4,7



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
(Hydratační krémová emulze) – objem: 250 ml128 498,72 Kč/1l
32 124,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Linola Ochranný balzám 50 ml6 631,20 Kč/1l
331,56 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Locobase Protect Creme 350 g1 482,49 Kč/1kg
619,68 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sorion Creme 50 g9 792,20 Kč/1l
489,61 Kč
Prodejce: apohealth

PHYSIODERM Sansibal Skin Protection Cream Pleťový krém bez silikonu 100 ml
1 981,20 Kč/1l
198,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

LINDESA K krém na ochranu pokožky, 50 ml
1 730,00 Kč/1l
86,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Mirfulan Hydrolind krém, 50 ml Krém
7 943,60 Kč/1l
397,18 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační krém 50ml
4 076,49 Kč/1kg
395,42 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil hydratační krém 60 ml
45,58 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Cavilon krém na dlouhodobou ochranu pokožky 3392g
7 883,91 Kč/1kg
725,32 Kč
Prodejce: apohealth

Cetaphil Hydratační krém, 456 ml Krém
1 441,18 Kč/1l
657,18 Kč
Prodejce: apohealth

LINDESA K krém na ochranu a péči o pleť s heřmánkem, 50 ml krém
2 385,07 Kč/1kg
159,80 Kč
Prodejce: apohealth

hydrolipidový krém na ruce bez oleje, 50 ml krém
1 446,67 Kč/1kg
164,92 Kč
Prodejce: apohealth

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 417,91 Kč/1kg
482,09 Kč
Prodejce: apohealth

Měsíčkový krém 300 g
440,00 Kč/1l
132,00 Kč
Prodejce: ADONIS

Eloderm, Hydratační krém, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
883,70 Kč/1l
353,48 Kč
Prodejce: Tersorte

CORYT Protect krém na ochranu pokožky, 20 ml krém
9 392,69 Kč/1kg
244,21 Kč
Prodejce: apohealth

Glycerinový krém
512,20 Kč/1l
128,05 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Isdin Velastisa Vulvární hydratační krém 30g
19 019,67 Kč/1kg
570,59 Kč
Prodejce: somnia24

Schülke sensiva® ochranný krém na ochranu pokožky - 100 m| láhev (100 ml)
145,72 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
pr88 Ochranný krém na pokožku
- Klasický ochranný krém na mastné, mastné nečistoty a silně ulpívající nečistoty
- Chrání pokožku při práci s olejem, mastnotou, grafitem, sazemi, prachem, barvou, (PU) lepidlem, syntetickou pryskyřicí, plnidlem atd.
- Neobsahuje silikony, snadno se roztírá, po rozetření rychle vytvoří suchý ochranný film, který je stabilní na dotek, nezhoršuje obratnost ani funkce pokožky
- Usnadňuje čištění pokožky po práci a jednoduše se smývá spolu se špínou
- Velmi dobrý, testovaný ochranný účinek a vynikající snášenlivost s pokožkou
Technické údaje
Obsah: - Vhodné pro použití v domácnosti: 1000 ml
Obal: plechovka
Hmotnost: 440 g
Art.-Číslo: DVE4026081000018
EAN: 4026081000018
Klasická ochrana pokožky PR88 je určena pro mastné a mastné nečistoty a silně ulpívající nečistoty. Chrání pokožku při práci s olejem, mastnotou, grafitem, sazemi, dehtovými a asfaltovými výrobky, barvami, laky, lepidly, syntetickými pryskyřicemi, polyesterem, silikonovými směsmi,Polyuretanlepidly, prachem, minerálními vlákny apod. Je rozpustný ve vodě, neobsahuje silikon, nemastí, při správném použití nezanechává otisky prstů. Použití: 1: Před prací vetřít, 2: Pracovat, 3: Po práci smýt trochou vody, nečistoty se smyjí společně s PR88.
- Obsah(ml): 1000
- Balení: plechovka
- Typ: PR88
- Obsah (ST): 1
pr88 je osvědčený prostředek na ochranu pokožky při práci s oleji, mastnotou a odolnými nečistotami. Nanesený suchý ochranný film chrání pokožku při práci s olejem, tukem, barvou, grafitem, sazemi, prachem, dehtem a bitumenovými výrobky, prachem, (PU) lepidlem, syntetickou pryskyřicí, polyesterem, silikonovými sloučeninami, minerálními vlákny atd. Po skončení práce lze nečistoty smýt pouze vodou.
Klasická ochrana pokožky pro mastné, mastné a silně přilnavé nečistoty chrání pokožku při práci s olejem, tukem, barvou, grafitem, sazemi, dehtem, (PU) lepidly, syntetickou pryskyřicí, polyesterem, silikonem atd. nezanechává otisky prstů Dávkování/aplikace: Před prací pečlivě vetřete do rukou množství o velikosti lískového oříšku a nechte zaschnout, suchý, pružný a neklouzavý ochranný film vytvoří účinnou kontaktní bariéru mezi pokožkou a pracovními látkami, po práci si ruce umyjte postupným přidáváním vody, důkladně opláchněte a osušte Vlastnosti Provedení: nelepivé Nádoba: plechovka Oblast čištění: silně ulpívající nečistoty
Ochranný přípravek RATH "PR 88" Omyvatelné rukavice, dermatologicky testováno. Vytváří ochrannou vrstvu, která zabraňuje pronikání nečistot do pokožky. Před prací naneste na ruce, po práci opláchněte ruce a odstraňte nečistoty spolu s ochrannou vrstvou. Vhodné pro práci s olejem, tukem, lakem, grafitom, sazí, prachem, dehtem, (polyuretanovými) lepidly, pryskyřicemi, polyesterem, silikonem a dalšími. Objem: 1000 ml
Ochranný prostředek na pokožku RATH "PR 88", smývatelná rukavice, dermatologicky testováno, Vytváří ochranný film, který zabraňuje pronikání částeček nečistot do pokožky. Naneste na ruce před prací, po práci smyjte nečistoty spolu s ochranným filmem. Lze použít při práci s olejem, tukem, lakem, grafitem, sazemi, prachem, dehtem, (PU) lepidlem, syntetickou pryskyřicí, polyesterem, silikonem atd. 1000ml plechovka
Krém na ochranu pokožky pr88 plechovka 1l RATH
pr88 1 l
- Rozměry
- 109 mm x109 mm x147 mm
- Hmotnost
- 450 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Voda, glycerin, křemičitan sodný, natrium-tallowát, ceteareth-25, parafín, kokoát sodný, hydroxid sodný, chlorid sodný, tetrasodium glutamát diacetát, thiosíran sodný, vonné látky.
- Výrobce
- rath's
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4026081000018
- Číslo produktu
- 101-P-1000
- Rozměry
- 109 mm x109 mm x147 mm
- Hmotnost
- 450 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Voda, glycerin, křemičitan sodný, natrium-tallowát, ceteareth-25, parafín, kokoát sodný, hydroxid sodný, chlorid sodný, tetrasodium glutamát diacetát, thiosíran sodný, vonné látky.
- Výrobce
- rath's
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 4026081000018
- Číslo produktu
- 101-P-1000
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Horkovzdušný ventilátor BRŠDER MANNESMANN, 2 000 W
651,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Prostěradlo Blumtal® 140x200 cm - Prostěradlo 140x200 z mikrovlákna - Certifikát Oekotex -
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TBFurnitureGmbH

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

PKM 50622, 297 m³/h, Odvádění/Recirkulovaní, C, A, G, 68 dB
2 658,20 Kč
-226,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 431,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Stuebinger-Online

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 456,66 Kč
Prodejce: better-used

Makita DHW180Z, Kompaktní, Baterie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
2 907,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 196,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
9 593,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
15 736,00 Kč
-1 251,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 484,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 725,28 Kč
Prodejce: velmontask

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
-703,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 236,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Televizor Hisense QLED 50E78HQ
54 555,16 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
S tímto speciálním krémem na ochranu rukou při opravách auta jsem spokojená.
Ohodnoceno dne 14. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá věc
Používám to každý den jako automechanik a považuji to za skvělý produkt
Ohodnoceno dne 26. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
88
Dobrá ochrana při šroubování
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
594,80 Kč
Prodejce: apohealth
3 991,95 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,00 Kč
Prodejce: apohealth
9 052,63 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 248,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 993,27 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

Estee Lauder DayWear Matte antioxidační pleťový krém Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Crème 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,40 Kč
Prodejce: Parfumart
11 684,00 Kč/1kg

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg