Už jen 3 ks za tuto cenu
Bubble Gum Mojito žvýkačky bez alkoholu bez lepku 200 kusů displej
430,41 Kč
2,15 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jádrem 1000g displej124 876,00 Kč/1kg
624,38 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Cool Milk brčko Bubble Gum žvýkačka k pití 5 kusů 30 g1 236,67 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g3,16 Kč/1kg
315,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Displej s 200 kusy žvýkaček "Vidal Blood Balls", hmotnost 5 g, příchuť jahodová, kyselá, s náplní227,79 Kč/1kg
227,79 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Bubble Gum Boom Lahve plněné kolou bezlepkové jednoduché 5g
1 116,00 Kč/1kg
5,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačkový burger s tekutou náplní 200 kusů displej
477,21 Kč/1kg
477,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fini Bubble Gum Cola v lahvích 200 balení (jednotlivé balení 940 g)
1 273,59 Kč/1kg
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

Tri Fini Dino eggs žvýkačky 200 kusů v krabici
266,49 Kč/1kg
266,49 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Booom Destroyer Gum 1000g
723,85 Kč/1kg
796,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

Fini Tennis Balls Gum 200 žvýkaček - jednotlivě balených
523,23 Kč/1kg
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CENTER SHOCK 116380 Žvýkačky Centre Shock Mystery 100 kusů po 4 g
376,45 Kč/1kg
150,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
2 478,40 Kč/1kg
867,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Boom Bubble Gum Banana Split žvýkačky bez lepku 200 kusů displej
2,15 Kč/1kg
430,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačka Bubble Gum Destroyer extra sour shock žvýkačka 200 kusů displej
2,15 Kč/1kg
430,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fini Boom Lipuid Gum Strawberry Jahodová žvýkačka 200 kusů displej
463,39 Kč/1kg
463,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Miradent Xylitol žvýkačky Spearmint 200 kusů
1 902,35 Kč/1kg
429,93 Kč
Prodejce: apohealth

Bubble Gum Boom Vampire tvrdá karamelová žvýkačka kyselá 200 kusů displej
2,15 Kč/1kg
430,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Airwaves Cool Cassis 10 kusů
9 554,88 Kč/1kg
2 388,72 Kč
Prodejce: Store-Germany
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Žvýkačky Bubble Gum Mojito bez alkoholu, bez lepku, 200 kusů v displeji
Chuť Kuby. Žvýkačky Bubble Gum Mojito si můžete vychutnat nejen jako koktejl, ale také jako žvýkačku. Tyto lahodné kuličky vypadají jako sudy na likér. Chuťově vás čeká typická kombinace žvýkačky a mojita. Senzační chuťový zážitek.
Display 200 ks Bez lepku
Sánchez Cano, S.A.Ctra. Madrid km. 38530500 Molina de Segura-Murcia (E)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, žvýkací hmota, aroma, okyselující látka: kyselina MLÉKOVÁ, kyselina jablečná, zvlhčující látka: glycerin, regulátor kyselosti: mléčnan sodný, potahovací látka: včelí vosk, karnaubský vosk, rostlinný olej, barvivo: karamel, (SOYA lecitin)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1360 kJ/320 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 80 g, z toho cukr 70 g, sůl 0,2 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 200000 g
- Potravinářský podnik
- Sánchez Cano, S.A. Ctra.Madrid km. 385 30500 Molina de Segura-Murcia (E)
- Prodejní název
- Žvýkačky
- Výrobce
- Fini Golosinas
- Číslo produktu
- 3276S_3276
- Kód EAN
- 4260259376585
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, žvýkací hmota, aroma, okyselující látka: kyselina MLÉKOVÁ, kyselina jablečná, zvlhčující látka: glycerin, regulátor kyselosti: mléčnan sodný, potahovací látka: včelí vosk, karnaubský vosk, rostlinný olej, barvivo: karamel, (SOYA lecitin)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1360 kJ/320 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 80 g, z toho cukr 70 g, sůl 0,2 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 200000 g
- Potravinářský podnik
- Sánchez Cano, S.A. Ctra.Madrid km. 385 30500 Molina de Segura-Murcia (E)
- Prodejní název
- Žvýkačky
- Výrobce
- Fini Golosinas
- Číslo produktu
- 3276S_3276
- Kód EAN
- 4260259376585
K tomu se hodí také

Tri Fini Dino eggs žvýkačky 200 kusů v krabici
266,49 Kč/1kg
266,49 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Žvýkačkový burger s tekutou náplní 200 kusů displej
477,21 Kč/1kg
477,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fini Bubble Gum Cola v lahvích 200 balení (jednotlivé balení 940 g)
1 273,59 Kč/1kg
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 kusů - extra kyselé a bezlepkové
523,23 Kč/1kg
611,69 Kč
-88,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fini Spinner Battle Gum 200ST
266,49 Kč/1kg
266,49 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Haribo Happy-Cola, Želatinové fazolky, 980 g, Kola, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
466,06 Kč/1kg
573,25 Kč
Prodejce: somnia24

Fini Tennis Balls Gum 200 žvýkaček - jednotlivě balených
523,23 Kč/1kg
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jádrem 1000g displej
124 876,00 Kč/1kg
624,38 Kč
Prodejce: M_plus_L

Bubble Gum Boom Lahve plněné kolou bezlepkové jednoduché 5g
1 116,00 Kč/1kg
5,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
3,16 Kč/1kg
315,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Žvýkačky Wrigley's Juicy Fruit 200 kusů (40x5 proužků)
1 688,96 Kč/1kg
844,48 Kč
Prodejce: kimport

Žvýkačky Wrigley's Doublemint 200 kusů (40x5 proužků)
1 688,96 Kč/1kg
844,48 Kč
Prodejce: kimport

Žvýkačkové kuličky ve vzhledu melounu s šerbetovým práškem 1000g
240,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fini Bubble Gum Missile Xplosion žvýkačky 200 kusů 1 kg
523,23 Kč/1kg
566,19 Kč
-42,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
2 478,40 Kč/1kg
867,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Ovocná směs Žvýkačky Ovoce 20g
679,00 Kč/1kg
13,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CENTER SHOCK 116380 Žvýkačky Centre Shock Mystery 100 kusů po 4 g
376,45 Kč/1kg
150,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačka s ovocnou příchutí Fruit Salad Gum 1000g
282,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fini Giant Watermelon Bubble Gum jednotlivě balené 50 kusů 750g
563,71 Kč/1kg
479,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bip Tubble Gum Tutti Frutti žvýkačka s ovocnou příchutí 35g
803,71 Kč/1kg
28,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tenisové míčky 4ks 1000g
308,83 Kč/1kg
308,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Žvýkačky Wrigley's Juicy Fruit 150 kusů (10x15 proužků)
1 593,14 Kč/1kg
842,77 Kč
Prodejce: kimport

CENTER™ 140805004 SHOCK SPLASHING COLA Žvýkačky 100 st.
817,02 Kč/1kg
326,81 Kč
Prodejce: somnia24

DOK Wunderschnuller barva na jazyk 60 bonbonů se žvýkačkovými středy 1680g
439,80 Kč/1kg
738,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Booom Destroyer Gum 1000g
723,85 Kč/1kg
796,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

Žvýkačka Bubble Gum Boom Watermelon s příchutí melounu single 5g
1 260,00 Kč/1kg
6,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bubble Gum Boom Vampire tvrdá karamelová žvýkačka kyselá 200 kusů displej
2,15 Kč/1kg
430,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bubble Gum Boom Camel Balls s tekutou třešňovou náplní Zobrazit
2,15 Kč/1kg
430,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Sour watermelon bubble gum 300 ks plechovka 1600g
295,64 Kč/1kg
473,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

hitparáda Bubble Gum Sticks 32x13 stojan na pult s žvýkačkami a cigaretami
808,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
574,17 Kč/1kg

Žvýkačky Wrigley's Big Red 150 kusů (10x15 proužků)



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10
980,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 000,00 Kč/1kg

CB12 Boost xylitolové žvýkačky eukalyptus proti zápachu z úst s bělícím účinkem, 10 kusů žvýkaček
160,92 Kč
Prodejce: apohealth
6 189,23 Kč/1kg

CB12 Boost Strong Mint Xylitol žvýkačky, 10 ks žvýkaček
160,92 Kč
Prodejce: apohealth
6 189,23 Kč/1kg

Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jádrem 1000g displej
624,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
124 876,00 Kč/1kg

WAKEY Vitamin Caffeine Energy Pouch 100mg Mint 20 kusů
260,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
13 049,50 Kč/1kg

Tenisové míčky 4ks 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
308,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
308,83 Kč/1kg

Stojan Kompletní 12 x Mini žvýkačky Automat 13cm Plnitelné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
321,24 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
265,49 Kč/1kg

CENTER SHOCK 139350009 Žvýkačky center shock apple 100 kusů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
315,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
789,15 Kč/1kg

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
315,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
3,16 Kč/1kg

Displej, kompletní sada, 40 kusů, Fini Jumbo Tornado 6, příchuť: Sauer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
379,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
189,83 Kč/1kg

Žvýkačky Mentos Pure Fresh Strawberry v plechovce 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,19 Kč/1kg

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,52 Kč/1kg

Žvýkačky Mentos s plnou ovocnou příchutí ve skvělé zakřivené plechovce 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
94,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 097,33 Kč/1kg

Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Geschmack Kaugummiwürfel 27g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,22 Kč/1kg

Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
299,00 Kč/1kg

Mentos Kaugummi Pure White Fresh Bubble Geschmack in Curvy Dose 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,30 Kč/1kg

Mentos Kaugummi Pure White Sweet Mint Geschmack in Curvy Dose 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
77,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
906,74 Kč/1kg

Displej s 200 kusy žvýkaček "Vidal Blood Balls", hmotnost 5 g, příchuť jahodová, kyselá, s náplní
227,79 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
227,79 Kč/1kg

Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
621,46 Kč/1kg