5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml2 137,77 Kč/1l
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml306,75 Kč/1l
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Conditioner kondicionér pro poškozené vlasy 976 ml
1 243,64 Kč/1kg
1 368,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
3 217,60 Kč/1l
804,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kondicionér pro trvalou hydrataci a ochranu Caviar Anti-Aging (Replenishing Moisture Conditioner), 250 ml
3 495,88 Kč/1l
873,97 Kč
Prodejce: somnia24

Kondicionér pro větší objem jemných vlasů Caviar Anti-Aging (Multiplying Volume Conditioner), 40 ml
8 725,25 Kč/1l
349,01 Kč
Prodejce: somnia24

Alterna Caviar Smoothing Anti-Frizz Conditioner kondicionér proti krepatění vlasů 250 ml
5 054,28 Kč/1l
1 263,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 976 ml
1 183,40 Kč/1l
1 280,89 Kč
-125,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 155,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250 ml
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
682,86 Kč/1l
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér s kolagenem pro vlasy - Morfose, 400 ml
396,20 Kč/1l
207,54 Kč
-49,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů 300 ml
530,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 500 ml
1 542,00 Kč/1l
771,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken Acidic Bonding Concentrate Balzám na vlasy 75 ml
10 413,33 Kč/1l
852,49 Kč
-71,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Keratinový Vlasový Kondicionér Nanoil s Keratinem - 125 ml.
2 841,28 Kč/1l
355,16 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Alterna používá kondicionér Replenishing Moisture Conditioner, vlasovou kosmetiku z řady Caviar Moisture, která zohledňuje speciální potřeby lámavých a suchých vlasů. Značka používá své inovativní složení Seasilk, jehož vzácné mořské výtažky dodávají vlasům intenzivní hydrataci. Kondicionér Replenishing Moisture zase obsahuje komplex aktivních složek, který udržuje zářivý lesk barvy vlasů. Podle klinických studií společnosti Alterna vypadají vlasy zdravější, hladší a zářivější již po první aplikaci.
Exkluzivní péče proti stárnutí vlasů
Moisture Replenishing Conditioner je součástí speciální řady péče Caviar Moisture, která je kosmetikou proti stárnutí vlasů. Všechny výrobky této řady využívají Age Control Complex, značka kombinuje cenný kaviárový extrakt s antioxidačním vitaminem C a aktivačními cytokiny. Toto účinné složení pomáhá vlasům získat zpět svou pružnost a obnovit jejich mladistvou vitalitu. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme kondicionér kombinovat s dalšími produkty z řady Vyživující a intenzivní kaviárová hydratace. Stojí za to podívat se například na odpovídající šampon a masku na vlasy od společnosti Alterna.
Alterna Caviar Anti Aging Replenishing Moisture Conditioner 250ml
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner je hydratační kondicionér.
Dodává suchým, lámavým vlasům novou sílu a zdravý lesk. Kondicionér bez parabenů vyživuje, ošetřuje a chrání před dalším strukturálním poškozením. Zvláště suché, vyčerpané vlasy jsou ošetřeny a vyživeny a získávají viditelně zdravější a mladistvější vzhled. Navíc se výrazně zlepšuje poddajnost a rozčesatelnost vlasů.
Vlastnosti:
- hydratační kondicionér
- ideální pro suché a lámavé vlasy
- dodává novou sílu a zdravý lesk
- zlepšuje poddajnost a rozčesatelnost vlasů
Aktivní látky:
- Složení: Age-Control Complex, Colour Hold, Seasilk, Enzymetherapy
Použití:
- Po umytí vlasů odstraňte přebytečnou vodu a vmasírujte do vlasů kondicionér Caviar Replenishing Moisture Conditioner.
- Poté opláchněte.
Alterna Caviar Anti Aging Moisture Conditioner Kondicionéry Alterna obsahují základní složky a zlepšují výsledek. Vlivy životního prostředí, slunce, stárnutí, chemické ošetření a každodenní styling vlasy poškozují a způsobují, že jsou křehké, ochablé a bez života. Kondicionér s komplexem Seasilk Age Control a Colour Hold pomáhá uzamknout vlhkost, chrání před každodenním poškozením a dodává vlasům přesně to, co potřebují, aby zůstaly silné, zdravé a mladé.
Kondicionér
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Alterna z kolekce Caviar byly vytvořeny pro lámavé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Složení: Kyselina octová, amodimetikon, kyselina askorbová, chlorid behentrimonia, butylenglykol, máslo butyrospermum parkii (bambucké máslo), kaprylylglykol, kaviárový extrakt, cetearylalkohol, kyselina citronová, dimetikon, Edta disodná, glyceret-26, glycerin, guar hydroxypropyltrimonium chlorid, helianthus annuus (slunečnicový olej), hydrolyzovaný rostlinný protein, pg-propylsilanetriol, hydroxyethylcelulóza, Jodopropynyl butylkarbamát, isododekan, isopentyldiol, jojobový ester, laureth-9, olej ze semen lnu setého (linum usitatissimum), parfum, peg-4, peg-4 dilaurát, fenoxyethanol, fosfolipidy, polysilikon-15, Sorban draselný, Saccharomyces/ferment železa, Saccharomyces/ferment hořčíku, Saccharomyces/ferment křemíku, Saccharomyces/ferment zinku, octan sodný, benzoan sodný, tokoferol, tokoferylacetát, trideceth-12.
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 0873509015147873509015147
- Číslo produktu
- 2641945
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 0873509015147873509015147
- Číslo produktu
- 2641945
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo šampon pro hydrataci vlasů 1000 ml
2 303,73 Kč/1kg
2 534,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Conditioner kondicionér pro poškozené vlasy 976 ml
1 243,64 Kč/1kg
1 368,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Caviar Anti-Aging šampon Clinical Densifying pro ženy 250 - Alterna
5 388,24 Kč/1l
1 347,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Replenishing Moisture Masque 161 g
3 483,33 Kč/1kg
1 045,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační šampon s kaviárem Caviar Anti-Aging (Replenishing Moisture Shampoo), 250 ml
3 268,72 Kč/1l
817,18 Kč
Prodejce: somnia24

Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml
3 217,60 Kč/1l
804,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alterna - Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Shampoo 40ml
182,73 Kč/1kg
182,73 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Shampoo čisticí šampon pro oslabené vlasy 250 ml
2 883,41 Kč/1kg
778,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Woman EDP 90 ml W
7 822,22 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kondicionér pro větší objem jemných vlasů Caviar Anti-Aging (Multiplying Volume Conditioner), 40 ml
8 725,25 Kč/1l
349,01 Kč
Prodejce: somnia24

Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Masque 183 ml
4 568,31 Kč/1l
836,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 025,50 Kč/1l
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Acqua di Parma Colonia, Balzám po holení, Univerzální, 100 ml
12 230,00 Kč/1l
1 223,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lattafa Pride Fakhar Black EDP 100 ml M
5 616,30 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250 ml
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Conditioner 1000 ml
652,93 Kč/1l
652,93 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Denní sérum pro omlazení pleti v kapslích 90,0 ks
9 858,89 Kč/1l
1 774,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Versace Eros EDP 200 ml M
12 100,00 Kč/1l
2 420,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Acqua di Parma Colonia, Pánské, Léto, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Levandule, Oranžová, Růže, Pačuli, Santalové dřevo, Vetiver
29 240,00 Kč/1l
1 462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Guerlain Aqua Allegoria - Bergamote Calabria, Ženy, Léto, 125 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Citrón, Petitgrain, Koření, Sprej
32 760,32 Kč/1l
4 095,04 Kč
Prodejce: Rareparfum

Hugo Boss The Scent For Man - Kompletní toaletní sada pro muže - Toaletní voda, Dezodorant a Sprchový gel - 100ml každý
9 236,31 Kč/1l
3 232,71 Kč
Prodejce: somnia24

M2 Beauté Eyelash sérum na řasy Activating Serum 4 ml
87 341,50 Kč/1kg
1 746,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovací láhev, Hruška, Růže, Pižmo
9 680,00 Kč/1l
726,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Payot Nutricia Výživný uklidňující krém 50 ml
50 318,00 Kč/1l
2 515,90 Kč
Prodejce: VogueVista
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg