Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Věrnostní program - Leifheit a Soehnle

Leifheit má jasná a promyšlená řešení pro všechny výzvy domácnosti. Pro povrchy, které jsou citlivé a vyžadují zvláštní pozornost, nabízíme pečlivé a efektivní čištění. Naše rozmanité produkty umožňují plynulou a snadnou práci, bez nutnosti vynaložit velké úsilí. Obejdete se také bez ohýbání zad a znečištění rukou.


Pravidla věrnostní akce

  1. Za každých 100 Kč nákupu v prodejnách Kaufland v období od 27. 2. do 17. 4. 2019 obdržíte u pokladny jeden věrnostní bod.
  2. Věrnostní body nalepte do věrnostní karty. Věrnostní karta je k dispozici u pokladen, na Informacích a u vystaveného věrnostního zboží v prodejnách Kaufland. Kartu si také můžete stáhnout ZDE.
  3. Za nasbírané věrnostní body máte možnost vybrat si z nabídky věrnostních produktů značky LEIFHEIT a SOEHNLE za sníženou věrnostní cenu.* Výše věrnostní ceny je uvedena uvnitř věrnostní karty u každého produktu. Po nasbírání požadovaného počtu bodů předložte svou kartu (či pouze její část s nalepenými věrnostními body) u pokladny společně s odpovídajícím produktem značky LEIFHEIT nebo SOEHNLE z naší věrnostní nabídky.
  4. Věrnostní body za své nákupy můžete sbírat v období od 27. 2. do 17. 4. 2019, uplatnit je za výměnu zboží značky LEIFHEIT a SOEHNLE je možné až do 24. 4. 2019.
  5. Fotokopie věrnostních bodů či zničené věrnostní body nebudou akceptovány.
  6. Věrnostní body nemohou být vyměněny za hotovost.
  7. Kompletní informace o výrobcích značky LEIFHEIT a SOEHNLE naleznete ZDE.


*dle vybraného produktu sleva až 61 % oproti doporučené prodejní ceně.

Nabídka platí do vyprodání zásob.