Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Základní potraviny, pečivo


Platnost od 08.04.2020 do 12.04.2020

Jídlo je domov

Dobré věci jsou často tak blízko. To je i náš názor a proto sázíme na chutné domácí produkty, které jsou denně čerstvé a vždy nejlepší kvality. Můžete ochutnat. Vyzkoušejte naše regionální produkty.


Udělejte si čas na nejdůležitější jídlo dne a užijte si každý začátek dne. S křupavými houstičkami, čerstvýmí croissanty, ovocným džemem, vydatným nářezem nebo miskou müsli. Nezáleží na tom, čím chcete svůj jazýček hýčkat, u nás nejdete vše.

Croissanty a rohlíky

Ve znamení půlměsíce

Na první pohled jsou si croissanty a rohlíky velmi podobné. Spojuje je i jejich historie. Ale svým složením se značně liší.

Kdo je vymyslel?

Kdo jako první upekl polokulaté pečivo, není dodnes jisté. Podle nejznámější legendy vzniklo po obléhání Vídně Turky v roce 1683.

Rohlíky vs. croissanty

Na rozdíl od rohlíků, které jsou vyráběny z mouky, vody, mléka, cukru, droždí, eventuálně vajec a někdy také másla, obsahují croissanty mnohem více másla.

27 vrstev pro lehkost

Croissantové těsto lístkuje. Je několikrát složeno a opět rozváleno. Tak vznikne v ideálním případě 27 vrstev, které zaručují příjemnou lehkost a jemnou chuť tohoto pečiva.