Wasa sendvičový sýr, rajče, bazalka, křupavý chléb, 24 kusů
884,28 Kč
921,13 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sonko Lehký celozrnný chléb 170 G (32 kusů)2 492,71 Kč/1kg
423,76 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a mořskou solí 205g434,10 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic velký pečený 240g600,71 Kč/1kg
144,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wasa Chutné snacky pražené 190g468,37 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Sandwich Chives sýr a pažitka 3 celozrnné chipsy 111g
703,06 Kč/1kg
78,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
648,67 Kč/1kg
77,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vollkornknäcke - Roggen 200g (5er Pack)
193,54 Kč/1kg
235,89 Kč
-42,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,54 Kč
Prodejce: taleoo

Křupavé celozrnné pečivo Wasa 110 g
260,95 Kč/1kg
87,47 Kč
-43%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,58 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Melvit Crispy – křupavý žitný chléb s rajčaty a bazalkou, 130 g
3 589 923,07 Kč/1kg
466,69 Kč
Prodejce: Katomix

Proteinový křupavý chléb bez lepku100 g Ekowital
46 320,00 Kč/1kg
48,49 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,32 Kč
Prodejce: Katomix

Křupavý chléb - delikatesa 250g
247,92 Kč/1kg
96,07 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,98 Kč
Prodejce: taleoo

Smaakt Knäckers Pohanka175 g – Bezlepkový, křupavý křupavý chléb
1 215,49 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Reis-Knäckebrot - mit Saaten glutenfrei 150g | WERZ
622,20 Kč/1kg
93,33 Kč
Prodejce: taleoo

Silnější křupavý chléb - pohankový 230g
587 173,90 Kč/1kg
135,05 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldový křupavý chléb - Dýňový sýr 200g
520,10 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Melvit Crispy – křupavý chléb se sýrem a cibulkou, 130 g
3 953 769,22 Kč/1kg
513,99 Kč
Prodejce: Katomix

Peijnenburg Ontbijtkoek Volkoren nakrájený 345 g – celozrnný snídaňový koláč
369,36 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

4-zrnný sezamový křupavý chléb - bezlepkový 150g
662,80 Kč/1kg
99,42 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Karg'scelozrnný chléb s ementálem 160g 5 balení
601,90 Kč/1kg
481,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Wasa Žitný křupavý chléb s příchutí sendvičové pizzy 3 balení 111g
648,67 Kč/1kg
77,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pole
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ MOUKA 58 %, rostlinný tuk (řepkový, bambucký, slunečnicový olej), SÝROVÝ PRÁŠEK 13 %, SUŠENÉ MLÉKO, droždí, cukr, maltodextrin, přírodní aroma (MLÉKO), sůl, sušené rajčata 0,7 %, sušená bazalka 0,02 %. Může obsahovat stopy sezamových semínek, sóji a lupiny.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty Hodnota Na 100 g Energie 479,00 Celkový obsah tuku 23,00 Z toho nasycené tuky 8,00 Celkový obsah sacharidů 53,50 Z toho cukry 5,00 Vláknina 5,00 Celkový obsah bílkovin 12,00 Sůl 1,25
- Hmotnost
- 960 g
- Potravinářský podnik
- Barilla Deutschland GmbH D-29229 Celle, Germany
- Prodejní název
- Wasa sendvičový sýr, rajče a bazalka, 2 tyčinky, 40 g, Wikkel
- Výrobce
- Číslo produktu
- 23871
- Kód EAN
- 7300400702782
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ MOUKA 58 %, rostlinný tuk (řepkový, bambucký, slunečnicový olej), SÝROVÝ PRÁŠEK 13 %, SUŠENÉ MLÉKO, droždí, cukr, maltodextrin, přírodní aroma (MLÉKO), sůl, sušené rajčata 0,7 %, sušená bazalka 0,02 %. Může obsahovat stopy sezamových semínek, sóji a lupiny.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty Hodnota Na 100 g Energie 479,00 Celkový obsah tuku 23,00 Z toho nasycené tuky 8,00 Celkový obsah sacharidů 53,50 Z toho cukry 5,00 Vláknina 5,00 Celkový obsah bílkovin 12,00 Sůl 1,25
- Hmotnost
- 960 g
- Potravinářský podnik
- Barilla Deutschland GmbH D-29229 Celle, Germany
- Prodejní název
- Wasa sendvičový sýr, rajče a bazalka, 2 tyčinky, 40 g, Wikkel
- Výrobce
- Číslo produktu
- 23871
- Kód EAN
- 7300400702782
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Wasa Sandwich Sýr s pažitkou, křupavý chléb 24 kusů
995,81 Kč/1kg
884,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Wasa Sandwich Chives sýr a pažitka 3 celozrnné chipsy 111g
703,06 Kč/1kg
78,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
648,67 Kč/1kg
77,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Sandwich Mild Cheese 3er Volkorn Crispbread Bar 90g
868,89 Kč/1kg
82,73 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
5 568,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Finn Crisp Original Tenký celozrnný žitný chléb s kváskem 200g
276,45 Kč/1kg
55,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzavíratelná 100g
1 603,60 Kč/1kg
160,36 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Dětská tableta K7 s 7palcovým displejem, čtyřjádrovým procesorem Android 13, 2 GB RAM a 32 GB interní paměti, Wi-Fi, duální fotoaparátem, určená pro vzdělávání, hry, s funkcí rodičovské kontroly a dětskými aplikacemi, s jasným displejem
1 379,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sklenice Weck 12 kusů/1ks ve tvaru mini tulipánu 220 ml
792,02 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Tchibo Cafissimo box na skladování kávových kapslí Caffè Crema, 96 kusů (káva, vyvážená a plná), udržitelný a spravedlivý obchod
1 208,25 Kč/1kg
882,02 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: CoffeeFriend

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

BOXILAND® nostalgický adventní kalendář 2026, 24 retro sladkosti, klasika
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
3 621,95 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay

Elektrický pilník na chodidla 2v1 Velvet Smooth (Electronic Foot File)
839,88 Kč
Prodejce: somnia24

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
19 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gastromark

Notebook Lenovo ThinkPad X270 | Intel i5-6200U | 16 GB DDR4 | 256 GB SSD | 12,5" Full HD | Win10 | Grade A-
Použité
5 895,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shoplet

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

7zónová ergonomická matrace 180 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
3 329,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

AREBOS Skládací ruční vozík se střechou Šedý | se síťkou a vnějšími kapsami
1 898,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

KUCHYNĚ KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchyňská linka na míru betonové čelo 18 mm, pracovní deska - betonová
9 732,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
















Doprava zdarma

Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a mořskou solí 205g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,10 Kč/1kg

Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic velký pečený 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
144,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
600,71 Kč/1kg

Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlatavé pečené extra křupavé 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
378,68 Kč/1kg

Wasa Crisp Original extra tenký žitný chléb s kváskem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,30 Kč/1kg

Finn Crisp Original Tenký celozrnný žitný chléb s kváskem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24
55,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
276,45 Kč/1kg

Žitný chléb Light&Cross crispbread



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,96 Kč/1kg

Wasa the Mild oves a sezam s vysokým obsahem vlákniny 230g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
297,30 Kč/1kg

Dr. Karg's Tomato and Mozzarella Wholemeal Crispbread 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
444,95 Kč/1kg

Dr. Kargs Classic 3 semínka se sezamem lněná slunečnicová semínka 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
76,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
384,35 Kč/1kg

Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetariánský 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
87,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,70 Kč/1kg

Wasa Milch & Joghurt 230g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
68,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
298,26 Kč/1kg

Wasa Chutné snacky pražené 190g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
468,37 Kč/1kg

Wasa Delicate Crisp Cracker Křupavý chléb se sezamem a mořskou solí 190g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
468,37 Kč/1kg

Wasa Mohn & Meersalz 245g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
381,10 Kč/1kg

Křupavý chléb Wasa Fit and Vital sypaný lněným semínkem 225g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
303,91 Kč/1kg

křupavý chléb s čočkou



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Mestemacheržitný chléb celozrnný s vlákninou 500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
67,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
135,40 Kč/1kg

Flint Grenki česnek 70 g
309,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 417,43 Kč/1kg

Dr. Karg'scelozrnný chléb s ementálem 160g 5 balení
481,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
601,90 Kč/1kg