Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Zdravý piknik

„Zdravý“ piknik je bezpochyby takový, při kterém se konzumují lehká jídla, a je tedy ve hře velké množství ovoce a zeleniny. Užívejte si jak piknik samotný, tak i okolní přírodu. Zkrátka a dobře piknik, který odpovídá době a aktivnímu životu.

Naše ovoce a zelenina – čerstvé přímo z pole

Máme široký výběr ovoce, u kterého vždy dbáme na přísnou kontrolu pěstování. Užívejte si chuť ovoce a zeleniny bez starostí. Pestrá nabídka bio produktů k vám míří i z našich regionů. Na váš stůl – nebo piknikovou deku – se tak dostanou zdravé a čerstvé potraviny.


Platnost od 17.07.2019 do 23.07.2019


Pro všechny labužníky jsme připravili několik skvělých piknikových tipů. Přesvědčte se, kolik existuje možností a nápadů, jak se na pikniku zabavit.

Aktivní piknik

Cesta do parku

Aktivní piknik začíná už při příjezdu. Zkuste zaparkovat své auto dál od piknikového místa a projděte se. Nebo ještě lépe – jeďte na kole. Uvidíte, jak se vás piknik rychle rozproudí!

Příprava jídla

Seznam svých hostů si projděte klidně i den před nákupem. Má někdo určité kulinářské libůstky? Nebo alergie? Mají vaši hosté rádi dezerty? Jsou mezi nimi vegetariáni, a pokud ano, kolik? Je mnoho věcí, které mohou být díky čtvrthodině plánování vypilovanější – vaši hosté vás za to budou milovat.

Procházka po parku

Piknik se neodehrává jen na několika čtverečních metrech deky. Využijte pro svůj piknikový odpočinek zcela vědomě okolní přírodu. Třeba při procházce po parku nebo malé projížďce na loďce po jezeře. Má některý z hostů s sebou psa? Ten bude mít z procházky radost jako vy. 

Fitness + Picknick = Fitnick

Á raz! Á dva! Á tři! Osvěžte svůj piknik několika fitness cviky. Povzbuďte ostatní, aby se zapojili – to je přesně to pravé po mnoha kulinářských chodech. Vezměte si s sebou lehké fitness pomůcky, jako frisbee, švihadlo nebo míč.
A nezapomeňte, že k fitnessu patří i dechová cvičení.

Plogging

Může člověk při pikniku udělat něco přínosného pro sebe a přírodu? Ano. Trend pocházející ze Skandinávie se jmenuje plogging. Vyzbrojte se rukavicemi a pytlem na odpadky. Můžete běhat a sbírat přitom odpadky – a těch bývá v parcích dost. Odstartujte nový piknikový trend a sbírejte nejen odpad, ale i body k dobru za ochranu životního prostředí.