Dextróza Lucky hearts Lucky sweet hearts se vzkazem 175g
64,02 Kč
365,83 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sladké příběhy Rocks Candies 500g770,38 Kč/1kg
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce350,99 Kč/1kg
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g293,34 Kč/1kg
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chladné sladké srdce ovocné bonbóny pytel 1000g házení materiálu
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,62 Kč/1kg
1 027,85 Kč
Prodejce: somnia24

Mátová srdíčka růžová bílá s dextrózovou příchutí máty 175g
365,83 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Blue and White Hearts ovocná sladká srdíčka s ovocnou příchutí 1000g
236,18 Kč/1kg
236,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tvrdé karamely Cool Rocks s ovocnou příchutí v sáčku 1000g
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
370,56 Kč/1kg
592,89 Kč
Prodejce: somnia24

Rocks bonbony jednotlivě balené s ovocnými motivy sladké ovocné 150g
439,73 Kč/1kg
65,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009077024052, Palmový olej, 22 g, 75 g, C, 1654 kJ, 392 kcal
1 647,75 Kč/1kg
131,82 Kč
Prodejce: apohealth

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
328,32 Kč/1kg
590,98 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,58 Kč/1kg
291,58 Kč
Prodejce: somnia24

Sweet Stories Rocks Candies Love Mix 500g v sáčku s lízátky
855,16 Kč/1kg
427,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

Glukózové bonbony ve tvaru srdcí, "srdíčka štěstí", sladká srdíčka s potiskem, 1500 g
74,84 Kč/1kg
224,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dextro Energy Minis Lesní ovoce
1 675,17 Kč/1kg
97,16 Kč
Prodejce: apohealth

Hodinky Candy barevné náramkové hodinky z dextrózového cukru 15g
350,50 Kč/1kg
7,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Glukózové bonbóny Lucky – sladká srdíčka s vzkazem, 175 g
Hrozinkové cukrové srdíčka Lucky jsou barevné bonbóny ve tvaru srdíček s milými vzkazy jako „Love“, „Kiss“ nebo „Hello“. Díky ovocným příchutím jako pomeranč, jahoda a citron nabízejí sladký zážitek. Srdíčka o velikosti cca 2 × 2 cm jsou ideální jako malý dárek, do cukrovinkových barů nebo jako sladká dekorace při zvláštních příležitostech.
Mega Paradies GmbH
Am Frauwald 1265510 IdsteinE-mail: [email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, dextróza, okyselující látka (E330), želatina, aromata, barviva (E104, E110, E124).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1619,00 kj 387,00 kcal Sacharidy 94,00 g z toho: cukr 94,00 g Bílkoviny 0,60 g Tuky 0,00 g z toho: nasycené mastné kyseliny 0,00 g Sůl 0,00 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Mega Paradies GmbH
- Prodejní název
- Ovocné čokolády
- Výrobce
- Mega Einkaufsparadies
- Číslo produktu
- 0435S_0435
- Kód EAN
- 4260259373638
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, dextróza, okyselující látka (E330), želatina, aromata, barviva (E104, E110, E124).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1619,00 kj 387,00 kcal Sacharidy 94,00 g z toho: cukr 94,00 g Bílkoviny 0,60 g Tuky 0,00 g z toho: nasycené mastné kyseliny 0,00 g Sůl 0,00 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Mega Paradies GmbH
- Prodejní název
- Ovocné čokolády
- Výrobce
- Mega Einkaufsparadies
- Číslo produktu
- 0435S_0435
- Kód EAN
- 4260259373638
K tomu se hodí také

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
744,55 Kč/1kg
1 068,43 Kč
Prodejce: somnia24
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
293,34 Kč/1kg
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Philips Bezdrátová HiFi sluchátka SHC5200/10, Kabelový a bezdrátový, 10 - 20000 Hz, Hudba, 178 g, Sluchátka, Černá
3 977,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 200g
363,10 Kč/1kg
72,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fortuin - Cukrovinky Fortuin Fruitenshartjes 1 kg | Pečeme 1 kg
584,52 Kč/1kg
1 284,69 Kč
-700,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Tašky Dunlop 417400
577,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,62 Kč/1kg
1 027,85 Kč
Prodejce: somnia24

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,83 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
439,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
578,25 Kč/1kg
92,52 Kč
Prodejce: taleoo

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 092,78 Kč/1kg
633,81 Kč
Prodejce: somnia24

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
620,33 Kč/1kg
837,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

6dílný vodní filtr pro kávovar Delonghi Náhradní vodní filtr pro De'Longhi DLSC002, kompatibilní s řadami De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
1 485,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

plast team 22420800 plast team úložný box HOME BOX, 40 litrů, průhledný
573,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Solární křišťálová koule Pohádková světla Barevné vodotěsné venkovní vnitřní dekorace pro zahradu Balkon Svatební strana Vánoce, 5m 20LED
474,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g
197,86 Kč/1kg
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Kávová kapsle, Latte macchiato, T DISC, 8 hrnků, Baileys
844,28 Kč/1kg
222,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,63 Kč
Prodejce: apohealth
943,45 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(25)Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
267,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 393,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg