Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Drsné otázky

Kdo by neznal Jaromíra Jágra – druhého nejproduktivnějšího hráče NHL, hokejovou legendu a ambasadora naší podpory českého hokeje. Za svou kariéru zodpověděl Jaromír Jágr tisíce dotazů novinářů. My jsme se ale rozhodli představit vám ho tak, jak ho ještě nikdo nezná. Tentokrát proti němu nastoupil tým zvídavých dětí, které ho zasypaly palbou drsných otázek.

Ocitne se v defenzivě, nebo bude pálit z první? Podívejte se.


Drsné otázky na hlavu.

Když zaznělo „Přepište dějiny...“, byl Jaromír Jágr u toho. Jeho kariéra je plná pohádkových úspěchů a stále píše nové a nové kapitoly. Jaké příběhy ale nejraději čte? A věří na pohádky?


Drsné otázky pro velkou hvězdu.

Jaromír Jágr je skutečně velká hvězda. Bez jednoho centimetru měří metr devadesát a váží dost přes metrák. S vahou jeho hráčské legendy ho prostě nic nezastaví. Jaké to je, být největší ikona českého hokeje, na to se pro vás ptají malí drsňáci a drsňačky.


Drsné otázky na tělo.

Když chcete hrát profesionálně hokej i na prahu padesátky, musíte se pořádně starat o svoje tělo. Zdravě jíst, hlídat si životosprávu a vážit každé sousto. Nebo ne?


Drsné otázky na pohodu.

Sluníčko, přátelé, dobré jídlo a pohodička. Grilovačka je prostě ideální způsob, jak strávit letní dny. Tedy pokud vás zrovna negriluje smrští drsných otázek tým malých zvědavců.


Drsné otázky na hvězdy a pruhy.

Někdo objevuje Ameriku a někdo ji naučí, že hokejové srdce leží v srdci Evropy. Kam táhne srdce Jaromíra Jágra? Jaké to bylo, ocitnout se v 18 letech za velkou louží, a jak si roky v Americe vychutnal?


Drsné otázky na medaili.

Říká se, že účast na olympijských hrách je vrchol kariéry každého sportovce. No, a někdo těch vrcholů zažije třeba pět. Není to pak už trochu nuda? A co vlastně dělá hokejista v létě?


Důležité upozornění

Společnost Kaufland preventivně stáhla dne 20. 7. 2021 výrobek
Kunín Pohár mléčný dezert 150 g

Kunín Pohár mléčný dezert s čokoládovou příchutí 150 g,
do data spotřeby 29. 7. 2021
Kunín Pohár mléčný dezert s jahodovou příchutí 150 g,
do data spotřeby 29. 7. 2021
Kunín Pohár mléčný dezert s borůvkovou příchutí 150 g,
do data spotřeby 29. 7. 2021
Kunín Pohár mléčný dezert meruňka 150 g,
do data spotřeby 29. 7. 2021

Kunín Pohár 4 druhy