4,8



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml5 778,90 Kč/1l
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Parfémování Thierry Mugler Angel Body Cream9 672,00 Kč/1l
1 934,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Synchroline Terproline Body, 250 ml krém2 128 969,90 Kč/1l
2 128,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml776,00 Kč/1kg
776,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alyssa Ashley - Musk Hand & Body Krém na ruce a tělo 500ml
0,65 Kč/1kg
327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bettina Barty Musk tlov mlko 500ml
544,82 Kč/1l
272,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Alyssa Ashley Pižmové mléko na ruce a tělo 250 ml
0,60 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Alyssa Ashley Musk Krem do ciała, 250 ml
2,89 Kč/1kg
722,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alyssa Ashley Vanilla tělové mléko pro ženy 500 ml
654,00 Kč/1l
327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Molton Brown, Gingerlily, Nourishing, Body Lotion, 100 ml
2 212,80 Kč/1l
221,28 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dsquared She Wood Body Cream 200ml
13,22 Kč/1l
2 971,67 Kč
-327,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 643,69 Kč
Prodejce: Rareparfum

Victoria's Secret, Patchouli Rose, Moisturizing, Body Lotion, 236 ml
1 153,02 Kč/1kg
576,51 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Molton Brown, Vetiver & Grapefruit, Body Lotion, 100 ml
2 278,70 Kč/1l
227,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Victoria's Secret, Pink Water, Hydrating, Body Lotion, 415 ml
1 829,52 Kč/1l
757,42 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Molton Brown, Ylang-Ylang, Relaxing, Body Lotion, 100 ml
1 844,40 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Jurlique, Restoring, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
1 461,10 Kč/1l
438,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Ziaja - Silk Proteins Moisturising Body Lotion 400ml
462,41 Kč/1kg
462,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rochas Absolu Body Lotion 200ml
2 769,30 Kč/1l
553,86 Kč
Prodejce: Rareparfum

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
435,74 Kč/1kg
217,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Molton Brown, Blissful Templetree, Hydrating, Body Lotion, 100 ml
2 855,80 Kč/1l
285,58 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Alyssa Ashley - Great Musk Body Lotion 750ml Body Lotion. Unisex.
Tělové mléko Musk od značky Alyssa Ashley. Vámi vybrané balení má objem 750 ml.
Alyssa Ashley Musk, tělové mléko na ruce a tělo, 750 mlZhýčkejte své tělo a ruce tělovým mlékem na ruce a tělo Musk od Alyssy Ashley. Lehká textura se rychle vstřebává a nezanechává film. Bohatá vůně pižma smyslně zahalí pokožku. Tělové mléko na ruce a tělo Musk má příjemnou texturu a obsahuje hydratační složky, které zjemňují a vyhlazují pokožku a zabraňují jejímu vysušování. Výsledek: Máslo na ruce a pokožku je velmi jemné a jemné: Pokožka je hladší, jemnější a hedvábnější.
Musk bodylotion 750 ml
Tělové mléko Musk od značky Alyssa Ashley. Vámi vybrané balení má objem 750 ml.
Alyssa Ashley Musk, tělové mléko na ruce a tělo, 750 mlZhýčkejte své tělo a ruce tělovým mlékem na ruce a tělo Musk od Alyssy Ashley. Lehká textura se rychle vstřebává a nezanechává film. Bohatá vůně pižma smyslně zahalí pokožku. Tělové mléko na ruce a tělo Musk má příjemnou texturu a obsahuje hydratační složky, které zjemňují a vyhlazují pokožku a zabraňují jejímu vysušování. Výsledek: Máslo na ruce a pokožku je velmi jemné a jemné: Pokožka je hladší, jemnější a hedvábnější.
Musk bodylotion 750 ml
- Hmotnost
- 750000 g
- Objem
- 750 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 3495080735275
- Číslo produktu
- 2029546
- Hmotnost
- 750000 g
- Objem
- 750 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 3495080735275
- Číslo produktu
- 2029546
K tomu se hodí také

Alyssa Ashley - Musk Hand & Body Krém na ruce a tělo 500ml
0,65 Kč/1kg
327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alyssa Ashley, mléko na ruce a tělo, 500 ml
1 611 708,37 Kč/1kg
386,81 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alyssa Ashley Musk Bublinková koupel a sprchový gel 500 ml UNISEX
640,00 Kč/1l
320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Her Confession EDP 100 ml W
8 235,30 Kč/1l
823,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parní Mop - Plochý 173948
5 789,97 Kč/1l
2 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Alyssa Ashley Musk EDT 200 ml UNISEX
3 465,00 Kč/1l
693,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Alyssa Ashley Musk sprchový gel unisex 750 ml
425,33 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Přikrývka celoroční 135 x 200 cm - Přikrývka ložní povlak přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka ložní povlečení a přikrývky s výplní z mikrovlákna bílá
253,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Alyssa Ashley Musk Krem do ciała, 250 ml
2,89 Kč/1kg
722,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab EDP 100 ml W
4 940,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

1x 100% zatemňovací termální závěsy Béžový neprůhledný zatemňovací závěs s očky Jednobarevný, 132*160cm
633,99 Kč/1m
1 014,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Alyssa Ashley Vanilla Hydratační krém na ruce a tělo 750ml
582,87 Kč/1l
437,15 Kč
Prodejce: somnia24

Alyssa Ashley Essence de Patchouli parfémovaná voda pro ženy 50 ml
30 815,20 Kč/1l
1 540,76 Kč
Prodejce: VogueVista

Alyssa Ashley Musk parfémovaná voda unisex 100 ml
11 088,50 Kč/1l
1 108,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alyssa Ashley White Musk tělové mléko pro ženy 500 ml
726,86 Kč/1l
363,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Tepláková souprava Nike CU8374-010 pro Dětské
1 829,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FactoryMora

JOOP! Homme EDT 200 ml M
3 240,00 Kč/1l
648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

PARKSIDE akumulátorový vrtací šroubovák "PABS 20-Li G8"
1 360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Preptique

Brašna na kolo FISCHER Kurier, bílá/černá z odolné, nepromokavé plachtoviny - 1 kus (86264)
1 281,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Syntrox 3v1 podstavný ventilátor stolní ventilátor nástěnný ventilátor s oscilací "bílý"
995,11 Kč
Prodejce: Crownseller

Bateriový elektrický čistič oken Window Squeegee Window Cleaner Window Vacuum Cleaner Lehmann Window Wiper Window Wiper s rukojetí a podložkou, pro čištění vysokých oken, černá a červená, čisticí kapacita: 100 m2
750,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Alyssa Ashley Green Tea tělové mléko pro ženy 750 ml
332,00 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé tělové mléko
Toto tělové mléko používám již velmi dlouho, zejména když jdu ven, protože mi nahrazuje pižmový parfém. Je také úsporné, snadno se vtírá a velmi dobře se vstřebává. Bohužel se rozhodně nejedná o bio výrobek, proto často používám jiné, bio krémy.
Ohodnoceno dne 29. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tělové mléko Alyssa Ashley Musk
Velmi příjemné tělové mléko, které používám již několik let a dodání bylo také velmi rychlé, jsem spokojená a vždy ho ráda znovu použiji
Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vyzkoušené a otestované tělové mléko
Dávám ho jako dárek už léta a vždycky se dobře hodí.
Ohodnoceno dne 26. prosince 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tělové mléko
Vůně a hebkost pokožky. Používám ho od roku 1998. Tělové mléko miluji. Každý, kdo k němu přičichne, si myslí, že je skvělé. Vzrušující a dlouho vydrží.
Ohodnoceno dne 23. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bodyotion
Stejně jako všechny ostatní věci jsem nadšená.
Ohodnoceno dne 14. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkná vůně
Používám ji již několik let a miluji její vůni. Velmi snadno se nanáší, ale bohužel větší lahvička je trochu těžkopádná a musím ji držet dnem vzhůru a klepat s ní o podlahu, dokud krém konečně nevyteče z otvoru. To by se ovšem nemělo stávat, když je lahvička plná.
Ohodnoceno dne 2. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Musk
objednané pro mého tchána To je proč?
Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 049,90 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l