Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Život s Kaufland Card je plný akcí!

Spousta akcí pro všechny s Kaufland Card

Baví tě, když se ve tvém životě pořád něco děje? Tak to tě potěší naše věrnostní karta Kaufland Card. Užiješ si s ní spoustu akčních slev, soutěží i kupónů na oblíbené zboží a nově také akce a zážitky u našich partnerů!

Aktivuj si Kaufland Card snadno v naší aplikaci, zde na webu nebo v prodejně u Informací, a získáš všechny aktuální výhody.


Jaké výhody máš s Kaufland Card


Aktuální nabídka

TOP akce týdne

Platnost od 12.01.2022 do 18.01.2022


Jaké můžeš mít karty?

Digitální karta

Máš radši kartu v mobilu než v peněžence? Stáhni si jednoduše naši aplikaci a aktivuj si digitální Kaufland Card z pohodlí domova. Podívej se na videonávod, kde se jednoduše dozvíš, jak na to.

Fyzická karta

Níže najdeš videonávod, který tě provede krok po kroku.Kaufland Card můžeš mít i v klasické podobě plastové kartičky. Získáš ji u Informací v našich prodejnách a přímo na místě si ji můžeš aktivovat. Nebo si ji můžeš vzít s sebou a aktivovat ji z domova v uživatelském portálu muj.kaufland.cz. Vpravo najdeš videonávod, který tě provede krok po kroku.

Propojení karet

Chceš mít pro jistotu obě? Není problém. Fyzickou kartu si můžeš kdykoliv propojit s tou digitální. Používat pak můžeš obě. A co víc! S jedním digitálním účtem můžeš spojit až pět karet. V rodině tak může mít každý svou fyzickou kartu a zároveň sbírat body za nákupy na jeden účet.

Pokud chceš rozdat karty celé rodině, aktivuj si svou digitální Kaufland Card a u Informací si vezmi tolik fyzických karet, kolik potřebuješ (maximálně 5). Digitální karta má sice jiné číslo než spárovaná fyzická, ale body se sbírají na jeden stejný účet. Vlevo najdeš videonávod, jak karty spojit se svým účtem. Fyzické karty před propojením nesmí být již zaregistrované.


Jak udělit souhlas se zasíláním nabídek?

Abychom ti mohli posílat nové akční výhody, zkontroluj ve svém účtu, jestli máš vyplněný e-mail a udělený souhlas se zasíláním e-mailových nabídek. Pokud ne, vyplň ho a zaškrtni souhlas. A nezapomeň ještě potvrdit souhlas i ve svém e-mailu.


Aplikace Kaufland - akce a recepty

Ještě nemáš naši mobilní aplikaci? Stáhni si ji hned zdarma!

V aplikaci Kaufland najdeš:

  • aktuální nabídku
  • leták
  • možnost vytvářet si vlastní nákupní lístek
  • originální recepty
  • a všechny akce Kaufland Card - kupóny, body i slevy

Účastí ve věrnostním programu Kaufland Card souhlasíš s podmínkami a přijímáš zásady ochrany osobních údajů. Podmínky zasílání personalizovaných nabídek najdeš zde.


Časté otázky

Chceš vědět víc? Zde najdeš odpovědi na nejčastěji kladené otázky.