Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Trendem doby je konzumovat v co největší míře to, co vyrostlo na „nejbližší mezi“. Banány si za humny asi nevypěstujeme, ale u mnohých potravin je to možné a Kaufland svým zákazníkům přináší to nejlepší ze všech koutů naší země. Nabízet českou kvalitu mu umožňuje spolupráce s řadou českých osvědčených dodavatelů.

To nejlepší ze všech koutů Česka

HaKne, Hulín

Představte si, že společnost HaKne každý den zpracuje přes 1000 kg mouky na několika druhů těsta.

Malá rodinná firma rozjela provoz v polovině roku 1995. Knedlíky podle tradičních receptur brzy získaly takový věhlas, že je od roku 2000 společnost HaKne, spol. s r. o. dodává pod registrovanou ochrannou známkou Hausknechtův knedlík.


Čerstvě utrženo, Mutěnice

Věděli jste, že rajčata a meruňky dodávané družstvem Čerstvě utrženo jsou proti škůdcům a chorobám chráněny přirozeným biologickým způsobem?

Odbytové družstvo založila v roce 2017 skupina farmářů spojených filozofií udržitelného podnikání – například zalévají dešťovou vodou. Rozhodli se, že lokální ovoce a zeleninu budou nabízet pod společnou značkou.


Lacrum Velké Meziříčí

Historie mlékárenství ve Velkém Meziříčí sahá do první poloviny minulého století.

Dnešní mlékárna LACRUM je typickým představitelem regionálního zpracovatele syrového kravského mléka, které pochází především z oblasti Vysočiny. Protože si produkty udržují vysokou kvalitu a navíc se v sortimentu tu a tam objeví zajímavá novinka, zákazníci zdejší mléčné výrobky milují.


Jaroměřická mlékárna

V Jaroměřické mlékárně denně zpracují 100 000 l mléka od českých farmářů.

Od roku 1937 tu vznikají poctivé mléčné výrobky –sýry, tvarohy nebo třeba oblíbená tradiční pomazánková. Mlékárna je držitelem prestižních certifikátů kvality – například sýr Fénix nebo Jaroměřický archivní sýr se honosí titulem Regionální potravina.


Hanka Mochov

Celých 630 hektarů půdy v nejkvalitnějších lokalitách Polabí, to už je pořádná “zahrádka”!

Obhospodařuje ji česká firma s českým kapitálem Hanka Mochov. Pěstuje na ní poctivou českou zeleninu, jejíž kvalitu dokládají certifikáty GLOBALGAP a HACCP. Zelené fazolky tohoto producenta se navíc pyšní označením kvality KLASA.


Bramko, Semice

Víte, že kvalitní zeleninu z produkce společnosti Družstvo BRAMKO CZ rozváží zákazníkům každý den 40 až 50 nákladních aut?

Firma, která obhospodařuje úrodnou půdu v Polabí,  polní zeleninu a brambory pěstuje už od roku 1992. Využívá nejmodernější pěstitelské i sklizňové technologie, ale současně ctí generacemi prověřené zásady tradičního zemědělství.


Bohemia Apple

Golden Delicious, Gala, Red Delicious, Gloster, Jonagold či Idared, stačí si jen vybrat.

Je poměrně málo oblastí, kde se dá vypěstovat ovoce s velmi aromatickými a chuťovými vlastnostmi a region Tuchorazka, kde se sady Bohemia Apple rozprostírají, sem rozhodně patří. A to již 300 let. Družstvo Bohemia Apple patří k největším soukromým producentům jablek v České republice.


Maso Jičín

Týdně zpracujeme v našem masozávodě v Modleticích 52 tun vepřového masa jen od firmy Maso Jičín.

Firma Maso Jičín dodává do Kauflandu vepřové půlky, které si pak náš masozávod dále zpracovává. Masokombinát Jičín zajišťuje chov prasat, porážku i jatečné opracování a nabízí tak vepřové půlky s detailním značením původu.


Vinařství Ludwig

Víte, že Vinařství Ludwig jako jediné v ČR označuje lahve i etiketami z korku a dřeva?

Firma byla založena v roce 1992 a v současnosti produkuje především přívlastková vína z tradičních odrůd révy. Pěstuje ji na 16 hektarech vinic v katastru obcí Moravská Nová Ves, Němčičky a Bořetice.


Prantl

Tradice masného průmyslu v Žirovnici trvá již více než 120 let. Přesněji sahá až do roku 1889.

Jan Prantl, zakladatel firmy, v ní pokračuje od roku 1992, kdy získal podnik v restituci. Specializuje se na masné speciality a šunky. Nezaměnitelná chuť a vůně jejich fermentovaných trvanlivých masných produktů je výsledkem tradičního způsobu výroby.