Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Rodinný piknik

Pokud se na piknik chystá celá rodina, bude začátek asi chaotický. Aby nikdo nezůstal hladový a děti se nenudily, sestavili jsme kromě nápadů na jídlo také tipy na pořádnou zábavu. Přejeme mnoho radosti při objevování tipů pro celou rodinu!

Vaše prodejna:
,

Naše pikniková nabídka

Platnost od 17.07.2019 do 23.07.2019


Nápady na zábavné hry

Po jídle odpočinek? V žádném případě! Děti jsou nezastavitelné, proto jsme pro vás připravili pár nápadů. Ideálních na piknik v parku nebo u vody. Máte chuť na nějakou akci? Tak se jednoduše zapojte do hry!

Věneček ze semikrásek

Pro všechny milovnice květin. Nejprve natrhejte sedmikrásky s dlouhými stonky a přeložte je přes sebe, kvítky by měly být blízko u sebe. Nyní je opatrně vzájemně provažte a přidejte další sedmikrásku. Případně můžete nehtem v silnějším stonku vytvořit otvor a vzájemně spojit.

Frisbee

Akce! Pokud je kolem deky dostatek místa, postará se frisbee o velkou zábavu. Zapomněli jste frisbee doma? Nevadí, jako náhražka postačí i piknikový papírový talíř!

Piškvorky

Hru s řadou tří koleček a křížků zná každý – tady je její pikniková verze. Nejprve najděte pokud možno rovné větve nebo dřevěné hůlky pro hrací pole. Poté budete potřebovat ještě dva různé druhy hracích kamenů, například tmavé a světlé oblázky. Můžete použít také předměty z vlastní piknikové výbavy, například pohárky a papírové talíře. Přejeme vám hodně zábavy při promýšlení všech tahů!