STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g

141,22 Kč

434,52 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg
608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barkleys Chocolate Mint Dragees s hořkou čokoládovou náplní 50g
Barkleys Chocolate Mint Dragees s hořkou čokoládovou náplní 50g
923,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
46,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barkleys Liquorice Pastilles s lékořicí v kovové plechovce 50g
Barkleys Liquorice Pastilles s lékořicí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5Počet hodnocení: 2
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
162,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
79,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
1 500,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
346,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
346,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel  Bonbons 180 g
Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
329,00 Kč/1kg
59,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Storck Mint Choc mátové bonbony s čokoládovým krémem 425g
Storck Mint Choc mátové bonbony s čokoládovým krémem 425g
167,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
71,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
269,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK 232059 STORCK Campino Früchte  Bonbons 325,0 g
STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 726,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
561,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
2 368,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
362,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
291,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
nimm2® 360479 nimm2® Bonbons 240,0 g
270,21 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
64,85 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706802 Werther’s® Original Feine Helle Kaubonbons 153,0 g
2 368,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
362,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Sladké sáčky Daim se stojánkem
Sladké sáčky Daim se stojánkem
2 499,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Čokoládové karamelky Storck balené jednotlivě s čokoládovou polevou 325g

Proč čokoládové karamelky Storck?

Pro všechny, kteří milují jemnou karamelovou chuť a nechtějí se obejít bez jemné čokolády, jsou čokoládové karamelky Storck skutečnou lahůdkou. Jednotlivě balené, dokonale porcované a ideální pro sdílení nebo vlastní mlsání - požitek za každé situace!

Toffees Storck v detailu

Tyto oblíbené karamelové bonbony s čokoládovou polevou si vás získají:

  • Krémový, měkký karamel s jemným kousáním

  • Plná čokoládová poleva - harmonická a sladká

  • Jednotlivě balené - praktické na cesty nebo na sdílení

  • Velké balení 325 g - ideální pro domácnost, kancelář nebo hosty

  • Od společnosti Storck - jednoho z nejoblíbenějších výrobců cukrovinek v Německu

Pro koho jsou čokoládové karamelky Storck vhodné?

Čokoládové karamely Storck jsou vhodné pro:

  • Milovníky klasických karamelových sladkostí

  • Rodiny, které si cení kvality a chuti

  • Kanceláře, recepce nebo čekárny

  • Všichni, kdo si rádi pochutnají na sladkém občerstvení, aniž by se přejídali

Nejlepší použití

Ať už v každodenním životě, při zvláštních příležitostech nebo jako sladký dárek - čokoládové karamelky Storck se vždy hodí:

  • S kávou nebo čajem

  • V misce pro hosty

  • V autě, kanceláři nebo kabelce - díky individuálnímu balení

  • Ideální také jako malý dárek v dárkovém balení

Kupte si čokoládové karamelky Storck nyní

Poznejte jemnou karamelovou chuť s čokoládovou polevou - tak lahodnou, že je těžké jí odolat.
Objednejte si čokoládové karamelky Storck nyní a vychutnejte si ryzí požitek - kousek po kousku!

August Storck KG
Waldstrasse 27
13403 BerlinE-mail: [email protected]


Zažijte neodolatelné pokušení s čokoládovými karamelkami Storck. Ponořte se do nich a vychutnejte si příjemně měkké čokoládové karamely s intenzivní kakaovou chutí. Tato specialita je obalena jemně hořkou čokoládovou polevou, která se na jazyku jemně rozpouští a zajišťuje dokonalý zážitek z mlsání.

Složení
Čokoláda 30 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilkový extrakt), glukózový sirup, cukr, kondenzovaná SLEPICE, palmový tuk, kondenzované SLEPENÉ MLÉKO, zvlhčující látka sorbitolový sirup, nízkotučné kakao, CELO MLÉČNÝ VÝROBEK, aroma. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ, ALMONDŮ, ARAŠÍDŮ a jiných OŘECHŮ.
Výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota: 463,00 kilokalorií (kcal)
Tuk: 20,50 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 12,00 g
Sacharidy: 66,00 g
z toho cukr: 46,00 g
Bílkoviny: 3,30 g
Sůl: 0,14 g

Vychutnejte si čokoládové karamelky Storck jako neodolatelnou sladkou svačinku mezi jídly. Uchovávejte je mimo dosah tepla a vlhkosti, aby si zachovaly svou kvalitu!



Složení
SLOŽENÍ: čokoláda 30% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilkový extrakt), glukózový sirup, cukr, zahuštěné MLÉKO, palmový tuk, zahuštěné MLÉKO, zvlhčující látka sorbitolový sirup, nízkotučné kakao, PLNÝ MLÉČNÝ VÝROBEK, aroma. MŮŽE TAKÉ OBSAHOVAT LÍSKOVÉ OŘÍŠKY, MANDLE, ARAŠÍDY A JINÉ OŘECHY.

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 463,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 942,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 20,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 12,00 Sacharidy: 66,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 3,30 Sůl: 0,14

Popis prodeje:
Čokoládové karamelky potažené 30 % hořké čokolády

Pokyny pro skladování a použití: - Složení čokolády:
Chraňte před teplem a vlhkostí

Informace pro alergiky:
Obsahuje: Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), ořechy a výrobky z ořechů, arašídy a výrobky z arašídů, sója a výrobky ze sóji, mandle a výrobky z mandlí, kešu ořechy a výrobky z kešu ořechů, lískové ořechy a výrobky z lískových ořechů, pekanové ořechy a výrobky z pekanových ořechů, queenslandské ořechy a výrobky z queenslandských ořechů, para ořechy a výrobky z para ořechů, pistácie a výrobky z pistácií, vlašské ořechy a výrobky z vlašských ořechů

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti
Obaly výrobků a související dokumenty mohou obsahovat informace, které jsou nad rámec informací uvedených na našich webových stránkách a/nebo se od nich liší. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale abyste si před použitím zboží vždy pečlivě přečetli štítky, varování a pokyny dodávané se zbožím.



Popis:Storck Schoko Toffees - Toffees potažené jemnou hořkou čokoládou
Hmotnost:325 g
Trvanlivost a skladování:Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před teplem a vlhkostí
Složení:Složení: Glukózový sirup, čokoláda 30% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor SÓJOVÝ LECITHIN, aroma), KONDENZOVANÉ MLÉKO, cukr, rostlinný tuk, slazené, kondenzované MLÉKO, zvlhčující látka sorbitolový sirup, nízkotučné kakao, PŠENIČNÝ VÝROBEK, aroma.
Alergeny:Mléko a výrobky z něj, sója a výrobky z ní, ořechy a výrobky z nich
Distributor/provozovatel potravinářského podniku:August Storck KG Waldstraße 27 13403 Berlin


Výživové hodnoty: - Vhodné pro děti od 3 do 6 let:


výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné
na 100 g
Kalorická hodnota (kJ/kcal):1945 kJ / 464 kcal
Tuk:20,9 g
z toho nasycené mastné kyseliny:12,2 g
Carbohydrates:65,3 g
z toho cukr: 65,5 %:44,8 g
Bílkoviny:3,4 g
Sůl: 3,5 g:0,05 g
Vláknina: 0,05 g:2,5 g


Storck Schoko Toffees (325g Beutel)
Skladování a použití
Chladné a suché.
Seznam přísad
Čokoláda 30% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilkový extrakt), glukózový sirup, cukr, kondenzovaná SLEPICE, palmový tuk, kondenzované SNÍŽENÉ MLÉKO, zvlhčující látka sorbitolový sirup, nízkotučné kakao, CELO MLÉČNÝ VÝROBEK, aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 1942 kJ / 463 kcal Tuky: 20,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 12,0 g Sacharidy: 66,0 g, z toho cukr: 46,0 g Bílkoviny: 3,3 g Sůl: 0,14 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Laktóza
Sójové boby a výrobky z nich
Lískové ořechy a výrobky z nich
Mandle a výrobky z nich
Arašídy a výrobky z nich
Skořápkové plody
Hmotnost
325 g
Potravinářský podnik
August Storck KG
Prodejní název
Čokoládové karamelky potažené 30% hořkou čokoládou
Výrobce
Číslo produktu
232172
Kód EAN
4014400904376

Skladování a použití
Chladné a suché.
Seznam přísad
Čokoláda 30% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, MÁSELNÝ OLEJ, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilkový extrakt), glukózový sirup, cukr, kondenzovaná SLEPICE, palmový tuk, kondenzované SNÍŽENÉ MLÉKO, zvlhčující látka sorbitolový sirup, nízkotučné kakao, CELO MLÉČNÝ VÝROBEK, aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 1942 kJ / 463 kcal Tuky: 20,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 12,0 g Sacharidy: 66,0 g, z toho cukr: 46,0 g Bílkoviny: 3,3 g Sůl: 0,14 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Laktóza
Sójové boby a výrobky z nich
Lískové ořechy a výrobky z nich
Mandle a výrobky z nich
Arašídy a výrobky z nich
Skořápkové plody
Hmotnost
325 g
Potravinářský podnik
August Storck KG
Prodejní název
Čokoládové karamelky potažené 30% hořkou čokoládou
Výrobce
Číslo produktu
232172
Kód EAN
4014400904376
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
162,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
79,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
1 500,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 60
965,46 Kč
Prodejce: kimport
Obrázek produktu pro Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolní, Grid, Černá
Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolní, Grid, Černá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 139
3 217,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Storck Mint Choc mátové bonbony s čokoládovým krémem 425g
Storck Mint Choc mátové bonbony s čokoládovým krémem 425g
167,58 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
71,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
346,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
346,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
747,38 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
97,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel  Bonbons 180 g
Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
329,00 Kč/1kg
59,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
495,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sladké sáčky Daim se stojánkem
Sladké sáčky Daim se stojánkem
2 499,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 24
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
Obrázek produktu pro Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 556
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 677
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 2036
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop
Obrázek produktu pro STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
1 396,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
453,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme  Bonbons 225 g
Werther’s® Original 460032 Werther’s® Original Karamell Creme Bonbons 225 g
256,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
57,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK 232059 STORCK Campino Früchte  Bonbons 325,0 g
STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g
1 726,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
561,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
291,06 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
155,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
269,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro RIESEN® 391251 RIESEN® Schokobonbons 377,0 g
RIESEN® 391251 RIESEN® Schokobonbons 377,0 g
704,16 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
267,58 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 090,86 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
632,70 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Werther's® Original 531350 Werther's® Original Soft Salted Caramel žvýkací bonbóny 180,0 g
Werther's® Original 531350 Werther's® Original Soft Salted Caramel žvýkací bonbóny 180,0 g
2 074,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
373,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hodnocení zákazníků

Na základě 6 hodnocení
Ohodnoceno dne 24. července 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 1. října 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Sper, mé doporučení pro ostatní.
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Zadal jsem objednávku a dosud jsem obdržel již 3 zásilky s různým množstvím.
Ohodnoceno dne 7. června 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. července 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. prosince 2022 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dextro Energy Classic
Dextro Energy Classic
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladké příběhy Rocks Candies 500g
Sladké příběhy Rocks Candies 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové bonbóny Amo 1 kg
Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 Kč
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg