3,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g388,90 Kč/1kg
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
365,83 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco Double Salty Rounds 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Dvojité solné brikety - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Keltská lékořice extra silná slaná lékořice kousky bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slaná rybí lékořice, 175 g
402,17 Kč/1kg
70,38 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo

Klene Salmiakriksen Zacht Slaná lékořice 210g – jemné kousky salmiakové lékořice
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Venco Droptoppers Krakend Zacht Lékořice 215g – Křupavé, měkké kousky lékořice
642,28 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Venco Dropmix Gemengd lékořicová směs 440 g – sladká a slaná lékořice
422,86 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lékořice bruselská Měkká lékořice ve tvaru Männeken Pis 300g
330,60 Kč/1kg
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuhbonbon jahodová lékořice jednotlivě balené měkké karamely 200g
367,65 Kč/1kg
73,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco Dropsport lékořicové kapky 180g – sladká, slaná a kořeněná lékořice
589,50 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Matthijs - Lékořice Bielzen - 1kg
404,59 Kč/1kg
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 1000g
Proč dvojitá slaná lékořice oválná?
Máte chuť na slanou lékořici s pořádným řízem? Dvojitá slaná lékořice oválná kombinuje extra silnou chuť s příjemně měkkou konzistencí - pro všechny, kteří nechtějí lékořici jen mlsat, ale chtějí ji zažít. Díky extra porci soli a typické oválné struktuře lékořice nabízí tento výrobek nezaměnitelnou pochoutku pro opravdové znalce.
Dvojitá slaná lékořice oválná v detailu
Tato odrůda není průměrná, ale čistá lékořice - silná, jemná a intenzivní:
Extra silná příchuť dvojité soli - pro dokonalou chuť lékořice
Měkká lékořice na skus - příjemně jemná, ale ne příliš sladká
Oválný tvar - klasický, ikonický, plný charakteru
XXL sáček s 1000 g - ideální pro opravdové fanoušky, kanceláře nebo velké skupiny
Pro koho je lékořice Double Salt Liquorice Oval vhodná?
Tento výrobek inspiruje:
Každého, kdo miluje extra silnou slanou lékořici
Fanoušky jemné lékořice se slaným nádechem
Milovníky vegetariánské lékořice, kteří dbají na kvalitu (kontrola v závislosti na receptuře)
Milovníky sladkostí, kteří nedělají kompromisy v chuti
Nejlepší použití
Ať už do vlastní lékořicové spíže, na příští filmový večer nebo jako originální nápad na dárek - oválná lékořice s dvojitou solí v 1000g balení poskytuje silné okamžiky potěšení v každé situaci. Ideální také pro sdílení s kolegy nebo na večírky.
Kupte si dvojitý slaný lékořicový ovál nyní
Rozhodněte se pro extra silný, jemně slaný chuťový zážitek hned teď. S dvojitou slanou lékořicí oválnou v kilovém balení si domů můžete přinést skutečný vrchol své sbírky lékořice.
Objednejte si nyní online a zažijte intenzivní požitek z lékořice!
Lékořice pro dospělé - ne dětská lékořice
MatthijsPostbus 184630 AA Hoogerheide (NL)E-mail:[email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, modifikovaný škrob, jedlá sůl, želatina, extrakt z kořene lékořice, jedlá sůl, barvivo (E153), aroma, rostlinný olej (kokosový), potahovací látka (karnaubský vosk).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1325,00 kj 315,00 kcal Sacharidy 74g z toho: cukr 45g Bílkoviny 3,1g Tuky <0,5g z toho: nasycené mastné kyseliny <0,01g Sůl 1,90g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Matthijs BV
- Prodejní název
- Lékořice
- Výrobce
- Matthijs
- Číslo produktu
- 0338S_4359
- Kód EAN
- 4260259379791
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, modifikovaný škrob, jedlá sůl, želatina, extrakt z kořene lékořice, jedlá sůl, barvivo (E153), aroma, rostlinný olej (kokosový), potahovací látka (karnaubský vosk).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1325,00 kj 315,00 kcal Sacharidy 74g z toho: cukr 45g Bílkoviny 3,1g Tuky <0,5g z toho: nasycené mastné kyseliny <0,01g Sůl 1,90g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Matthijs BV
- Prodejní název
- Lékořice
- Výrobce
- Matthijs
- Číslo produktu
- 0338S_4359
- Kód EAN
- 4260259379791
K tomu se hodí také

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
365,83 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco Double Salty Rounds 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská lékořice extra silná slaná lékořice kousky bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Dvojité solné brikety - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

De Bron lékořice Kruisdrop s mentolovými kousky lékořice bez cukru 1000g
416,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
388,90 Kč/1kg
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
181,43 Kč/1kg
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Farmářská lékořice - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 130,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Miadomodo Křeslo Chesterfield, 58 x 71 x 70 cm, stříbrné
3 117,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Canea-Sweets Lakritz-Taler, 175 g Gumové bonbóny
848,18 Kč/1kg
144,19 Kč
Prodejce: apohealth

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
9 363,39 Kč
Prodejce: NeuertsShop

ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
3 865,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zdravpom

Ergonomický komfortní pěnový topper | 140 x 200 | pro všechny matrace | XDREAM Pure matracový topper
1 472,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Upínací zatemňovací roleta bez vrtání Okenní roleta Termo roleta Žaluzie, Barva:černá, Šířka:40 cm, Délka:160cm
95,60 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

ECG MTM 1771 WE | Mikrovlnná trouba | Objem 17 l | Otočný talíř Ø 245 mm | Mikrovlnný výkon 700 W | 6 úrovní výkonu | Manuální ovládání
1 584,60 Kč
-228,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 356,00 Kč
Prodejce: Teshop

SONGMICS Koberec s krátkým vlasem, 120 x 170 cm, protiskluzový, lze prát v pračce, šedý, koberec do obývacího pokoje
1 067,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Lékořicová srdíčka silná lékořice se solí salmiak bez cukru 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krups Aroma Partner KM8428, Kávovar na překapávanou kávu, 1,5 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1000 W, Černá
6 095,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Masážní přístroj na nohy s vyhříváním
1 349,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%100% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
100%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příliš slané
Výborná kvalita, ale příliš slané, takže je nemohu jíst.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg