Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Objevte celý svět STAR WARS

48 sběratelských karet STAR WARS včetně holografických speciálů v galaktickém albu. S aplikací K-Master budete myslet, jednat a žít jako Jedi. Objevte galakticky lahodné recepty a naši exkluzivní kolekci STAR WARS. Nyní pouze v Kauflandu.

Upozornění: z důvodu vyčerpání zásob je ukončeno vydávání balíčků karet k nákupu. Na prodejnách je stále možné koupit stříbrné balíčky za 19,90 Kč.

Sběratelské album

Sbírejte STAR WARS karty

Jedinečná příležitost: Všechny postavy STAR WARS z epizod I až IX. Začněte sbírat a prozkoumejte celý vesmír STAR WARS. Otestujte si své znalosti a procvičte si své dovednosti. Čekají na vás neuvěřitelná dobrodružství a výzvy.


Aplikace K-Master

Myslete, jednejte a žijte jako Jedi

Prokažte svou odvahu, sílu a vytrvalost a získejte svůj „Certifikát ovládnutí Síly“. S aplikací K-Master zažijete od prvního dne vzrušující dobrodružství ze světa STAR WARS. Mnoho galaktických her ve 4 fázích, filmy ve virtuální realitě a další. Aplikace je zdarma a VR brýle najdete v našich obchodech.

Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder

Jaké jsou druhy karet?

Klasické a vzácné

V balíčku dvou karet tvoří převážnou část obyčejné kartičky. Pokud budete mít štěstí, můžete rozbalit i vzácné, stříbrné karty s odlesky.

 

S rozšířenou realitou

Karty, které mají v pravém horním rohu symbol oka, obsahují rozšířenou realitu. S aplikací K-Master můžete karty skenovat do svého digitálního alba. Z karet se symbolem oka při skenování:

  • buď vzejde hologram (např. ze Stíhačky TIE)
  • nebo udělají speciální zvuk (např. Klonovaní vojáci)

 


Exkluzivní fanouškovská nabídka

Naše exkluzivní kolekce STAR WARS

Trička, batohy, svetry, kalhoty, čepice a mnoho dalšího s jedinečným designem STAR WARS: Objevte naši obrovskou škálu galaktických stylů. Fanoušci STAR WARS u nás najdou perfektní outfit. Kolekce STAR WARS od Kauflandu. Nyní pouze u nás.

 


Galaktický zážitek

Jedinečné STAR WARS recepty

Naše jedinečné recepty musíte vyzkoušet. Celý vesmír ingrediencí najdete v našich prodejnách.

STAR WARS přívěšky

Vytiskněte a vystřihněte

Omalovánky

Stáhněte a vybarvujte

Zábava

Labyrint & hledání planet