Počet kusů:

1

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Kávová kapsle, Cappuccino, Senseo, 8 kusů

117,34 Kč

1 275,43 Kč / 1kg

plus 249,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Mild Senseo Pads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
SENSEO Pads Mild Senseo Pads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
1 105,41 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 72
4 329,61 Kč
-648,58 Kč
3 681,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Espresso - 10x48 polštářků
Senseo Espresso - 10x48 polštářků
3 590,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balení 5 druhů Creamy Collection 80 nápojů
SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balení 5 druhů Creamy Collection 80 nápojů
2 189,96 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
2 369,75 Kč
-354,99 Kč
2 014,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí
Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí
1 974,62 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
2 136,67 Kč
-320,02 Kč
1 816,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
266,61 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
2 462,39 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
785 714,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
3 141,89 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
1 445,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
999,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
1 734,20 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SENSEO kapsle typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojů s certifikátem UTZ
SENSEO kapsle typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojů s certifikátem UTZ
1 479,78 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
1 775,31 Kč
-265,93 Kč
1 509,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads typ Espresso Senseopads silné 5 x 16 kávových podů – 80 nápojů
SENSEO Pads typ Espresso Senseopads silné 5 x 16 kávových podů – 80 nápojů
2 033,51 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
1 327,55 Kč
-198,95 Kč
1 128,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo CAFFE CREMA, Kávová kapsle, Nepražená, 16 hrnků, UTZ, 16 kusů, Taška
Senseo CAFFE CREMA, Kávová kapsle, Nepražená, 16 hrnků, UTZ, 16 kusů, Taška
2 940,18 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
326,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo STRONG, Kávová kapsle, Senseo, 16 hrnků, Hnědá, UTZ, 16 kusů
Senseo STRONG, Kávová kapsle, Senseo, 16 hrnků, Hnědá, UTZ, 16 kusů
2 940,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
326,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo Vanilla
Senseo Vanilla
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
718,42 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Vložky Senseo Philips Classic 48 ks.
Vložky Senseo Philips Classic 48 ks.
1 301,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
479,76 Kč
-46,21 Kč
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo MILD, Kávová kapsle, Senseo, 16 hrnků, Zelená, UTZ, 16 kusů
Senseo MILD, Kávová kapsle, Senseo, 16 hrnků, Zelená, UTZ, 16 kusů
2 940,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
326,36 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

ochucený, slazený nápoj v prášku s rozpustnými kávovými zrny, kakaem a bělidlem (s odstředěným mlékem v prášku) v luscích
Se Senseo Cappucino Choco od Douwe Egberts si nyní můžete vychutnat lahodnou kombinaci chuti kávy a čokolády s krémovou pěnou. Nový kombinovaný pod vám umožní rychlou a pohodlnou přípravu kávy pouhým stisknutím tlačítka.
JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstraße 4 - 20, 28199 Brémy, Německo

Typ produktu:
Kávová kapsle
Druhy nápojů:
Cappuccino
Systém kávových kapslí:
Senseo
Počet kusů v balení:
8 kusů


Aromatická káva s mléčnou pěnou typickou pro cappuccino a lahodnou čokoládovou chutí - to je nové Cappuccino Choco od společnosti Senseo. Nová kombinovaná podložka 2v1 obsahuje tu nejjemnější praženou kávu a mléčnou pěnu s čokoládovou kompozicí. Díky tomu si můžete kdykoli pohodlně připravit čerstvou kávu stisknutím jediného tlačítka.

Upozornění: K přípravě kávy Senseo Cappuccino Choco potřebujete držák podložky Senseo 2v1.

Krémová chuť.

Výrobce / Vyrobeno pro: Senseo Senseo Senseo Senseo Senseo Senseo Senseo Senseo:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Nizozemsko



NázevSenseo Cappuccino Choco - ochucený, slazený nápoj v prášku s rozpustnými kávovými zrny, kakaem a bělidlem (se sušeným odstředěným mlékem) v luscích
Hmotnost92g
Aplikace a návod k použitíPro velký hrnek nebo 2 šálky vložte pod do dvojitého držáku podů a stiskněte tlačítko pro 2 šálky. Po použití držák podšálku opláchněte
Trvanlivost a skladováníKávové lusky Senseo doporučujeme po otevření skladovat těsně uzavřené na chladném a suchém místě a spotřebovat je do 2-3 týdnů.
SloženíCukr, nízkotučný kakaový prášek (12,3 %), rozpustná káva (9,8 %), plně hydrogenovaný kokosový tuk, glukózový sirup, sušené odstředěné MLÉKO, aroma, MLÉČNÁ bílkovina, sůl. Stabilizátor (E452, E340), protispékavé látky (E341, E551), emulgátor (E481).
AlergenyMléko a výrobky z něj
Odpovědný provozovatel potravinářského podnikuD.E Master Blenders 1753 P.O. Box 1753, 1000 BT Amsterdam Nizozemsko Spotřebitelský servis: 0800 5736736 [email protected]
Další informacena 100 ml
průměrné výživové údaje133kj/32kcal
Výhřevnost (kJ/kcal)0,8g
Tuk0,7g
z toho nasycené mastné kyseliny5,5g
Sacharidy5,3g
z toho cukr0,6g
Bílkoviny0,06g


Popis produktu

Senseo kávové lusky 'Cappuccino Choco'

Jemná, kulatá čokoládová káva s krémovou pěnou.
Technické údaje
  • Chuť: jemná a krémová
  • Počet lusků: 8
Rozsah dodávky
  • Senseo Cappuccino Choco 8 kávových lusků, balení po 6 kusech


Senseo Cappuccino Choco Koffiepads, 92 g - Vychutnejte si krémové cappuccino se svůdnou čokoládovou chutí. Tyto kávové podložky jsou kompatibilní se systémem podložek Senseo a nabízejí aromatický požitek z kávy v pohodlí vašeho domova. Směs jemné mléčné pěny a plné kávy zajišťuje nesrovnatelný chuťový zážitek. Ideální pro všechny, kteří mají rádi mléčnou kávovou specialitu. Obsah: 8 polštářků pro 8 lahodných nápojů Cappuccino Choco. Složení: Cukr, libový kakaový prášek (12,3 %), instantní káva (9,8 %), plně ztužený kokosový tuk, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, aroma, mléčná bílkovina, sůl, stabilizátory (E340, E452), protispékavé látky (E341, E551), emulgátor (E481). Nutriční hodnoty na 100 ml: 133 kJ (32 kcal), tuky 0,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 g), sacharidy 5,5 g (z toho cukry 5,3 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,06 g.

Složení kávy Senseo Cappuccino Choco je obsaženo v praktických kapslích z filtračního papíru, které poskytují čerstvě uvařené cappuccino šálek po šálku. Jemné cappuccino s chutí lahodné čokolády - to je naše Senseo Cappuccino Choco. Hladká, kulatá čokoládová káva s krémovou mléčnou pěnou na vás čeká po stisknutí jediného tlačítka. Rozhodněte se pro čokoládovou příchuť a vychutnejte si nezapomenutelnou kombinaci čokolády a cappuccina.

Složení kávovaru Senseo TYPE Cappuccino Choco je obsaženo v praktických kapslích z filtračního papíru, které umožňují přípravu čerstvého cappuccina šálek po šálku.
Skladování a použití
Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem a slunečním zářením.
Bez kofeinu
Ne
Seznam přísad
Složení: cukr, libový kakaový prášek (12,3 %), instantní káva (9,8 %), plně ztužený kokosový tuk, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, aroma, mléčná bílkovina, sůl, stabilizátory (E340, E452), protispékavé látky (E341, E551), emulgátor (E481).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje (na 100 ml): Energie: 133 kJ (32 kcal) Tuk: 0,8 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 5,5 g z toho cukry: 5,3 g Bílkoviny: 0,6 g Sůl: 0,06 g
Alergeny
Laktóza
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
92 g
Potravinářský podnik
JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstraße 4–20 28199 Bremen Deutschland
Prodejní název
Čoko koffie podložky Senseo Cappuccino
Výrobce
Senseo
Model
TYPCappuccino Choco
Obsah balení
Senseo Cappuccino Choco 8 kávových lusků 6 balení
Počet kusů
1
Číslo produktu
4021015
Kód EAN
4047046005008

Skladování a použití
Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem a slunečním zářením.
Bez kofeinu
Ne
Seznam přísad
Složení: cukr, libový kakaový prášek (12,3 %), instantní káva (9,8 %), plně ztužený kokosový tuk, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, aroma, mléčná bílkovina, sůl, stabilizátory (E340, E452), protispékavé látky (E341, E551), emulgátor (E481).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje (na 100 ml): Energie: 133 kJ (32 kcal) Tuk: 0,8 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 5,5 g z toho cukry: 5,3 g Bílkoviny: 0,6 g Sůl: 0,06 g
Alergeny
Laktóza
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
92 g
Potravinářský podnik
JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstraße 4–20 28199 Bremen Deutschland
Prodejní název
Čoko koffie podložky Senseo Cappuccino
Výrobce
Senseo
Model
TYPCappuccino Choco
Obsah balení
Senseo Cappuccino Choco 8 kávových lusků 6 balení
Počet kusů
1
Číslo produktu
4021015
Kód EAN
4047046005008
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
1 195,65 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 655,96 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
266,61 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Philips Senseo HD6553/50
Philips Senseo HD6553/50
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 674
3 058,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
Senseo ® Café Latte Vanilla, Kávová kapsle, Caffe latte, Senseo, 8 kusů, Krabice
2 462,39 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
226,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
785 714,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
999,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
3 141,89 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
1 445,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Kávovar Philips Senseo HD 6553/80 Original, barva červená
Kávovar Philips Senseo HD 6553/80 Original, barva červená
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 166
4 785,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO kapsle Mild Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
SENSEO kapsle Mild Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
988,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 72
1 646,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads bez kofeinu Senseopads 80 nápojových kapslí
SENSEO Pads bez kofeinu Senseopads 80 nápojových kapslí
2 623,64 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 712,64 Kč
-256,52 Kč
1 456,12 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO polštářky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojů kávové polštářky softpads
SENSEO polštářky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojů kávové polštářky softpads
2 482 804,29 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
1 343,28 Kč
-201,19 Kč
1 142,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
A cardboard display box containing individually wrapped coffee pads.
SENSEO kapsle typ Cappuccino Choco Senseopads 40 nápojových kapslí Softpads Milk
2 005,52 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
1 085,13 Kč
-162,59 Kč
922,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo CSA240/60, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
Senseo CSA240/60, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 407
2 814,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Obrázek produktu pro Senseo CSA210/60, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
Senseo CSA210/60, Kávovar na kapsle, 0,7 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 404
2 362,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 860
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 142
458,04 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, Červená, 36 kusů
1 734,20 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
433,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Mild Coffee v polštářcích 48 ks.
Senseo Mild Coffee v polštářcích 48 ks.
769,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
256,26 Kč
Prodejce: Katomix
The image shows the front packaging of Jacobs Espresso instant coffee sticks.
Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 13
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 90
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Zweireihiges Armband mit Infinityanhänger s.Oliver Jewelry 2022717
Zweireihiges Armband mit Infinityanhänger s.Oliver Jewelry 2022717
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 385,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
741,66 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 064,28 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 Sorte
FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare
Obrázek produktu pro Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 36
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Obrázek produktu pro Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 47
909,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Rohde H textilní kalhoty Ka BLACK BLACK BLACK 43
Rohde H textilní kalhoty Ka BLACK BLACK BLACK 43
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
2 200,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Apple 2m nabíjecí kabel Lightning na USB-C pro iPhone 14 13 12 11 Pro Max iPad AirPods
Apple 2m nabíjecí kabel Lightning na USB-C pro iPhone 14 13 12 11 Pro Max iPad AirPods
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 30
509,00 Kč
-124,00 Kč
385,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Hodnocení zákazníků

Na základě 11 hodnocení
Ohodnoceno dne 6. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobré zboží
Počet kusů 8
Ohodnoceno dne 28. května 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Senseo Cafe` Latte
Počet kusů 8
Ohodnoceno dne 29. listopadu 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jednoduše dokonalé!
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 12. června 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Senseo Cappuccino Choco Pads
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 9. února 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 14. února 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Také chutné
Počet kusů 8
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Ověřený nákup
Počet kusů 8
Ohodnoceno dne 18. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 33
1 182,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 094,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
594,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
849,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g
Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
561,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
801,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
950,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lavazza 7213, Coffee Pods
Lavazza 7213, Coffee Pods
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack
Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky
Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
273,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 083,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g
Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
246,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
979,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
748,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
231,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
76,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
785 714,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
626,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
493,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
999,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 125,05 Kč/1kg