Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Rodinka Chytrých

Seznamte se s chytrou domácností. Své jméno nedostali jen tak pro nic za nic. Neustále překvapují svojí vynalézavostí. Každý z členů této domácnosti je mazaný a s důvtipem si umí poradit s jakoukoli situací. Někteří se více spoléhají na chytrá zařízení, jiní zase na selský rozum. Ale všichni vědí, že se můžou spolehnout na Kaufland, kde nakoupí pohodlně, chytře a pro každou příležitost.

Maminka Lucie

Je geniální, protože vždycky vytuší, co kdo potřebuje a po čem touží. A postará se o to. Lucie je nadšená do technologií. Díky ní má rodina hlasového asistenta, chytrou ledničku a další vychytávky. Miluje svoji boston teriérku Duffy. Je to její třetí dítě.

Táta Jan

Nenapravitelný zapomnětlivec. Ale dělá, že není a snaží se to zahladit rychlými nákupy. Je to stará škola. Nefandí moderním technologiím, ale spoléhá se na svoji manuální šikovnost a bystré nápady. Celou rodinu vždy dokáže rozesmát svými vtípky. Vaří málo, zato rád a dobře a má skvělé originální recepty. Zároveň je to vášnivý rybář, který málokdy něco chytí. Ale loví s radostí.

Dcera Viktorie

Narodila se s mobilem v ruce. To ji pasuje do role videokronikářky rodiny. Neustále někoho doma fotí nebo natáčí a ráda se vždy blýskne i s jídlem. Milovaný mobil jí také šetří čas a peníze při nákupech. Je to typická puberťačka a nadšeně zkouší každý nový trend. Fandí bio a fresh produktům a šetrnosti k přírodě.

Syn Jakub

Maminčin mazel, který zbožňuje počítačové hry. Často se ho rodina snaží různými triky odtrhnout od obrazovky. Kromě toho je také vášnivým hokejistou a sní o tom, že se stane legendou jako jeho hokejový vzor. Disciplína na hřišti je mu vlastní, doma už tolik ne.

Babička Eva

Babička Eva je vznešená a moudrá dáma, která srší důvtipem a zkušenostmi. Zná mnoho chytrých řešení, jak si poradit v každé situaci, a vždy se o ně ráda podělí.

Miláček Fany

Mazlíček celé rodiny. Dokáže předběhnout i ty nejlepší sprintery. Je zvědavá a ráda si hraje, ale také s chutí odpočívá na gauči. Všichni ji zbožňují, a to i když jim občas ukořistí jejich oblíbenou pochoutku.

rodina
Táta Jan, maminka Lucie, dcera Viktorie a fenka Fany sedí v kuchyni

Aktuální nabídka

Objevte chytrou nabídku na tento týden

Platnost od 18.05.2022 do 24.05.2022


Vždy čerstvě naladěni

Víme, že chytrým domácnostem záleží na čerstvosti. Stejně jako nám. Dbáme na správné skladování a také na to, aby k nám čerstvé potraviny cestovaly tou nejkratší cestou. A proto se můžete spolehnout, že u nás nakoupíte vždy čerstvé výrobky – ať už se jedná o ovoce, zeleninu, maso nebo sýry.Důležité upozornění

Společnost Kaufland Česká republika v.o.s preventivně stahuje výrobek Spice & Soul multifunkční kráječ

Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Spice & Soul multifunkční kráječ