Chipsy & brambůrky
654 výsledků
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. října
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Lay's Mega Box Pack 20 534 g - Křupavé bramborové lupínky, ideální na večírky
425,91 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Pantry_Intl
797,58 Kč/1kg

Chio 8710532442248, Snack mixes, Arašídový oříšek, Brambor, 240 g, Paprika, Buráky, 2290 kJ
127,43 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Pantry_Intl
530,96 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
89,96 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
418,42 Kč/1kg

Snyder’s Pieces Hot Buffalo Wing – křupavé kousky preclíků 110 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
67,90 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,27 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Chipsy a mnoho dalšího
Začít šetřit
Doritos kukuřičné chipsy Sweet Chilli 100 g
63,39 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
633,90 Kč/1kg

Vollkorn Mini Brezel - Dinkel 125g | ERDMANNHAUSER
53,32 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
426,56 Kč/1kg
Další informace o reklamě

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg
Další informace o reklamě

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
370,38 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. října
Prodejce: VaVaDo
2 469,20 Kč/1kg

funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,27 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
395,13 Kč/1kg

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
47,01 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
626,80 Kč/1kg

funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
55,78 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
697,25 Kč/1kg

Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
74,03 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

Lay's Partybox Chips 492 g – křupavé bramborové lupínky, ideální na večírky a občerstvení
626,75 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 273,88 Kč/1kg

Lay's - Chipsy Lay's Thai Sweet Chilli Bag 40gr | 20 kusů
1 403,36 Kč
-577,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
826,14 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: Pantry_Intl
20 653,50 Kč/1kg

Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
368,42 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. října
Prodejce: VaVaDo
4 912,27 Kč/1kg

Nirwana – Veganské produkty, 100g, balení 12 kusů
961,14 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
800,95 Kč/1kg

Lorenz syrové plátky bramborových lupínků s kamennou solí pražené v kotlíku 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
92,99 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
774,92 Kč/1kg

Cheetos Crunchetos Sweet Chili 110g – Křupavé kukuřičné svačinky s příchutí chilli
106,11 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Pantry_Intl
964,64 Kč/1kg

POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
1 078,67 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. října
Prodejce: VaVaDo
2 996,31 Kč/1kg

Chips'O maïs Family - Nacho Cheese 125g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
51,88 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
415,04 Kč/1kg

Chips'O corn Family - Chilli 125g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
51,88 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
415,04 Kč/1kg

Chipsy Lay's Oven Baked s příchutí smetanových žampionů 110 g
89,38 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,64 Kč
plus 441,22 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Megasam24PL
451,27 Kč/1kg

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
313,40 Kč/1kg

Takis Volcano 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: YUMZA
720,00 Kč/1kg

Lay's Bugles Nacho Cheese Snack 135g – Křupavé kukuřičné svačinky se sýrem nacho
148,75 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 101,85 Kč/1kg

Snyder’s Pieces – křupavé kousky preclíků s příchutí jalapeño, 110 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
67,90 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,27 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
87,05 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
580,33 Kč/1kg

Pringles Salt Vinegar chipsy s příchutí soli a octa 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,78 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,00 Kč/1kg

Pringles FLAME Hot Cheese and Chili Flavour Stapelchips 160g
80,11 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,69 Kč/1kg

funny fresh Kruspers medovo-hořčičné křupavé pikantní 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
49,45 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
412,08 Kč/1kg

funny-frisch Pečené chipsy Smoky BBQ Style – bramborová pochoutka 115 g
51,89 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
451,22 Kč/1kg

funny-frisch 11696 funny-frisch Chipsfrisch Peperoni Chips 150,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
370,52 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. října
Prodejce: VaVaDo
2 470,13 Kč/1kg

XOX Tasty Snack Pulled Pork Style s vepřovou příchutí 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
56,16 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
449,28 Kč/1kg
Další informace o reklamě

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg
Další informace o reklamě

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
- Chipsy
- Ořechy
- Jiné pečivo
- Slané pečivo
Cena
- Do 200 Kč
- 200 – 400 Kč
- Více než 400 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- Lays
- Pringles
- Intersnack Deutschland SE
- XOX Gebäck
- Remia
- Amaizin
- AMBITION
- Amica Chips
- Antonio Viani Importe GmbH
- Bamboo House
- Barcel Mexico
- Barcel USA LLC
- BESKIDZKIE
- Bimbo Donuts Iberia, S.A.U.
- BIO SAURUS
- Biogo
- Blumenbrot - Le Pain des Fleurs
- Brets
- CARUNO
- CHEETOS
- Chio
- Chio Pom-bär
- Chipsletten
- Croky
- Crunchips
- De Rit
- Divella
- Dongwon
- Doritos
- Dovgan
- Dr. Klaus Karg KG
- ErdmannHAUSER
- Flips
- Freed Foods Ltd.
- FRIPSY
- Funny Frisch
- Genuport Trade GmbH
- GOPURE
- GREEK TRADE - HELCOM
- Haase Food GmbH
- Havlik
- Hellma
- Hermann Fuchs OHG
- Herr Foods
- Heuschen & Schrouff
- Importhaus Wilms/Impuls
- Intersnack
- Kellogg
- Krajci
- Kuchnie Świata
- LA MORENA
- Labeta
- Lady Joseph
- Lay's Bugles
- Lay's Hamka's
- Lay's Max
- Lay's Sensations
- LIMA FOOD
- Lisa´s
- LONG CHIPS
- Lorenz
- LORENZ PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
- Maryland
- MBG International Premium Brands
- Mega-Paradies
- MEIERs FEINKOST
- Metzgerei Lanz - Hackerhof
- Mogli
- momogo
- Mondelez
- naturkorn mühle Werz
- Neutral
- Patatas Torres
- Pocky
- Popworks
- POV
- Proper
- PRZYSNACKI
- Pudliszki
- Pural
- R ROGER'S
- Roshen
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Sal de Ibiza
- Santa Maria
- Schär
- Selgros
- Sen Soy
- Sierra Madre
- Šmajstrla
- Star Twistos
- TAKIS
- Tantanxiang
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Tise Süßwaren
- Trafo
- Tyrrells
- Vormann GmbH & Co.KG
- XOX
- Yakso
Zákaznické recenze
a další
Často vyhledávané