Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
červené logo Sinners na černém podkladu
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Podporujeme esportovce ze Sinners i jejich maminky

Elektronický sport (esport) roste raketovým tempem v České republice i ve světě a je stále oblíbenější zábavou pro mladé i dospělé. Jsme nadšení, že můžeme spojit síly právě s nejlepším českým esportovým týmem, Sinners!

Kluci ze Sinners pravidelně podávají TOP výkony v turnajích, mají skvělý smysl pro humor a umí si ze sebe udělat srandu. Díky tomu mají Sinners největší a nejhlasitější skupinu fanoušků, kteří dobře ví, kolik tvrdé práce, sebeodříkání, fyzické i psychické přípravy musí kluci zvládnout, aby zůstali českou esportovou jedničkou. Je nám ctí, že na této cestě můžeme být partnerem hráčů ze Sinners i jejich maminek, které se starají, aby jejich esportovci byli vždy fit.

Kdo jsou Sinners

logo Sinners a logo společnosti Kaufland

Sinners, tedy “Hříšníci”, jsou prakticky od svého založení v roce 2020 českou esportovou jedničkou. Dva roky v kuse získali zlato ve všech českých ligách a turnajích ve hře CS:GO včetně největší ligy Sazka eLeague a prestižního turnaje Mistrovství ČR v PC hrách. Sinners jsou také prvním českým týmem, který se v CS:GO dostal do TOP 25 celosvětového žebříčku a naše jednička tak patří i mezi světovou špičku.

“Hříšníci” mají své zastoupení v několika esportových titulech. Bojují pravidelně ve FIFA turnajích, Trackmanii nebo v šíleném “fotbalu s auty” Rocket League. Fantastické výkony podává také tým v nejhranější esportové hře na světě, League of Legends. Borci ze Sinners pravidelně reprezentují českou a slovenskou scénu na prestižním turnaji nejlepších evropských týmu, EU Masters.

Je úžasné sledovat, kam se tento tým za pouhé 2 roky posunul. Sinners vznikli v roce 2020 jen se 3 zaměstnanci a 5 hráči. Dnes reprezentuje tým 15 hráčů, o které se stará 5 profesionálních trenérů a 15 zaměstnanců v managementu. Těšíme se, jak budeme hranice posouvat společně!


Úspěchy SINNERS

Tým Sinners

CS:GO
1. místo Supreme Masters 2020 Switzerland
1. místo MČR v PC hrách 2020
1. místo MČR v PC hrách 2021
1. místo Shadow League
1. místo ESEA Premier EU
1. místo Sazka eLeague Jaro 2020
1. místo Sazka eLeague Podzim 2020
1. místo Sazka eLeague Jaro 2021
1. místo Sazka eLeague Podzim 2021
2/2021 umístění v TOP 25 týmech světa podle žebříčku HLTV

League of Legends
2. místo v play-off Hitpoint Masters Léto 2020
2. místo v play-off Hitpoint Masters Jaro 2021
2. místo v play-off Hitpoint Masters Léto 2021
1. místo MČR

2020 Switzerland

Supreme Masters

trofej Supreme Masters
2020, 2021

Sazka eLeague

trofej Sazka eLeague
2020, 2021

MČR v PC hrách

trofej MČR v PC hrách
2021 - 1. místo

Guseppe LoL MČR

trofej Guseppe LoL MČR

Zdravím k vítězství

zelenina, člověk v masce

Jedním z důvodů, proč nám dává smysl partnerství Kaufland x Sinners, je velký důraz na zdravý životní styl, ke kterému organizace své hráče vede. Sinners (i maminky hráčů) velmi dobře ví, že k tomu, aby se hráč dokázal denně soustředit na 10 hodin tréninku a měl plnou pozornost a perfektní reflexy při dlouhých turnajích, musí žít zdravě.

Dostatek spánku, pohybu i správná strava jsou klíčem k úspěchu vrcholových esportovců a jsou stejně důležité jako rychlé reflexy a perfektní muška. Díky partnerství Kaufland x Sinners můžeme tuto filozofii předat mladé generaci hráčů po celé ČR a SR a společně vést dospívající gamery nejen k lepším výkonům ve hře, ale také ke zdravějšímu životnímu stylu.


Důležité upozornění

Společnost Penam, a. s. preventivně stahuje výrobek

Penam Toustový chléb světlý 500 g

Podrobnosti naleznete v tiskové zprávě.

Penam Toustový chléb světlý KB 500g