Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 1500g

427,63 Kč

285,09 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro LINDOR pralinky Mléčná čokoláda 1000g
LINDOR pralinky Mléčná čokoláda 1000g
1 099,90 Kč/1kg
1 099,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
253,63 Kč/1kg
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
630,83 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küfa křupavé karamelové mince s nugátovou krémovou náplní 200g
Küfa křupavé karamelové mince s nugátovou krémovou náplní 200g
403,65 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
436,20 Kč/1kg
87,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Odenwald anýzové bonbóny pikantní chuti 150g
Odenwald anýzové bonbóny pikantní chuti 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 1500g
Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 1500g
307,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
460,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Red Band - mentolové pastilky - 1kg
Red Band - mentolové pastilky - 1kg
393,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
291,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
369,91 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
591,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Hellma Hagelslag
Hellma Hagelslag
1 835,04 Kč/1kg
1 510,76 Kč
-226,23 Kč
1 284,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Jelly Beans – směs ovocných želé bonbónů s ovocnou příchutí, 1000 g
Jelly Beans – směs ovocných želé bonbónů s ovocnou příchutí, 1000 g
409,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
409,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LINDOR pralinky Slaný karamel 1000g
LINDOR pralinky Slaný karamel 1000g
1 676,02 Kč/1kg
1 676,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Roshen Peppinezzz Bonbóny s ovocnou náplní 900 G
Roshen Peppinezzz Bonbóny s ovocnou náplní 900 G
134,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,43 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
161,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
79,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Wafle kakaowo-mleczne Roshen 216 g
Wafle kakaowo-mleczne Roshen 216 g
239,36 Kč/1kg
52,66 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kaugummi Kakao 1kg
Kaugummi Kakao 1kg
627,37 Kč/1kg
627,37 Kč
Prodejce: Crownseller

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu


Küfa Goldnüsse 1,5 kg Sladkosti s 23% čokoládovou náplní.


Goldnüsse s čokoládovou náplní od společnosti Küfa jsou ztělesněním bezstarostného dětství. Vychutnejte si autentickou lanýžovou chuť a nezaměnitelnoučokoládovou náplň.Sladká specialita nejvyšší kvality, tak jak ji znali vaši prarodiče.

Na veletrzích stále znovu slýcháme od návštěvníků: "Zlaté oříšky s čokoládovou náplní ještě existují? Měla na pultu sklenici, ze které je balila do kornoutků. A pak jsme si za marku koupili smíšený sáček. Je skvělé je tu zase vidět."

Obsah: 1,5 kg (cca 650 bonbonů).

Složení: Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje a tuky (palmový, řepkový), nízkotučný kakaový prášek, sušené plnotučné mléko, emulgátor SOYA-LECITHIN, aromata, barviva beta karoten, amoniakový karamel. Může obsahovat lískové oříšky.

Informace pro alergiky: Obsahuje: SÓJA a výrobky z ní, mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), lískové ořechy a výrobky z nich.






Průměrné výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1731,7 kJ / 409 kcal, Tuky: 5,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,6 g, Sacharidy: 89,4 g, z toho cukr: 68,3 g, Bílkoviny: 1,4 g, Sůl: 0,1 g.

Pokyny pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Výrobce: Küfa-Werk GmbH & Co KG
Adresa výrobce:

D-32694 DörentrupZemě původu: Německo


!


SpolečnostKüfa je jednou z nejstarších továren na lízátka a sladkosti Společnost Küfa byla založena v roce 1930 a je tak nejstarší továrnou na lízátka a sladkosti v Německu. Tehdy začal zakladatel Paul Küstermann vyrábět malá třešňová lízátka, kruhová lízátka a některé bonbony ve městě Schötmar, které je dnes součástí čtvrti Bad Salzuflen.

Pro název společnosti vzal první dvě písmena svého příjmení "Küstermann" a slovo "Fabrikate" a spojil je dohromady. "Tak vznikla firma Küfa.

Později, v 50. letech 20. století, se výrobní závod stal příliš malým. Obec Dörentrup nabídla dobré podmínky pro výstavbu nového závodu. Protože byl podnik v této ulici první, byla dočasně nazvána Küfa-Straße.



Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 1500g

Pro pozlacené chvíle mlsání. S Küfa Goldnüsse získáte lahodné karamelové bonbony s rozplývající se čokoládovou náplní.



Küfa-Werk GmbH & Co KG Industriestrasse 5 D-32694 Dörentrup


Výrobce:
Küfa-Werk GmbH & Co. KG


Složení:
Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje a tuky (palmový, řepkový), nízkotučný kakaový prášek, sušené plnotučné mléko, emulgátor SOYA-LECITHIN, aromata, barviva beta karoten, amoniakový karamel

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 409,00 kilokalorií (kcal)
Kalorická hodnota: 1 731,70 kilojoulů (kJ)
Tuky: 5,10 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,60
Sacharidy: 89,40 Sacharidy, z toho cukr: 68,30
Bílkoviny: 1,40
Sůl: 0,10

Popis prodeje:
Sladkosti s 23 % čokoládovou krémovou náplní

Informace pro alergiky:
Obsahuje: sóju a výrobky ze sóji, mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), lískové ořechy a výrobky z lískových ořechů

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje a tuky (palmový, řepkový), nízkotučný kakaový prášek, sušené plnotučné mléko, SÓJOVÁ mouka, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, aromata, barviva beta karoten, amoniakový karamel.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota: 1740 kJ/411 kcal, tuky: 5,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,2 g, sacharidy: 89,2 g, z toho cukr: 68 g, bílkoviny: 1,3 g, sůl: 0,1 g
Hmotnost
1500 g
Potravinářský podnik
Küfa-Werk GmbH & Co. KGIndustriestraße 5 D-32694 Dörentrup
Prodejní název
Sladkosti s 23% čokoládovou náplní
Výrobce
Küfa-Werk
Číslo produktu
9803/2
Kód EAN
4002781980324

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje a tuky (palmový, řepkový), nízkotučný kakaový prášek, sušené plnotučné mléko, SÓJOVÁ mouka, emulgátor SÓJOVÝ lecitin, aromata, barviva beta karoten, amoniakový karamel.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota: 1740 kJ/411 kcal, tuky: 5,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,2 g, sacharidy: 89,2 g, z toho cukr: 68 g, bílkoviny: 1,3 g, sůl: 0,1 g
Hmotnost
1500 g
Potravinářský podnik
Küfa-Werk GmbH & Co. KGIndustriestraße 5 D-32694 Dörentrup
Prodejní název
Sladkosti s 23% čokoládovou náplní
Výrobce
Küfa-Werk
Číslo produktu
9803/2
Kód EAN
4002781980324
K tomu se hodí také
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
436,20 Kč/1kg
87,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küfa křupavé karamelové mince s nugátovou krémovou náplní 200g
Küfa křupavé karamelové mince s nugátovou krémovou náplní 200g
403,65 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 1500g
Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 1500g
307,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
460,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Odenwald anýzové bonbóny pikantní chuti 150g
Odenwald anýzové bonbóny pikantní chuti 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 677
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 200g
Küfa mátové polštářky s čokoládovou náplní 200g
363,10 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
72,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ovocné bonbony Küfa s lahodnou malinovou příchutí 200g
Ovocné bonbony Küfa s lahodnou malinovou příchutí 200g
353,30 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
70,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 20
476,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
4 747,07 Kč/1kg
356,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Černá
Samsung Galaxy A04s SM-A047F, 16,5 cm (6.5"), 3 GB, 32 GB, 50 MP, Android 12, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 99
7 727,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro 15 semen hadího tykve „Gourd Sicilian Snake“ (Trichosanthes cucumerina) – exotická popínavá zelenina s dlouhými dekorativními plody
15 semen hadího tykve „Gourd Sicilian Snake“ (Trichosanthes cucumerina) – exotická popínavá zelenina s dlouhými dekorativními plody
16 103,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,31 Kč
Prodejce: EdelmannHandel
Obrázek produktu pro The Jelly Bean Factory 36 obrovských příchutí sladkých želé fazolí 80g
The Jelly Bean Factory 36 obrovských příchutí sladkých želé fazolí 80g
559,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
44,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
398,25 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 26
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro 2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2122
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro 7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3086
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2192
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 175g
Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 175g
404,11 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
70,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band - mentolové pastilky - 1kg
Red Band - mentolové pastilky - 1kg
393,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
1 879,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
140,96 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Elektrické polohovatelné TV křeslo COMHOMA s masážní funkcí, LED světly, dálkovým ovládáním, úložnou taškou, 2 držáky na nápoje.
Elektrické polohovatelné TV křeslo COMHOMA s masážní funkcí, LED světly, dálkovým ovládáním, úložnou taškou, 2 držáky na nápoje.
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 59
9 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER
Obrázek produktu pro Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
353,35 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 4. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Zlaté ořechy
Ohodnoceno dne 29. července 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dextro Energy Classic
Dextro Energy Classic
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladké příběhy Rocks Candies 500g
Sladké příběhy Rocks Candies 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové bonbóny Amo 1 kg
Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 Kč
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg