Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.

Věrnostní akce Nanobox

Oběd na cestách? Svačinka do práce? Nebo třeba nedojedená večeře, kterou si rádi dáte i druhý den? Do 28. 2. 2018 u nás seženete designové funkční svačinové krabičky a kvalitní dózy na potraviny od značek Nanobox a Evolution s věrnostní slevou až 60 %.

 

Jak na to?

  • Za každých 100 Kč nákupu vám dáme 1 věrnostní bod.
  • Za nasbíraných 10 věrnostních bodů si můžete vybrat produkt Nanobox a Evolution se slevou.
  • Kartu s nalepenými body odevzdejte u pokladny a máte vybraný produkt se slevou.

 

Body za nákupy sbírejte od 18. 1. 2018 do 14. 2. 2018. Uplatníte je až do 28. 2. 2018.

Dózy s antibakteriálním povrchem Nanobox

Nanobox je nádoba na potraviny s antibakteriální povrchovou úpravou nanosilver. Rukojeti, spony i samotná nádoba obsahují nanočástice stříbra, díky čemuž je uzamykatelná nádoba bezpečná pro zdraví a také pomáhá zachovat čerstvost a čistotu obsahu.

Aktivní antimikrobiální účinek nanočástic stříbra způsobuje, že při každém použití (otevření a zavření) nanoboxu nedochází při přímém kontaktu (dotyku) k usazování bakterií a plísní. Stejně tak zabraňují nanočástice stříbra přenosu bakterií během samotného používání nádoby. Účinnost nanočástic stříbra je téměř stoprocentní a zabraňuje růstu bakterií a plísní, což je velký krok ke zdravějšímu životu.

Multifunkční dózy Evolution

Nová generace dóz Evolution je vyrobená z kvalitního tvrzeného skla, které dává výrobkům vysokou odolnost proti teplotním šokům a mechanickému poškození. Průhledné víko z trvanlivého plastu je vzduchotěsné, díky čemuž se výrazně prodlužuje čerstvost obsahu. Nepropustné víko dělá z dóz Evolution dokonalou obědovou „krabičku“.

Dózy Evolution jsou multifunkční, je možné je použít do trouby (bez víka) i mikrovlnné trouby, mrazáku, jsou určené k podávání jídel.

Věrnostní karta

Stáhněte, vytiskněte, nalepte body a máte slevu.