4,8



Na základě 12 hodnocení
Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
320,89 Kč
416,74 Kč / 1kg
plus 96,72 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
9h 26m 08s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g1 047,93 Kč/1kg
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g1 059,86 Kč/1kg
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Look O Look Candy Květinová kytice ovocných žvýkaček Pěnový cukr 145g2 068,55 Kč/1kg
299,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Vidal - Rolky s jednorožcem - 24s357,35 Kč/1kg
162,95 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
401,20 Kč/1kg
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10002249 HARIBO Gold Bears Good Night Fruit Gum 100 ks.
431,74 Kč/1kg
539,67 Kč
Prodejce: somnia24

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
919,28 Kč/1kg
114,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,67 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,26 Kč
Prodejce: somnia24

Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,47 Kč/1kg
54,86 Kč
Prodejce: Katomix

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,26 Kč/1kg
359,26 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,87 Kč/1kg
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4000512363200, 500 g, C, 336 kcal, 49 g, 0,1 g, 0,1 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Look O Look Candy Pizza Creation ovocná žvýkačka s ovocnou příchutí 435g
725,70 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,74 Kč/1kg
374,58 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
426,00 Kč/1kg
532,50 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Mini Burger, Měkké sladkosti, 50 g, Vícebarevný, 333 kcal, 77 g, 58 g
1 957,00 Kč/1kg
97,85 Kč
Prodejce: M_plus_L

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
178,74 Kč/1kg
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocné gumy 600g
Zažijte veselé potěšení z našich zubů z pěnového cukru v zářivých barvách, jako je žlutá, modrá, zelená, bílá a růžová. S různými ovocnými příchutěmi jsou absolutním vrcholem na každé párty nebo jako svačinka mezi jídly. Speciální konzistence: tvrdá při kousání a nádherně měkká v ústech - zajišťuje nezaměnitelný chuťový zážitek.
Ideální pro:
Navečírcích a oslavách: na sladkých rautech nebo jako zábavný suvenýr.
Dětské narozeninové oslavy: Barevné sladkosti, při kterých dětská srdíčka bijí rychleji.
Mezi tím: Sladké překvapení, které potěší v každém okamžiku.
Upozornění: Tento výrobek obsahuje barviva E-129, která mohou zhoršovat aktivitu a pozornost dětí.
Objednejte si nyní a užijte si sladkou svačinovou zábavu - ideální pro sdílení a úsměv!
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (DNie czekaj, zamów już dziś te pyszne żelki Trolli! Spraw sobie i bliskim odrobinę słodkiej radości!
Trolli Mini Burger z ovocného želé (60 kusů v krabici, jednotlivě balené)
| Název | Trolli Mini Burger - Pěnový cukr gumové bonbony |
| Hmotnost | 600g |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na chladném a suchém místě |
| Složení | Glukózový sirup; cukr: želatina; okyselující látka: kyselina citronová, kyselina mléčná; želírující látka: pektin; barviva (černý rybíz, mrkev, kurkuma, citron, světlice barvířská, citron, ředkev, spirulina); aromata, palmojádrový olej, glazovací látka, včelí vosk, bílý a žlutý, karnaubský vosk. |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Trolli GmbH. Oststraße 94 90763 Fürth |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1435 kJ/338 kcal |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 0,1g |
| Tuk | 0,1g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 77g |
| Sacharidy | 48g |
| z toho cukr | 5,5g |
| Bílkoviny | <0,2g |
Bonbony, které byste měli mít vždypo ruce, když dostanete chuť na sladké. Miniaturní želatinový hamburger je s propracovanými detaily. Jsou jednotlivě balené. Křupavá houska je z pěnového želé, plátek sýra a zelenina je kombinací chuti rebarbory, maliny, jahody, ananasu a kiwi s nádechem jogurtu a smetany. Jednotlivé vrstvy od sebe snadno oddělíte, vychutnáte jednotlivě nebo podle chuti přeskládáte. Hmotnost 10 g. Balení obsahuje 60 ks Vhodný doplněk do dárkových taštiček pro malé pozvané hosty
Originál ve formátu mini. Trolli Mini Burger je vždy po ruce, když dostanete chuť na jídlo. Asi 2 cm vysoký "rychlý mls" se skládá ze dvou vrstev "housky" z pěnového cukru a "masové kuličky", "plátku sýra" a "salátového listu" z červené, žluté a zelené ovocné gumy. Jednotlivé vrstvy jsou poskládané na sobě a lze je od sebe snadno oddělit a vychutnat si je samostatně nebo je přeskládat. Díky tomu je mlsání tohoto "cheeseburgeru" obzvlášť zábavné.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; regulátory kyselosti: kyselina citronová, kyselina mléčná; želírující látka: pektin; barviva (černý rybíz, černá mrkev, kurkuma, světlice barvířská, červená ředkev, červené hrozny, třešeň, citron, spirulina); aromata; glazovací látky: včelí vosk, bílý a žlutý, karnaubský vosk.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1439 kJ/339 kcal, tuky: 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 77 g, z toho cukr: 48 g, bílkoviny: 5,5 g, sůl: 0,2 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Žádné
- Hmotnost
- 770 g
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Prodejní název
- Pěnový cukr gumdrop; pěnový cukr candy
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 996903
- Kód EAN
- 4000512994909
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; regulátory kyselosti: kyselina citronová, kyselina mléčná; želírující látka: pektin; barviva (černý rybíz, černá mrkev, kurkuma, světlice barvířská, červená ředkev, červené hrozny, třešeň, citron, spirulina); aromata; glazovací látky: včelí vosk, bílý a žlutý, karnaubský vosk.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1439 kJ/339 kcal, tuky: 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, sacharidy: 77 g, z toho cukr: 48 g, bílkoviny: 5,5 g, sůl: 0,2 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Žádné
- Hmotnost
- 770 g
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Prodejní název
- Pěnový cukr gumdrop; pěnový cukr candy
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 996903
- Kód EAN
- 4000512994909
K tomu se hodí také

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
919,28 Kč/1kg
114,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

HARIBO 10002249 HARIBO Gold Bears Good Night Fruit Gum 100 ks.
431,74 Kč/1kg
539,67 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
401,20 Kč/1kg
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,26 Kč
Prodejce: somnia24

PAPSTAR papírová brčka na pití 200 mm různé barvy 200 kusů
451,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,67 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,21 Kč/1kg
1 026,63 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
1 059,86 Kč/1kg
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

Open Food 4000512363200, 500 g, C, 336 kcal, 49 g, 0,1 g, 0,1 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,26 Kč/1kg
359,26 Kč
Prodejce: somnia24

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,69 Kč/1kg
404,55 Kč
Prodejce: somnia24

Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
316,44 Kč/1kg
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx žvýkací bonbony 50 ks.
449,43 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,47 Kč/1kg
54,86 Kč
Prodejce: Katomix

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,87 Kč/1kg
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 5733 Joy 3 St.
5 006,17 Kč/1kg
300,37 Kč
Prodejce: somnia24

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,67 Kč/1kg
1 067,16 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
426,00 Kč/1kg
532,50 Kč
Prodejce: somnia24

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Plážová deka Skladacia plážová podložka 200x200 cm Plážová pikniková deka Kempingová podložka XXL Ultralehký kompaktní nylon s podkladem Retoo
360,99 Kč
Prodejce: Retoo

Haribo Kinder Schnuller Minis ovocné žvýkačky v mini sáčcích 1000g
520,77 Kč/1kg
520,77 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Happy-Cola, Želatinové fazolky, 980 g, Kola, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
467,32 Kč/1kg
574,80 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mini hamburger
Jsem velmi spokojen Velmi dobrý výrobek Dobře zabaleno Vše je perfektní Moc děkuji
Ohodnoceno dne 14. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vzpomínky se stávají skutečností
když jsem tyhle trollí občany jedla poprvé, připadali mi tak mega chutní a strašně jsem je chtěla znovu.
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čistě odvinutý
Položka byla známa. Dobře se s ní zacházelo. Rádi znovu.
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lesjerrr
Dobrá cena
Ohodnoceno dne 10. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Občan
Velmi krásné, jak je popsáno
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Originál
Těžké k jídlu Dobře zabalené, trochu těžké k jídlu
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,25 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg