Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Trendem doby je konzumovat v co největší míře to, co vyrostlo na „nejbližší mezi“. Banány si za humny asi nevypěstujeme, ale u mnohých potravin je to možné a Kaufland svým zákazníkům přináší to nejlepší ze všech koutů naší země. Nabízet českou kvalitu mu umožňuje spolupráce s řadou českých osvědčených dodavatelů.

To nejlepší ze všech koutů Česka

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/73/02/Asset_2857302.jpg

HaKne, Hulín

Představte si, že společnost HaKne každý den zpracuje přes 1000 kg mouky na několika druhů těsta.

Malá rodinná firma rozjela provoz v polovině roku 1995. Knedlíky podle tradičních receptur brzy získaly takový věhlas, že je od roku 2000 společnost HaKne, spol. s r. o. dodává pod registrovanou ochrannou známkou Hausknechtův knedlík.


https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/70/47/Asset_2857047.jpg

Čerstvě utrženo, Mutěnice

Věděli jste, že rajčata a meruňky dodávané družstvem Čerstvě utrženo jsou proti škůdcům a chorobám chráněny přirozeným biologickým způsobem?

Odbytové družstvo založila v roce 2017 skupina farmářů spojených filozofií udržitelného podnikání – například zalévají dešťovou vodou. Rozhodli se, že lokální ovoce a zeleninu budou nabízet pod společnou značkou.


https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/72/39/Asset_2857239.jpg

Lacrum Velké Meziříčí

Historie mlékárenství ve Velkém Meziříčí sahá do první poloviny minulého století.

Dnešní mlékárna LACRUM je typickým představitelem regionálního zpracovatele syrového kravského mléka, které pochází především z oblasti Vysočiny. Protože si produkty udržují vysokou kvalitu a navíc se v sortimentu tu a tam objeví zajímavá novinka, zákazníci zdejší mléčné výrobky milují.


https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/71/76/Asset_2857176.jpg

Jaroměřická mlékárna

V Jaroměřické mlékárně denně zpracují 100 000 l mléka od českých farmářů.

Od roku 1937 tu vznikají poctivé mléčné výrobky –sýry, tvarohy nebo třeba oblíbená tradiční pomazánková. Mlékárna je držitelem prestižních certifikátů kvality – například sýr Fénix nebo Jaroměřický archivní sýr se honosí titulem Regionální potravina.


https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/71/12/Asset_2857112.jpg

Hanka Mochov

Celých 630 hektarů půdy v nejkvalitnějších lokalitách Polabí, to už je pořádná “zahrádka”!

Obhospodařuje ji česká firma s českým kapitálem Hanka Mochov. Pěstuje na ní poctivou českou zeleninu, jejíž kvalitu dokládají certifikáty GLOBALGAP a HACCP. Zelené fazolky tohoto producenta se navíc pyšní označením kvality KLASA.


https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/69/83/Asset_2856983.jpg

Bramko, Semice

Víte, že kvalitní zeleninu z produkce společnosti Družstvo BRAMKO CZ rozváží zákazníkům každý den 40 až 50 nákladních aut?

Firma, která obhospodařuje úrodnou půdu v Polabí,  polní zeleninu a brambory pěstuje už od roku 1992. Využívá nejmodernější pěstitelské i sklizňové technologie, ale současně ctí generacemi prověřené zásady tradičního zemědělství.