se vyrábí už sedmdesát let. Exkluzivně v Kauflandu nyní najdete limitovanou edici se dvěma nejprodávanějšími modely – CLASSIC a CITY.

Do tolika zemí se botasky vyvážely už v roce 1974, a to dokonce 230 různých vzorů bot! Vy si teď můžete některé z nich pořídit v limitované edici v Kauflandu.

Divili byste se, jak moc vrcholní hráči nohejbalu nedají dopustit na botasky. A právem. BOTAS totiž obouvá mistry světa už od roku 1981.