Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Potravinová sbírka

V sobotu 18. května se uskuteční další ročník Sbírky potravin, jejímž cílem je ve spolupráci s potravinovými bankami a neziskovými organizacemi pomoci potřebným. Stejně jako ve všech předchozích letech se i letošního ročníku sbírky opět zúčastní také společnost Kaufland.
Spolu s námi můžete podpořit tento projekt, který vnímáme jako společný den sounáležitosti. Darováním trvanlivých potravin a drogerie může pomoci opravdu každý.

Letošní Sbírka potravin proběhne na 40 vybraných prodejen Kaufland:
Blansko, Boskovice, Brno – Ponava, Brno – Slatina, Brno – Židenice, Čáslav, České Budějovice, Český Krumlov, Domažlice, Havlíčkův Brod, Hranice, Chrudim, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Kolín, Kyjov, Liberec – Rochlice, Litoměřice, Louny, Olomouc, Pardubice – Centrum, Pelhřimov, Plzeň – Bory, Praha – Michle, Praha – Modřany, Praha – Vypich, Praha – Kobylisy, Prachatice, Prostějov – Okružní, Prostějov – Olomoucká, Přerov – Lipnická, Šumperk, Třeboň, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vsetín, Zábřeh na Moravě, Zlín – Vršava, Znojmo – Jarošova a Žďár nad Sázavou.

V těchto prodejnách mohou zákazníci od 8 do 18 hodin nakoupit libovolné množství trvanlivých potravin a drogerie a prostřednictvím dobrovolníků na prodejnách je věnovat těm, kteří na tyto pro většinu z nás běžné produkty nemají dostatek finančních prostředků.