5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
AQUAglide anal 1 l801,65 Kč/1l
801,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HaJa_GmbH

Další informace o reklamě
BIOglide 500 ml1 152,00 Kč/1l
576,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HaJa_GmbH

Další informace o reklamě
CLITORISEX Stimulat.gel 25 ml9 090,00 Kč/1l
268,05 Kč
-40,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,25 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH

Další informace o reklamě
Durex Intense Orgasmic Gel 10ml33 394,00 Kč/1l
333,94 Kč
Prodejce: apohealth

Fisting Gel Relax 200 Flasche
2 046,10 Kč/1l
409,22 Kč
Prodejce: somnia24

EROS Fisting Gel UltraX 500 ml
1 098,88 Kč/1l
549,44 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Porn Sperm knstl. Sperma 125
2 974,80 Kč/1l
371,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Just Glide Anal 200 ml
863,75 Kč/1l
172,75 Kč
Prodejce: VISO

BUTTR - Fisting Butter - 500 ml
1 224,32 Kč/1l
612,16 Kč
Prodejce: LBD

Faust-es - Betäubung - 500 ml
1 058,00 Kč/1l
529,00 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Just Glide Anal 1l
571,50 Kč/1l
571,50 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

EROS Prolong 101 Man 30 ml
9 839,00 Kč/1l
295,17 Kč
Prodejce: VISO

Just Glide Waterbased 200 ml
995,00 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Erolab FISTING GEL 300 ml
1 489,33 Kč/1l
446,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Fisting Gel 500 ml + Cleaner
1 378,90 Kč/1l
689,45 Kč
Prodejce: somnia24

EROS Fisting Gel UltraX 200 ml
1 995,00 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Eros - Anální Fisting Superslip Schmiergel 200 Ml
2 239,75 Kč/1l
447,95 Kč
Prodejce: somnia24

EasyGlide anální lubrikační gel 150 ml
1 374,00 Kč/1l
206,10 Kč
Prodejce: LBD

Cobeco Anal Lube 500 Ml
1 023,48 Kč/1l
511,74 Kč
Prodejce: somnia24

EasyGlide lubrikační gel Waterbased 150 ml
1 236,67 Kč/1l
185,50 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
"Fisting gel 200 ml
Objevte nový intenzivní pocit rozkoše s naším Fisting gelem 200 ml!
- Speciálně vyvinutý pro bezpečný a vzrušující fisting
- Umožňuje optimální roztažení análního otvoru a vagíny
- Ideální pro vzrušující erotická dobrodružství
Vytvořte si vzrušující okamžiky a vyzkoušejte náš fisting gel hned teď!
Zažijte zcela nové sexuální pocity!
Fisting je vzrušující sexuální praktika, ale vyžaduje opatrnost!Náš fistingový gel zaručuje bezpečné zasunutí pěstí a umožňuje optimální roztažení análního otvoru a vagíny.
Obsah: 200 ml.
Fisting gel 200 mlZažijte
zcela nový sexuální pocit!Fisting je vzrušující sexuální praktika, ale vyžaduje opatrnost!
Náš fisting gel zaručuje bezpečný fisting a umožňuje optimální anální a vaginální roztažení 200 ml
Lubrikant vhodný zejména pro fisting.
Díky speciální struktuře lubrikantu je tento lubrikant ideální pro fisting.
Zaručuje optimální protažení. Znalci vědí, o čem je řeč ;-)
- Rozměry
- 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
- Model
- Megasol Cosmetic GmbH
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua, Dimethicone, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl, Taurate, Hydrogenated Polydecene, Isohexadecane, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
- Výrobce
- You2Toys
- Obsah balení
- 200 ml
- Počet kusů
- 1
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4024144620289
- Číslo produktu
- 06202890000
- Rozměry
- 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
- Model
- Megasol Cosmetic GmbH
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua, Dimethicone, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl, Taurate, Hydrogenated Polydecene, Isohexadecane, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
- Výrobce
- You2Toys
- Obsah balení
- 200 ml
- Počet kusů
- 1
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4024144620289
- Číslo produktu
- 06202890000
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

EROS Fisting Gel UltraX 500 ml
1 098,88 Kč/1l
549,44 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Fisting Gel Relax 200 Flasche
2 046,10 Kč/1l
409,22 Kč
Prodejce: somnia24

Just Glide - zvlhujc lubrikant na vodn bzi 1L
475,78 Kč/1l
475,78 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Porn Sperm knstl. Sperma 125
2 974,80 Kč/1l
371,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Faust-es - Betäubung - 500 ml
1 058,00 Kč/1l
529,00 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Just Glide Anal 200 ml
863,75 Kč/1l
172,75 Kč
Prodejce: VISO

Just Glide Waterbased 200 ml
995,00 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

HOROW 60x45 cm granitový dřez Kuchyňský dřez vestavný 1 mísa včetně sifonu, černý dřez s otvorem pro baterii sifonový odtok a přepadová souprava
3 719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HOROWbathseller

JOYDIVISION JOY117, 50 ml, Lubrikační gel na vodní bázi, Ústní, Tuba, Německo
3 064,80 Kč/1l
153,24 Kč
Prodejce: LBD

ALU přechodový profil 30x1000 mm bronz
199,00 Kč
Prodejce: Hornbach

20 sáčků do vysavače vhodných pro vysavače AEG: VX4-1-EB, VX4-1-GM-T, VX4-1-IW-P, VX4-1-OR, VX4-1-PM-P, VX4-1-WR-A, VX4-1-WR-P, VX6-1-CB-P, VX6-1-C - vysoce účinný, mikroflanel s uzávěrem
1 291,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Sklokeramická varná deska AREBOS 2 plotýnky 30 cm | soběstačná vestavná varná deska 3200 W | senzorový dotykový displej | 9 úrovní | dětská pojistka a časovač
2 040,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Ansmann HD70B, Čelovka, Černá, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Plast, IP44, LED, 1 lamp
513,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pjur - Med Pro-Long Zpožďovací Sprej S Uklidňujícím Účinkem 20 Ml
18 450,00 Kč/1l
369,00 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ
Vyžaduje se ověření věku
Potvrďte svůj věk v zákaznickém účtu v části „Moje údaje“.
Black Velvets Large Plug
318,70 Kč
Prodejce: LBD

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

VASAGLE zrcadlová skříňka s policí a 2 dvířky Koupelnová skříňka
1 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Zrekonstruovaný notebook Lenovo Thinkpad T480, určený pro podnikové použití, 14", procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 1 TB SSD, operační systém Windows 11 Pro
12 181,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Lubrikant na vodn bzi 500 ml Just Glide
651,08 Kč/1l
325,54 Kč
Prodejce: LBD

EasyGlide entspannendes Anal-Gleitgel - 150 ml
1 326,67 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Just Glide Anal 1l
571,50 Kč/1l
571,50 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Sklokeramická varná deska AREBOS 59 cm | 6600 W, 4 zóny, duální a pečicí zóna
3 133,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Granitan - Granitový dřez - Dřez 44,5x41,5 cm - Kuchyňský dřez černý - s baterií a sifonem - TEOR
4 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Granitan

BUTTR - Fisting Butter - 500 ml
1 224,32 Kč/1l
612,16 Kč
Prodejce: LBD

Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
33 394,00 Kč/1l
333,94 Kč
Prodejce: apohealth

Bezpečnostní digitální Trezor (350 x 400 x 400mm)
1 932,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Bubnová sušička Sušička odpadního vzduchu Sušička odpadního vzduchu s předním plněním 2,5 kg, 1,6 stopy krychlové
4 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Dtboom

Endoskop Endoskopická kamera IP67 6 LED Smartphone Computerized pro mobilní telefony Micro-USB typ C Vodotěsný HD háček Magnet Mediatech Android Retoo
283,29 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. prosince 2013 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. května 2012 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

AQUAglide anal 1 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
801,65 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
801,65 Kč/1l

Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrikační gel na vodní bázi, Láhev, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
802,72 Kč/1l

JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml lubrikační gel Natural, křišťálově čirý a veganský lubrikační gel, s optimalizovaným pH a kompatibilní s latexovými kondomy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
729,74 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
729,74 Kč/1l

BIOglide 500 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
576,00 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1 152,00 Kč/1l

AQUAglide Massage+Glide 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1 733,10 Kč/1l

JOYDIVISION AQUAglide 2 v 1, 125 ml, masážní a lubrikační gel na vodní bázi, transparentní a bez zápachu, lubrikační gel bez obsahu oleje, kompatibilní s latexovými kondomy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
319,85 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 558,80 Kč/1l

AQUAglide liquid 250 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
307,54 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1 230,16 Kč/1l

JOYDIVISION Original BIOglide neutral 150 ml | Zvlhčující a pečující prostředek 100% přírodní a veganský | Gel na vodní bázi | Jako lubrikační gel | Kompatibilní s latexovými kondomy



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

AQUAglide Vanille 100 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
294,16 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 941,60 Kč/1l

LOOVARA 1/4 litru Long Night Stand, lubrikační gel Sensitiv 250 ml, aloe vera, vhodný pro kondomy, pro citlivou pokožku, optimalizované pH, přírodní složky, na vodní bázi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1 390,76 Kč/1l

Lubrikační gel s vodou - Durex Natural Lubricant Extra Sensitive 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 315,50 Kč/1kg

JOYDIVISION AQUAglide Exotic lubrikační gel 100 ml, vůně EXOTIC, bezolejový lubrikační gel na vodní bázi, kompatibilní s latexovými kondomy
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
3 476,90 Kč/1l

el BIOglide safe (s karagenem) 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
323,76 Kč
-7,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,08 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
3 160,80 Kč/1l

JOYDIVISION AQUAglide Massage + Glide Lemongrass 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1 336,95 Kč/1l

JOYDIVISION JOY113, 100 ml, Lubrikační gel na vodní bázi, Anální, Ústní, Tuba, Německo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
248,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 483,90 Kč/1l

JOYDIVISION JOY112, 100 ml, Lubrikační gel na vodní bázi, Lubrikační gel s příchutí, Raspberry, Německo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(15)Počet hodnocení: 15
243,08 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 430,80 Kč/1l

Swiss Navy - lubrikant na silikonové bázi - 473ml
1 774,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 061,37 Kč/1l

Loovara - Lubrikant na vodní bázi Watergate - 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1 390,76 Kč/1l

Loovara - Vagina Veritas Lubrikant na vodní bázi - 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1 390,76 Kč/1l

Loovara Selfie 250 ml Lubrikant Medical Lube Gel na vodní bázi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1 069,56 Kč/1l