Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Vánoční sbírka

Společně plníme sny!

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/11/52/Asset_3171152.jpg

V následujících dvou týdnech bude na všech našich prodejnách probíhat tradiční vánoční sbírka. Přijďte od 26. listopadu do 9. prosince do Kauflandu a přidejte na pokladně ke svému nákupu i speciální štítky s jmenovkami na vánoční dárky. Můžete si vybrat hned ze dvou druhů za cenu 30 Kč/ks.  Celý výtěžek bude určen organizaci Cesta za snem, která za vybranou částku pořídí speciální sportovně-rehabilitační trenažery pro konkrétní lidi s handicapem, spinální jednotky či centra následné pomoci napříč celou Českou republikou. ​

Heřman Volf, zakladatel organizace Cesta za snem, utrpěl před lety vážný úraz při nočním lyžování. Skončil upoutaný na invalidním vozíku. Nevzdal se a založil organizaci Cesta za snem. Jejím prostřednictvím pořádá netradiční eventy pro handicapované. Zároveň se svým týmem vyvinul speciální trenažery, které lidem s handicapem vrací kondici a sebevědomí. Veškerá vybraná částka z vánoční sbírky bude využita právě na výrobu sportovně-rehabilitačních trenažerů. Sport umožňuje lidem s handicapem navrátit se zpět do života. Dává jim šanci postarat se o své blízké.

Sportovní trenažery získají konkrétní osoby s handicapem, spinální jednotky a i centra následné pomoci. Jejich výběr je rovnoměrně rozdělený napříč celou Českou republikou.

Všem, kteří si na pokladně štítky s jmenovkami na dárky zakoupí, DĚKUJEME.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/12/16/Asset_3171216.jpg