4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sonett Kernseife 100g2 675,40 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g1 662 899,92 Kč/1kg
498,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Nesti Dante Philosophia mydło toaletowe Prebiotic, 250g2 106 633,23 Kč/1kg
631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
715,60 Kč/1kg
1 073,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
475 099,98 Kč/1kg
146,78 Kč
-4,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,53 Kč
Prodejce: MANADA

Koupelové mýdlo Nesti Dante Luxury Gold, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Chianti Rose Levandule 150g
2 810,60 Kč/1kg
421,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
852,40 Kč/1kg
213,10 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine (Handseife) 664104
0,41 Kč/1l
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
853,80 Kč/1kg
213,45 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
353 799,98 Kč/1kg
130,10 Kč
-23,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Thermalwasser, feste Seife, 250 g) 664406
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
791 299,96 Kč/1kg
237,39 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
3 171,93 Kč/1kg
475,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Philosophia Illuminating Scrub, 250 g | NESTI DANTE
412,80 Kč/1kg
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mýdlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Italské přírodní mýdlo vyrobený v Toskánsku. Přírodní mýdlo s regenerační, chladnou vůní toskánských kyperských stromů.
V roce 1945 Dante Nesti začal vařit mýdla v 50 l kotli. Jako společnost byla oficiálně zaregistrována v roce 1947 ve Florencii. V současné době již třetí generace rodiny řídí závod, která se stala jednou z největších v Evropě.
Nyní vyrábí mýdla v 70 000 až 120 000 litrových kotlích. Vaření vysoce kvalitních mýdel je pomalý a nákladný proces: přírodní, vysoce čistý olivový, palmový a kokosový olej se sodou se vaří pomalu při nízké teplotě po dobu 3 dnů. Členové rodiny nadále osobně kontrolují proces výroby mýdla a jsou přísný v dodržování těch nejvyšších standardů kvality. Podle nich, jen z nejkvalitnějších, nejčistších potravinářských složek mohou vyrábět tu vynikající kvalitu na kterou zákazníci Nesti mýdel jsou zvyklé již léta. Jsou jedny z mála, kteří vyrábějí mýdla na přírodní bázi, z přírodních produktů. Svědčí o tom dlouhodobá trvanlivost.
Vhodné pro čištění všechny typy pleti.
Udržuje pokožku hydratovanou.
Účinně zbavuje pleť nečistot.
Nebylo testováno na zvířatech.
Bez petrochemie, GMO, syntetických povrchově aktivních látek, mikroplastu, PEG.
Důkladné, ale šetrné každodenní čištění a správná péče pomohou zachovat zdraví vaší pleti.
Použití: používejte na denní mytí celého těla. Aplikujte na vlhkou pokožku v potřebném množství, napěňte a důkladně opláchněte.
Složení: (INCI): Sodium Palmate *, Sodium palmkernelate *, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Glycerin, Tetrasodium etidronate, Pentasodium pentetate, Sodium Chloride, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Linalool. * = Složky pocházejí z udržitelného zemědělství.
Skladování: Skladujte na suchém místě.
Upozornění: Nepoužívejte při alergii na některou ze složek obsažené v produktu. Vyhýbejte se kontaktu s očima, pokud se tak stane, oči vypláchněte větším množstvím vody. Ukládejte mimo dosah dětí.
Země původu: Itálie.
wellness mýdlo s cennými ingrediencemi. Majestátní a věčně zelené cypřiše se svěží dřevitou vůní regenerují tělo i mysl. Dopřejte si tuto osvěžující vůni v podobě mýdla Nesti Dante Colli Fiorentini Cypřišový strom. Krásné papírové balení z něj dělá krásný nápad na dárek.
Použití: Koupelna je vybavena speciální nádobou na vlasy, která je vhodná pro použití v domácnosti: Lehce navlhčete pokožku, umyjte ji kostkou mýdla a důkladně opláchněte velkým množstvím vody.
Nesti Dante přírodní tělové toaletní mýdlo Cypřišová tyčinka 250 g
Nesti Dante přírodní toaletní mýdlo Cypřiš - 250 g je mýdlo s vůní cypřiše, inspirované florentskými kopci. Vyrobeno tradičním způsobem z vysoce kvalitních přírodních ingrediencí, které spojují péči o pokožku s potěšením z aromaterapie. Jedná se o univerzální výrobek ideální jak pro každodenní hygienu těla, tak jako osvěžovač vůně v šatníku.
Doporučení
- Pro koho: - pro ženy, které mají rády parfémy, - pro ženy, které mají rády parfémy:
- Pro ty, kteří chtějí jemnou péči o tělo s přírodním produktem.
- Ideální pro milovníky svěžích květinových vůní.
- Ideální pro použití v domácnosti jako hygienická kosmetika nebo jako voňavý osvěžovač šatníku.
- Návod k použití: Vložte do košíku a nechte ho odkapat:
- Pro koupel: Namočte kostku do dlaní nebo na houbu, naneste pěnu na pokožku a poté opláchněte vodou.
- Jako osvěžovač vzduchu: Umístěte kostku do šatníku, aby vaše oblečení získalo jemnou svěží vůni.
Klíčové vlastnosti
- Přírodní složky: Květinová kostka je vyrobena z přírodního materiálu: Vyrobeno z nejkvalitnějších rostlinných surovin.
- Cypřišová vůně: Vůně, která se line z kostky, je velmi příjemná na dotek: Osvěžující a relaxační vůně inspirovaná italským venkovem.
- Ruční výroba: Vyrobeno tradiční metodou, která zaručuje vysokou kvalitu.
- Multifunkční: Koupelnové mýdlo a přírodní osvěžovač vůní.
Výhody
- Jemná péče: Čistí pokožku, aniž by ji vysušovalo, a zanechává ji jemnou a hladkou.
- Uvolnění a svěžest: Vůně cypřiše uvolňuje smysly a stimuluje tělo k regeneraci.
- Dlouhotrvající účinek: Pevná kostka vydrží dlouho.
- Přírodní a ekologický: Výrobek bez škodlivých chemických látek, vhodný pro lidi, kteří dbají na životní prostředí.
Zvláštní vlastnosti
- Vůně inspirovaná florentskými kopci: Navozuje pocit klidu a harmonie s přírodou.
- Tradiční receptura: Vyrobeno podle italského mydlářského dědictví.
- Všestrannost: Vhodné k mytí těla i jako vonný prvek do interiéru.
Akce
- Účinně čistí a osvěžuje pokožku.
- Regeneruje a hydratuje ji a dodává jí zdravý vzhled.
- Poskytuje příjemnou vůni v užitném prostoru.
Účinek
- Pokožka je čistá, hebká a jemně provoněná cypřišem.
- Jemná vůně cypřiše přetrvává ve skříni a dodává oblečení příjemnou svěžest.
- Uvolňující koupel a přírodní osvěžení v jednom výrobku.
Popis produktu Nesti Dante 6642-06 Dei Colli Fiorentini Cipresso / Cypřišové mýdlo Složení: Převažuje pouze seznam složek uvedený na etiketě výrobku.
Nesti Dante 6642-06 Dei Colli Fiorentini Cipresso / Cypřišové mýdlo Vyrobeno s láskou a péčí ve Florencii v Itálii ::: s vysoce kvalitní, jemnou vůní Popis produktu Nesti Dante 6642-06 Dei Colli Fiorentini Cipresso / Cypřišové mýdlo Složení / Ingredience Převažuje pouze seznam složek na etiketě výrobku.
Cedrové mýdlo - krása věčně zeleného cypřiše s chladivou a dřevitou vůní pokrývající kopce Toskánska.
Vyrobeno s láskou v Itálii.
Společnost Nesti Dante byla založena v roce 1947 a je jedna z nejstarších evropských továren, která vyrábí extra přírodní mýdla dle rodinné receptury se sídlem ve Florencii.Mýdla mají dlouhotrvající vůni a bohatou pěnu.
Pro své vyjímečné a zpracování jsou žádaná po celém světě.
Za použití tradiční metody a surovin je mýdlo Nesti Dante:
- zcela přírodní a100% biologicky rozložitelné
- není testováno na zvířatech
- je BEZ parabenů
Majestátní a věčně zelené cypřiše se svěží dřevitou vůní regenerují tělo i mysl. Dopřejte si tuto osvěžující vůni v podobě cypřišového mýdla Nesti Dante z řady Dei Colli Fiorentini.Každý kousek mýdla má dlouhotrvající jemnou vůni a doplňuje ho krásné balení. Výsledkem vysoce kvalitních ingrediencí je mimořádně kvalitní a výživný konečný produkt.
Luksusní toaletní mýdlo Sypřiš od značky Nesti Dante je dokonalým spojením u a kvality ve světě péče o pokožku. Své smysly ponoříte do jemné vůně, zatímco bohatá a krémová textura mýdla dokonale hydratuje vaši pokožku. Sypřišové esenciální oleje dodají vaší pleti revitalizující a osvěžující vlastnosti. Toto toaletní mýdlo je vytvořeno s pečlivostí a láskou k detailům, aby každé mytí rukou bylo jedinečným zážitkem. Objem 250g.
NESTI DANTE Dei Colli Fiorentini Cipresso Cypřišové mýdloMýdlo NESTI DANTE Dei Colli Fiorentini Cipresso - Cypřiš vás přenese na malebné kopce toskánského venkova, kde osvěžující vánek cypřišů oživuje smysly. Toto vysoce kvalitní mýdlo nabízí nejen účinnou očistu, ale také čichový zážitek, který zachycuje blízkost přírody a svěžest Toskánska. povzbuzující cypřišová vonná kompozice vyzařuje středomořskou atmosféru a vyvolává asociace s kopci a cypřišovými alejemi tohoto regionu. Mýdlo je ručně vyráběné a vytvořené s důrazem na detail, aby v koupelně nabídlo kousek italské přírody. Majestátní a věčně zelené cypřiše svou svěží dřevitou vůní regenerují tělo i mysl. Osvěžující vůně cypřišového mýdla Nesti Dante z řady Dei Colli Fiorentini je potěšením pro smysly a čisticí účinek mýdla, které je 100% biologicky odbouratelné, je zaručen kvalitními surovinami a pečlivou výrobou. Vychutnejte si jemnou péči a osvěžující vůni, zatímco se vaše mysl bude toulat idylickou krajinou Toskánska.
Mýdlo s přírodními složkami cypřiše. Aromatická cesta květinovými vůněmi florentských kopců pro pohodu těla i mysli. wellness mýdlo se vzácnými ingrediencemi a nádhernými vůněmi. Tajemství spočívá v pečlivé, tradiční výrobě podle starých řemeslných postupů a v kombinaci přísad a vůní. Výsledkem láskyplné, ruční výroby a cenných ingrediencí je mimořádně kvalitní, vyživující konečný produkt. Každý kousek mýdla má dlouhotrvající, jemnou vůni a je doplněn krásným obalem. Mýdla Nesti Dante jsou vyráběna z vysoce kvalitních přírodních surovin. Záměrně se vyhýbáme syntetickým povrchově aktivním látkám.
NESTI DANTE_Dei Colli Fiorentini Cypřiš Regenerační mydlo toaletowe 250g
- Rozměry
- 250g
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250000 ml
- Složení
- Mandlový olej, Olivový olej, Rýžový škrob, Glykolový kyselina, Glycerin, Parfém, Voda, Citronelol, Geraniol, Hexylem cinamal, Hydroxycitronellal, Limonén, Linalool, Benzyl bennonate, Cumarin, Eugenol, Farnesol, Alfa-isomethyljonon, Benzyl alkohol, Citronellol.
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524000182837524000182
- Číslo produktu
- 3800036
- Rozměry
- 250g
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250000 ml
- Složení
- Mandlový olej, Olivový olej, Rýžový škrob, Glykolový kyselina, Glycerin, Parfém, Voda, Citronelol, Geraniol, Hexylem cinamal, Hydroxycitronellal, Limonén, Linalool, Benzyl bennonate, Cumarin, Eugenol, Farnesol, Alfa-isomethyljonon, Benzyl alkohol, Citronellol.
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524000182837524000182
- Číslo produktu
- 3800036
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: MANADA

Koupelové mýdlo Nesti Dante Luxury Gold, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Seife Emozione (Blumig frischer Duft, feste Seife, 250 g) 664405
503,72 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
852,40 Kč/1kg
213,10 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
1 366,08 Kč/1kg
341,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
353 799,98 Kč/1kg
130,10 Kč
-23,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
791 299,96 Kč/1kg
237,39 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine (Handseife) 664104
0,41 Kč/1l
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mýdlo - Levandule lékařská, 150g | NESTI DANTE
2 744,87 Kč/1kg
411,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Osvežující Sprchový Gel s Vůní Cypřiše, 300ml
656,57 Kč/1l
378,59 Kč
-181,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
196,97 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
853,80 Kč/1kg
213,45 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
715,60 Kč/1kg
1 073,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
427,60 Kč/1kg
106,90 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
526,92 Kč/1l
131,73 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
475 099,98 Kč/1kg
146,78 Kč
-4,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,53 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo - Chianti Rose Levandule 150g
2 810,60 Kč/1kg
421,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mýdlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Středomořská modrá levandule 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Marseille Blossom Fig & Aloe 125g
2 963,00 Kč/1kg
385,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Il Frutteto Red Grapes & Blueberry (Handseife) 664106
0,86 Kč/1l
214,01 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo - Le Rose Rosa Sensuale 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Paradiso Tropicale St. Barth, kokos a frangipán, 250g | NESTI DANTE
520,40 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Chic Animalier Bronze, 250 g | NESTI DANTE
1 303,44 Kč/1l
325,86 Kč
Prodejce: somnia24

Nesti Dante Marsiglia Toscano Rosa Centifolia přírodní toaletní mýdlo, 200 g
380,17 Kč/1kg
114,05 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo - Marsiglia in Fiore Mandle a pomerančové květy 125g
2 963,00 Kč/1kg
385,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Toaletní mýdlo s kolagenem pro jemné mytí pokožky, 250g
710 333,30 Kč/1kg
213,10 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příjemná cypřišová vůně
Voní jí celá koupel.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l