Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Rozsviťte s námi Vánoce nevidomým

 

 

Pomáhat druhým je pro nás důležité. Proto letos opět pořádáme naši vánoční sbírku pro Světlušku. A zapojit se můžete i vy. Kupte si v jakémkoli Kauflandu u pokladny sadu jmenovek na dárky a přispějte nevidomým 30 Kč do sbírky Světluška.

Pro Světlušku jsme za dva roky získali téměř 30 000 000 Kč. Finance jsou do poslední koruny transparentně přerozděleny prostřednictvím Fondu Kaufland. Celkově jsme skrz grantový program podpořili již 187 žádostí jednotlivců a 130 žádostí lokálních neziskových organizací.


Letos svítíme s každým z vás!

V letošním roce jsme připravili překvapení! Za každé vámi zakoupené jmenovky přispějeme Světlušce navíc dalšími 10 Kč.


ruka s mobilní telefonem a darovací kupóny

Nově se do Vánoční podpory pro Světlušku můžete zapojit i s Kaufland Card.

Až 1 000 000 Kč pro Světlušku? Přispějte svými body prostřednictvím kupónů a my v rámci akce „Kaufland Card solidarita a podpora akce Světluška 2021“ darujeme nevidomým a slabozrakým po celé ČR navíc až 1 000 000 Kč. Aktivujte své kupóny a vyjádřete tak svou solidaritu.

Využijte své body  a rozsviťte  společně s námi a vaší Kaufland Card Vánoce nevidomým! V aplikaci si aktivuj kupón a body budou odečteny z tvého účtu ve chvíli, kdy skončí platnost kupónu.

Více informací a pravidla akce najdete ZDE.


Jak jsme rozsvítili Vánoce loni?

I loni jsme byli vánočním světlem pro nevidomé. Společně jsme pro Světlušku vybrali 17 000 000 Kč! Prostřednictvím Fondu Kaufland jsme díky vám se Světluškou pomohli desítkám lidí se zrakovým handicapem a lokálním neziskovým organizacím, které jim poskytují své služby. Podívejte se na video a zjistěte, komu jsme rozsvítili Vánoce.


Komu ještě pomáháme?