Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Už se to blíží!

I ty nejhezčí prázdniny mají svůj konec. Ale to vůbec nevadí, protože na vás už čeká nový školní rok. Aby vás celým rokem provázela zábava, máme pro vás ke startu školy připraveno spoustu skvělých nabídek. Sledujte naši stránku a nenechte si nabídky utéct. Soutěžte a objevujte s Kauflandem.


My jsme naše domácí úkoly splnili

Na začátek školního roku vám Kaufland nabídne mnohem více, než jen sešity a tužky. Sledujte naše nabídky a vybavte se skvělými pomůckami, trendy doplňky a kvalitním oblečením. Nabídneme vám funkční oblečení pro bezpečnou cestu do školy, a dokonce i nábytek pro školáky.


Tipy & triky

Šest tipů pro úspěšný školní rok

Přichystali jsme pro vás následujících 6 tipů, se kterými si vy a vaše děti jednoduše ulehčíte školní den.

Školní snacky

Domácí svačiny jsou vždy lepší než kupované obložené pečivo. Přesně totiž víte, z čeho se vaše svačina skládá. Pokud ráno nestíháte, můžete si svačinu v klidu připravit už večer. V krabičce a lednici sváča bez problému zůstane přes noc do rána čerstvá.  

Hrací tipy do školy

O přestávkách je dobré se hýbat. Děti tak trénují motoriku a zůstávají fit.

Na uklizeném stolu se lépe učí

Dobrá školní výbava začíná svačinovou krabičkou a končí stolem v dětském pokoji. Právě u stolu je důležité zachovat pořádek. Ulehčí to psaní domácích úkolů a nemusíte se bát, že se vám něco ztratí.

Rodinný plánovač

Vytvořte si rodinný plánovač. Ulehčí vám to plánovaní školního a mimoškolního času.

Rituály během školního dne

Připravte si večer tašku do školy, oblečení a svačiny. Můžete tak s klidem vstávat a mít dost času na vydatnou snídani bohatou na vitamíny.

Jak bylo ve škole?

Tuto otázku už slyšel snad každý. Nechte dětem trochu více času na to zpracovat všechny události, které se přes den ve škole staly. Zkuste se dětí ptát podrobněji. Například ,,Jaká byla dnes hodina matematiky?". Nebo ,,Co jste dnes dělali o přestávkách?".  


Dětská snídaně

Zdravá dětská snídaně

Snídaně je základ dne. Toto pravidlo platí u dětí dvojnásobně. Snídaně tělu dodá potřebnou energii pro zvládnutí náročného školního dne. Myslete taky na vitamíny, které jsou obsaženy v ovoci a zelenině. Mrkněte na naši nabídku a inspirujte se pro výběr té nejlepší snídaně. Dobrou chuť!