Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
červené logo Sinners na černém podkladu
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Podporujeme esportovce ze Sinners i jejich maminky

Elektronický sport (esport) roste raketovým tempem v České republice i ve světě a je stále oblíbenější zábavou pro mladé i dospělé. Jsme nadšení, že můžeme spojit síly právě s nejlepším českým esportovým týmem, Sinners!

Kluci ze Sinners pravidelně podávají TOP výkony v turnajích, mají skvělý smysl pro humor a umí si ze sebe udělat srandu. Díky tomu mají Sinners největší a nejhlasitější skupinu fanoušků, kteří dobře ví, kolik tvrdé práce, sebeodříkání, fyzické i psychické přípravy musí kluci zvládnout, aby zůstali českou esportovou jedničkou. Je nám ctí, že na této cestě můžeme být partnerem hráčů ze Sinners i jejich maminek, které se starají, aby jejich esportovci byli vždy fit.

Kdo jsou Sinners

logo Sinners a logo společnosti Kaufland

Sinners, tedy “Hříšníci”, jsou prakticky od svého založení v roce 2020 českou esportovou jedničkou. Dva roky v kuse získali zlato ve všech českých ligách a turnajích ve hře CS:GO včetně největší ligy Sazka eLeague a prestižního turnaje Mistrovství ČR v PC hrách. Sinners jsou také prvním českým týmem, který se v CS:GO dostal do TOP 25 celosvětového žebříčku a naše jednička tak patří i mezi světovou špičku.

“Hříšníci” mají své zastoupení v několika esportových titulech. Bojují pravidelně ve FIFA turnajích, karetní simulaci Legends of Runeterra nebo v šíleném “fotbalu s auty” Rocket League. Fantastické výkony podává také tým v nejhranější esportové hře na světě, League of Legends. Borci ze Sinners pravidelně reprezentují českou a slovenskou scénu na prestižním turnaji nejlepších evropských týmu, EU Masters.

Je úžasné sledovat, kam se tento tým za pouhé 2 roky posunul. Sinners vznikli v roce 2020 jen se 3 zaměstnanci a 5 hráči. Dnes reprezentuje tým 15 hráčů, o které se stará 5 profesionálních trenérů a 15 zaměstnanců v managementu. Těšíme se, jak budeme hranice posouvat společně!


Úspěchy Sinners

Tým Sinners

CS:GO
1. místo Supreme Masters 2020 Switzerland
1. místo MČR v PC hrách 2020
1. místo MČR v PC hrách 2021
1. místo Sazka eLeague Jaro 2020
1. místo Sazka eLeague Podzim 2020
1. místo Sazka eLeague Jaro 2021
1. místo Sazka eLeague Podzim 2021
2/2021 umístění v TOP 25 týmech světa podle žebříčku HLTV

League of Legends
2. místo v play-off Hitpoint Masters Léto 2020
2. místo v play-off Hitpoint Masters Jaro 2021
2. místo v play-off Hitpoint Masters Léto 2021

2020 Switzerland

Supreme Masters

trofej Supreme Masters
2020, 2021

Sazka eLeague

trofej Sazka eLeague
2020, 2021

MČR v PC hrách

trofej MČR v PC hrách
2021 - 1. místo

Guseppe LoL MČR

trofej Guseppe LoL MČR

Zdravím k vítězství

zelenina, člověk v masce

Jedním z důvodů, proč nám dává smysl partnerství Kaufland x Sinners, je velký důraz na zdravý životní styl, ke kterému organizace své hráče vede. Sinners (i maminky hráčů) velmi dobře ví, že k tomu, aby se hráč dokázal denně soustředit na 10 hodin tréninku a měl plnou pozornost a perfektní reflexy při dlouhých turnajích, musí žít zdravě.

Dostatek spánku, pohybu i správná strava jsou klíčem k úspěchu vrcholových esportovců a jsou stejně důležité jako rychlé reflexy a perfektní muška. Díky partnerství Kaufland x Sinners můžeme tuto filozofii předat mladé generaci hráčů po celé ČR a SR a společně vést dospívající gamery nejen k lepším výkonům ve hře, ale také ke zdravějšímu životnímu stylu.


Důležité upozornění

Společnost Kaufland Česká republika v.o.s preventivně stahuje výrobek Spice & Soul multifunkční kráječ

Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Spice & Soul multifunkční kráječ