Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/80/14/Asset_3308014.jpg
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Newletics® - Naše nová sportovní značka

Představujeme naši novou značku Newletics®, která usnadní dosažení vašich sportovních cílů. Vše, co k tomu budete potřebovat, najdete u nás. Ať už se bude jednat o funkční oblečení či kvalitní sportovní doplňky, se značkou Newletics® budete vždy na správné cestě. Na své si přijdou jak začátečníci, tak i profesionální sportovci, neboť náš výběr je široký, kvalita na vysoké úrovni, a to vše za dobrou cenu. S Newletics® bude sport ještě větší zábavou. Připojte se a jděte do toho s námi.

Nabídka Newletics®

Naše nabídka

Platnost od 14.01.2019 do 20.01.2019

Náš sortiment

Cesta za úspěchem

Sortiment značky Newletics® je určen pro ty, kteří očekávají hodně, dávají tomu vše, ale nejsou ochotni zaplatit zbytečně vysokou cenu. Newletics® vám nabízí funkční sportovní oblečení, ve kterém se během fyzické aktivity budete cítit v pohodě, a navíc vypadat skvěle. To vám můžeme slíbit.

Newletics® - rozmanitý a široký výběr pro každého

Sortiment značky Newletics® se pravidelně rozrůstá, a přibývají tak stále nové produkty, se kterými můžete rozšiřovat svůj tréninkový plán. Sledujte pravidelně naše akční týdny i webové stránky.


Naše kvalita

Kvalita za férovou cenu

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/81/91/Asset_3308191.jpg

Kvalita bez kompromisů

Newletics® spolupracuje vytrvale s každým vaším pohybem. Všechen sortiment značky Newletics® testujeme až na maximální limit. Jen tak dokážeme nabídnout vysokou kvalitu matriálů, perfektní funkčnost a dlouhou životnost. Na příslušenství Newletics® vám dokonce dáváme tříletou záruku.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/82/51/Asset_3308251.jpg

Bohatý výběr

Newletics® nabízí správné oblečení a mnoho příslušenství pro každý sport. Od trekingového oblečení až po podložku na jógu, od lyžařských bund až po kolečkové brusle. Náš výběr se v akčních týdnech rozšiřuje stejně rychle jako vaše sportovní úspěchy.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/81/31/Asset_3308131.jpg

Férová cena

U sortimentu značky Newletics® tvoří kvalita a cena nepřekonatelný tým. U nás získáte vždy to nejlepší za rozumnou cenu. Tomu se říká motivace!

Většina našich produktů splňuje náročná kvalitativní kritéria.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Alphacontent/AP_Alphacontent_150/cze/60/80/Asset_3336080.png

 

  • certifikát GOTS
  • certifikováno pečeťí OEKO-TEX®
  • vyrobeno z bio bavlny
  • odolné vúči vodě a špíně díky speciální technologii BIONIC FINISH®

 

 


Pohyb během dne

Naše tipy a triky pro aktivní den

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/68/96/Asset_3336896.jpg

Využijte svůj čas

Myslíš, že během dne nemáš čas na trochu pohybu? I během běžného pracovního dne se dá sportovat. Existuje spousta malých aktivit, které ti pomůžou zůstat aktivní. Následujících 5 tipů ti pomůže spojit běžný den s trochou pohybu a jednoduše stimulovat metabolismus.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/71/90/Asset_3337190.jpg

Špičky sem, špičky tam

Jednoduché a účinné. Využijte chvíli času například při čištění zubů. Cílem tohoto jednoduchého cvičení je aktivace prstů nohou a posílení lýtkových svalů. Postavte se na špičky a nohy přitom mějte od sebe pár centimetrů. Důležité je mít narovnané záda. Váhu přenášejte z jedné nohy na druhou, udělejte pár drobných kroků směrem dopředu a směrem dozadu. Povolte zpět na paty a následně cvik opakujte.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/71/34/Asset_3337134.jpg

Schody namísto výtahu

Stačí místo eskalátorů a výtahů používat schody! Chozením do schodů posilujete svaly, pálíte kalorie a zlepšujete funkci oběhového systému. Je to snadný způsob, jak bojovat proti pasivnímu životnímu stylu.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/70/76/Asset_3337076.jpg

Malá procházka

I 15 minutová procházka během polední přestávky vás naladí dobrou náladou, zvyšuje pohyb během dne a dobrý pocit.

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/69/55/Asset_3336955.jpg

Domácí práce a úklid jako fitness

Věci, které se tak či tak musí udělat. Vysát, vytřít, umýt okna a vynést odpad. Proč tyto aktivity nevyužít ve váš prospěch? Zapněte si k uklízení muziku a berte to jako aktivní součást dne. Hned vás to bude více bavit!

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/cze/70/15/Asset_3337015.jpg

Mini-cvičení před televizí

Dokonce při sledování vašich oblíbených pořadů a filmů se dá cvičit. Fantazii se meze nekladou a při sledovaní televize se nabízí mnoho možných cviků.