Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Olma je u nás jako doma

Historie tradiční olomoucké značky mléčných výrobků Olma se začala psát před více než padesáti lety. Už tehdy ale bylo jasné, že čerstvé mléko do svého závodu bude odebírat výhradně z Beskyd, Jeseníků a Hané, tedy oblastí známých svou čistou přírodou. A na tom se ani po půlstoletí nic nezměnilo. I díky tomu dnes chutné a zdravé výrobky Olma lidé milují nejen „doma“ na Moravě, ale po celé České republice. A nejsou sami. Věrnost poctivému mlékařskému řemeslu a mléku jen z moravských luk a hor oceňujeme více než dvacet let i my v Kauflandu. Výrobky značky Olma odebíráme od samých začátků našeho působení na českém trhu a s radostí jí tak pomáháme dál růst. Naše spolupráce má ale i další podoby. V minulosti jsme spolu s Olmou přinesli našim zákazníkům také mnoho speciálních edic či zajímavých soutěží a s nimi spojených zážitků. Například setkání se slavnými osobnostmi, jako v případě soutěže se sýrem Olbrie, kdy měl výherce příležitost povečeřet s populární francouzsko-českou herečkou Chantal Poullain.

Příběh začal v roce 1967

Tehdy byl položen základní kámen nové mlékárny. Naplno se celý provoz spustil v roce 1970 a od začátku do něj bylo zakomponováno množství technologických novinek „ze Západu“ od firem předních světových značek. Společnost rok od roku rostla a její příběh slavně pokračuje především po roce 1989. Započala doba řady prvenství a zrodu známých značek, které si s oblibou i díky Kauflandu dopřáváte doposud. Například jogurty Florian, Klasik a Pierot, zakysaný smetanový dezert Cavalier, Olmíci pro děti, sýry Olmín nebo OLMA čerstvé mléko Selské a Bio. Denně máme v Kauflandu v nabídce až 70 produktů Olma – vždy čerstvých, zdravých a v té nejvyšší kvalitě.  


Vše z moravského mléka

Dnes Olma vyrábí množství nejrůznějších mléčných produktů, které můžeme najít snad v každé české lednici. Například zdravé bílé jogurty plné hodnotných živin či ochucené jogurty známých značek Florian a Pierot v desítkách různých příchutí, smetanové sýry i ty, které zrají každým dnem, tradiční tvarohy nebo vyhlášené moravské máslo připravené pomocí špičkových švýcarských technologií. Zkrátka vše, na co máte chuť. A to výhradně z mléka od místních dodavatelů z Beskyd, Jeseníků a Hané, kterým v Olmě zůstávají věrni už od svých začátků. Díky nejmodernějším výrobním inovacím, na kterých si v Olmě dlouhodobě zakládají, jde olomouckým výroba zdravých mléčných produktů jako po másle. Zároveň se ale místní mlékaři nepřestávají držet osvědčených tradic a klasických postupů.


Představujeme speciální edici

Díky dlouhodobé spolupráci Kauflandu a Olmy si u nás můžete vychutnávat produkty této klasické české značky každý den v týdnu, po celý rok. Letošní 2. říjen bude ale v něčem přece jen speciální. V našich chladicích boxech se totiž objeví speciální „zlatá“ edice oblíbeného jogurtu Florian, která byla vyvinuta dle požadavků Kauflandu exkluzivně pro naše zákazníky. Těšit se tak můžete na příchutě, které udělají z klasického Florianu skutečný dezert – například mandle a pistácie, ta nejlepší čokoláda, karamel s příchutí nugátu, mák s marcipánem nebo lahodné tiramisu. Tyto netradiční příchutě si můžete v tomto týdnu navíc vychutnat za akční ceny.