Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Robin Food - král košíků

Robin de la Kaufland

Kdo by ho neznal? Legendární dobrodinec ze středověku, ochránce všech těch, kteří byli ošizeni nebo s nimi bylo zacházeno nespravedlivě.

Nyní je zpět, odhodlanější a energičtější než kdykoli předtím. Sir Robin spolu s Kauflandem s velkou dávkou humoru dokazuje, že i za pár zlatých můžete získat tu nejlepší kvalitu.

Jako hrdina naší nové cenové kampaně přichází přímo ze Sherwoodského lesa, aby nás zachránil před drahými kupními cenami - a tím učinil svět trochu spravedlivějším a levnějším.

Robinova družina spravedlnosti

Sir Robin Food má samozřejmě i tentokrát své věrné společníky. Dobromyslní válečníci Ivan Šetrný a Jeník Ceník jsou po jeho boku při všech dobrodružstvích v boji proti vysokým cenám - s radami, akcemi a spoustou dobré nálady.

Sir Robin de la Kaufland

Sir Robin Food

Je ochráncem zákazníků a mstitelem ošizených. Chytrý válečník s lukem, šípem a elegantním loveckým kloboukem dává za vyučenou všem lichvářům, a nám všem tak dává levný a spravedlivý nákup.

Bon Scarlett

Ivan Šetrný

Je pánem cen. Nikdo nezná lépe rozdíl mezi „drahým“ a „levným“ - cítí předraženou účtenku na sedm mil proti větru. Stačí krátký pohled a ví, jestli je to práce nějakého gaunera.

Little Price

Jeník Ceník

Robinův nejlepší přítel nesmí chybět na žádných cenových dobrodružstvích. Překypuje silou a vypadá jako divoký medvěd. Ale má měkké srdce, které bije nejen pro spravedlnost, ale také pro spoustu dobrého jídla.


Aktuální nabídka

Hodně nabídek za hrstku mincí doporučuje Ivan Šetrný.

Platnost od 16.06.2021 do 22.06.2021


Sir Robin Food a jeho cenově příznivá dobrodružství

Náš hrdina je nejen dobrák od kosti, ale také vypadá zatraceně dobře. Prostě klaďas, kterého si zamilujete. Ostatně stejně, jako jeho společníci. Však se podívejte sami.

Epizoda první: Píseň dobra

Kdo by si to pomyslel? Robin zvládne nejen luk, ale i loutnu! Ještě krásněji než kterýkoli jiný trubadúr zpívá on a jeho společníci o nízkých cenách a vydřiduších.

Epizoda druhá: Elektrický kočár

Robin byl vždy velmi oblíbený u vznešených dam a okouzlujících dívek. Tuto pověst hájí také v této epizodě, ve které odvážně zachrání půvabnou dívku před předraženým nákupem.

Důležité upozornění

Společnost Family Butchers preventivně stáhla dne 3. 6. 2021 výrobek
Medvídkova Mortadella 90 g 75%

EAN 4006229020771
všechny produkty s datem spotřeby do 05.07.2021 včetně

 

Medvídkova Mortadella 90 g