Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Nejlepší čerstvost pro Česko!

U nás v Kauflandu děláme vše pro to, abyste si u nás každý den mohli vybrat z pestré nabídky vždy čerstvých produktů. Proto zkracujeme jejich cestu od dodavatele k vám na minimum a nakupujeme každý den jen tolik čerstvého zboží, abychom vám další den mohli přivést nové.


Čerstvé ovoce a zelenina z polí i sadů

Denně pro vás vozíme více než 200 druhů čerstvého ovoce a zeleniny. Úrodu nakupujeme od 50 lokálních dodavatelů a u vás je do 48 hodin.
V nabídce máme výhradně české houby a bylinky. Také výrazně podporujeme pěstitele českých rajčat. Na co nejkratšícestu dbáme i u exotických vitamínových bomb, které pro vás vozíme až z 60 zemí světa. A protože na to jdeme “bio-logicky”, každý týden máme v nabídce více než 25 druhů bio ovoce a zeleniny.


Ryby ze sádek i volné přírody

Od tradičního pstruha, přes oblíbeného lososa až po malé krevetky? Stačí si vybrat! U nás v Kauflandu totiž najdete to nejlepší ze sítí rybářů. Dodavatele si pečlivě vybíráme a náš sortiment stavíme na produktech, které pocházejí ze zodpovědného rybolovu. Kvalitu kontrolujeme všemi smysly a udržujeme je správně chlazené. Dopřejte si skvělou chuť kvalitních ryb z našeho širokého výběru.


Čerstvé pečivo od regionálních pekařů

Až třikrát denně pro vás regionální pekaři zaváží na naše prodejny čerstvý chléb, rohlíky, housky, ale také sladké pečivo. Navíc pro vás několikrát denně rozpékáme dalších 90 druhů křupavého pečiva, a tak máte vždy na výběr.


Čerstvá porce mistrovských kousků masa,
lahůdek i sýrů

Denně vám na našich pultech servírujeme více než 18 druhů mistrovských kousků masa od našich mistrů řeznického řemesla. Vaše chuťové pohárky se mohoukaždý den těšit na více než 60 druhů sýrů a 50 druhů vybraných lahůdek.


Proč v Kauflandu najdete vždy čerstvé zboží?

Je to díky našim úžasným pečlivým lidem. Ti se každý den starají o to, abyste u nás vždy našli čerstvé produkty. Nahlédněte do našeho zákulisí a podívejte se, co všechno stojí za plnými regály a bedýnkami!

Objevte další čerstvé novinky z Kauflandu.


Důležité upozornění

Společnost Kaufland stáhla dne 25.3.2021 z prodeje výrobek
P Style&Cook Struhadlo 4v1

EAN  4063367063800 Šarže: 4920
Výrobce: Style´n Cook GmbH, Raiffeisenstraße 13
56637 Plaidt

P Style&Cook Struhadlo 4v1