Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Milujete Vánoce?

PŘIJĎTE K NÁM

Nejlepší čas roku je za dveřmi: Vánoce! Užíváme si pohodlí domova a zábavu v okruhu našich nejbližších.

Hodí se vám nápady a inspirace na svátky? Pak jste na správném místě. Máme pro vás spoustu tipů, které vás dostanou do správné nálady. Začněte hned teď – s naším vánočním klipem.

 

Vánoce plné splněných přání

Rodina ve vánočních svetrech s vánočními dárky

U nás najdete vše, co vaše svátky udělá nezapomenutelnými. Čeká na vás spousta skvělých nabídek, nápadů na recepty a vánočních překvapení, kterými své blízké stoprocentně překvapíte.

Přejeme vám klidné a pohodové dny volna. A spoustu zábavy z objevování!

Aktuální nabídka

Milujete vánoční nabídku? Přijďte k nám.

Platnost od 24.11.2021 do 30.11.2021


Vánoční videa

Jednoduše více Vánoc

Kaufland je tu pro všechny, kteří milují Vánoce. Nezáleží na tom, zda chcete překvapit své blízké, strávit s nimi radostné chvíle nebo jednoduše vytvořit sváteční atmosféru – Kaufland je dokonalým společníkem po celý advent.

Hádej, kdo jsem?

Překvapení

Kouzelná taškaK-Favourites

Pochutnejte si na Vánocích

K-Favorites je naše vlastní značka výběrových pochoutek: z vybraných ingrediencí, s nejvyšší kvalitou a vynikající chutí. A za fantastické ceny! Díky těmto dobrotám budou Vánoce přesně takové, jaké by měly být: velmi výjimečné.

Náš velký výběr produktů K-Favorites vám přináší vše, co na svátky potřebujete – od lahodných ingrediencí k vaření a pečení až po sladké laskominy.

Vaření a pečení

Milujete recepty? Přijďte k nám

Nechte se inspirovat! Dali jsme pro vás dohromady mnoho nápadů na recepty, se kterými svým blízkým zaručeně vykouzlíte netradiční vánoční atmosféru.

Všechny ingredience na recepty a mnoho dalších vánočních nabídek samozřejmě najdete přímo ve vaší oblíbené prodejně Kaufland. Těšíme se na vás!