Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Liv & Bo® - exkluzivní značka pro hezký domov

Liv&Bo® je značka speciálně vybraného bytového designu a skvělých doplňků, díky kterým bude váš život a domov ještě krásnější. Trendové výrobky a sezónní nabídky přinášejí opět množství nových inspirací. Výhodné ceny vám umožní objevovat váš individuální styl bytového zařízení.

Překvapte sami sebe

Doplňky pro nápadité sváteční dekorace, elegantní ložní prádlo nebo stylový odkládací stolek – u značky Liv&Bo® najdete velký výběr inspirativních designových nápadů, které vám pomohou proměnit každý pokoj vašeho domova ve zcela mimořádné místo.


Sortiment

Stále krásné nápady.

U značky Liv&Bo® se člověk často rád zastaví pro inspiraci. Jsou zde stále nové skvělé akce s exkluzivními kousky, díky kterým bude vaše bydlení ještě krásnější.


Liv meets Bo

Stejně jako celá řada našeho krásného, čistého bytového designu je i název Liv&Bo® inspirován Skandinávií. „Liv“ znamená dánsky „život“ a „Bo“ něco ve smyslu „domov“ nebo „bydlet“. Dohromady Liv&Bo® – svět plný nápadů pro krásné bydlení a příjemný život.  

Čtverec se svými čtyřmi stranami symbolizuje vlastní čtyři stěny, které mohou být s láskou ztvárněny a vyzdobeny překrásnými věcmi.

Liv&Bo® je spojeno zatočeným znakem „&“, který připomíná srdce. Díky tomuto znaku je naše logo nezaměnitelné, stejně jako množství našich designů.


Styl není otázkou peněz

Dobrý vkus nemusí být drahý – a dobrá kvalita také ne. Abyste se mohli dlouho těšit ze svých bytových doplňků, jsou výrobky Liv&Bo® exkluzivně pro Kaufland vyráběny z trvanlivých, kvalitních materiálů. Pečeť OEKO-TEX® a FSC (lesní certifikace), nezávislé zkoušky svazu TÜV nebo LGA a odmítání palmového oleje u svíček nebo plastu u jednorázového nádobí zaručuje, že odpovídá nejen cena, ale i kvalita. To garantujeme.

Vysoká kvalita

Jako výrobce určujeme a sledujeme každý detail – od designu po udržitelnou, sociálně odpovědnou výrobu. Testy nezávislých institucí, jako je TÜV nebo LGA navíc zajišťují, že výrobky Liv&Bo® splňují všechny požadavky.

Velký výběr

Hezký kousek zde nezůstává osamocen. Kromě velkého sortimentu bytových textilií až po drobný nábytek jsou u značky Liv&Bo® prezentována stále nová a nová témata s dokonale sladěnými výrobky.

Výhodná cena

Krásný design za nízkou cenu. Díky úzké spolupráci s našimi dodavateli můžeme nabízet nejlepší kvalitu při vynikajícím poměru cena/výkon.


Nechte se inspirovat

Vaše bydlení jsou místem, kde můžete ukázat své osobní já. Naši designéři a produktoví manažeři pátrají v rámci celého světa po nových trendech a inspirativních nápadech, abyste mohli ukázat své osobní já z té nejhezčí stránky.

Maximálně krásný: Skandinávský minimalismus

Skandinávský styl zařízení se i u nás těší stále větší oblibě. Není divu, neboť minimalistický bytový design vytvoří z velkého volného prostoru a vybraného, nadčasového nábytku a doplňků moderní pohodlí. U značky Liv&Bo® nalezente skutečně oblíbené kousky ve skandinávském stylu z přírodních materiálů, jako je dřevo. Do vlastního bydlení tak kousek po kousku vnesete skandinávský šarm.

Útulnost přináší štěstí: Hygge

Dánové jsou šťastní. Alespoň v příslušných anketách obsazují již po léta přední místa. Důvod se nazývá „hygge" (vyslovuje se: „hju:ga“). V překladu toto slovo znamená něco jako „pohodu“. V zásadě však toto slovo vyjadřuje pohodovou, srdečnou atmosféru, ve které si člověk užívá života a krásných věcí. Například díky hezkým svíčkám, příjemné dece nebo mnoha dalším krásným věcem od značky Liv&Bo®, se kterými bude váš život i život ostatních prostě „hygge“.

V souladu s přírodou: Nová udržitelnost

Městský člověk tráví mnoho času uvnitř budov a současně touží po přírodě. S nábytkem a zařizovacími předměty ze dřeva a přírodních materiálů, jako jsou korek, sisal nebo vlna, vnesete do svého domova kousek přírody. Aby to bylo co nejekologičtější, nejudržitelnější a nejbezpečnější, jsou u značky Liv&Bo® materiály testovány na škodlivé látky a dřevěné produkty pocházejí z trvale udržitelného lesního hospodářství certifikovaného v souladu se systémem FSC (lesní certifikace). Odolné materiály a šetrné zpracování navíc zajišťují, že ze svého nákupu budete mít radost po dlouhou dobu.

Štěstí začíná v květináči: Zelené oázy pro vlastní domov

U rostlin určených do vlastního bydlení platí jednoduché pravidlo: čím více, tím lépe! Pokojové rostliny vnesou do domu přírodu a přispívají tak mimo jiné k lepšímu odpočinku a vyššímu obsahu kyslíku ve vzduchu. Dokonce i v ložnici mohou některé druhy, které potřebují málo světla a i v noci produkují kyslík, podpořit zdravý spánek. Je jedno, zda je umístíte na parapet nebo jako výrazný prvek v obývacím pokoji: U značky Liv&Bo® naleznete nápady pro ještě hezčí prezentaci květin a v prodejnách Kaufland pak vše pro pěstování vaší zelené oázy.

Třešnička na dortu: Textilie

Nábytek jako stoly, skříně, pohovky, atd. jsou základem každého interiéru. Polštáře, deky, koberce, závěsy a jiné textilní doplňky dokáží propůjčit prostoru mimořádnou útulnost, podtrhnout nebo dokonce změnit jeho ladění. Kreativní lidé tuto možnost využívají a stále osvěžují své domovy krásnými bytovými textiliemi z kolekce Liv&Bo®. Pomocí doplňků v trendy barvách, materiálech a vzorech vytvářejí novou skvělou atmosféru daného prostoru a propůjčují mu osobité kouzlo.

Malé věci života: Umění využít maličkosti

Rozdíl někdy dělá i vhodně umístěná váza nebo několik krásných polštářků – a daný prostor je rázem pastvou pro oči. Doplňky v různých barvách a vzorech se tak dobře hodí i k tomu, abyste místnosti propůjčili vlastní barevné ladění, například v uklidňující modré barvě u ložnice nebo v osvěžujících zelených tónech u obývacího pokoje. Trendy kousky značky Liv&Bo® jsou k tomu zkrátka perfektní. Vzájemně sladěným designu a barev prostory zcela jednoduše propojíte do harmonického celku.

Bydlet všemi smysly: Měkké bytové doplňky

Ten, kdo se ráno probudí v příjemných lůžkovinách a udělá první kroky na měkoučkém koberci, začne nový den mnohem uvolněněji. Bytové textilie jako koberce, ložní prádlo nebo záclony se postarají o útulnost a oživení místností a oslabí optickou a akustickou chladnost designu. Moderní interiérová architektura s mnoha tvrdými povrchy ze skla, betonu, atd. vyžaduje totiž měkké plochy, které tlumí zvuk. S bytovými doplňky z kolekce Liv&Bo® vytvoříte klidné póly a místa přitahující pozornost, které osloví všechny smysly a budou vám každý den znovu a znovu dělat radost.