5,0



Na základě 23 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g184,21 Kč/1kg
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g1 059,86 Kč/1kg
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
182,67 Kč/1kg
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
875,84 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: M_plus_L

Trolli Tintenfisch Chobotničky 1kg
320,88 Kč/1kg
320,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trolli Tarantulla extra měkké ovocné žvýkačky pavouci 6 příchutí 975g
476,65 Kč/1kg
464,73 Kč
Prodejce: Katomix

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Želé Trolli Sour Worms 1000 g
320,08 Kč/1kg
320,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,47 Kč/1kg
54,86 Kč
Prodejce: Katomix

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
178,74 Kč/1kg
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,54 Kč/1kg
374,37 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Dracula upíří zuby z pěnové ovocné gumy 1000g
372,61 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 4000512363200, 500 g, C, 336 kcal, 49 g, 0,1 g, 0,1 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
217,67 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Ingredience | |
|---|---|
| Glukózový sirup; cukr; želatina; okyselující látka: kyselina citronová, kyselina mléčná; zvlhčující látka: sorbitol; aroma; barvivo: patentní modř V; potahová látka: včelí vosk, bílý a žlutý, karnaubský vosk. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | hodnota 100g: 337,00 kilokalorií (kcal) / 1 432,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk: | 0,10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,10 g |
| Sacharidy: 10,0 g (10,0 g), - 10,0 g (10,0 g): | 77,00 g |
| of which sugar: | 48,00 g |
| Bílkoviny: | 5,20 g |
| Sůl: | 0,20 g |
Jsou nebezpečné, ale bohužel strašně chutné.
Než se zakousnou, měli byste to udělat!
Žraloci Trolli pro vás byli ochočeni a zabaleni do pytle odolného proti úniku.
V příchutích: V příchutích malina a Tutti Frutti.
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; okyselující látka: kyselina citronová, kyselina mléčná; zvlhčující látka: sorbitol; barviva (sladké brambory, ředkvičky, jablka, světlice barvířská, spirulina); aromata; poleva: včelí vosk, bílý a žlutý, karnaubský vosk.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 337 kilokalorií (kcal); Kalorická hodnota: 1431 kilojoulů (kJ); Tuk: 0,1 g; Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g; Sacharidy: 78 g; Sacharidy, z toho cukr: 48 g; Sacharidy, bílkoviny: 5,1 g; Sůl: 0,2 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Barviva
- Hmotnost
- 1000 g
- Rozměry
- 22 cm x 14 cm x 4 cm
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Prodejní název
- Pěnové cukrové gumové kapky
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 500384
- Kód EAN
- 4000512733201
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; okyselující látka: kyselina citronová, kyselina mléčná; zvlhčující látka: sorbitol; barviva (sladké brambory, ředkvičky, jablka, světlice barvířská, spirulina); aromata; poleva: včelí vosk, bílý a žlutý, karnaubský vosk.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota: 337 kilokalorií (kcal); Kalorická hodnota: 1431 kilojoulů (kJ); Tuk: 0,1 g; Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g; Sacharidy: 78 g; Sacharidy, z toho cukr: 48 g; Sacharidy, bílkoviny: 5,1 g; Sůl: 0,2 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Barviva
- Hmotnost
- 1000 g
- Rozměry
- 22 cm x 14 cm x 4 cm
- Potravinářský podnik
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Prodejní název
- Pěnové cukrové gumové kapky
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 500384
- Kód EAN
- 4000512733201
K tomu se hodí také

Želé Trolli Sour Worms 1000 g
320,08 Kč/1kg
320,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Trolli Tintenfisch Chobotničky 1kg
320,88 Kč/1kg
320,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g
164,89 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
875,84 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: M_plus_L

Smažená vejce Trolli, ovocné želé, sáček 1 kg
372,61 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Trolli jablečné kroužky, ovocné želé, 1 kg pytel
372,61 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Trolli Dracula upíří zuby z pěnové ovocné gumy 1000g
372,61 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
203,20 Kč/1kg
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Żelki Trolli Myszy Owocowe 1200g
422,56 Kč/1kg
507,07 Kč
Prodejce: LAVONIO

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
182,67 Kč/1kg
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
178,74 Kč/1kg
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Tarantulla extra měkké ovocné žvýkačky pavouci 6 příchutí 975g
476,65 Kč/1kg
464,73 Kč
Prodejce: Katomix

Trolli Tutto Mare ovocné a pikantní balení podmořského světa 175g
152,40 Kč/1kg
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Žraloci Trolli
Super rychlé dodání. Žraloky jsem hledala všude v obchodech. Nakonec jsem je našla tady. Dlouhá trvanlivost. Jsem velmi spokojená, moc děkuji. Vždy se ráda vrátím
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše podle přání!
Se vším jsem velmi spokojen. Poměr cena/výkon je správný. Dodání bylo rychlé a nekomplikované. Ráda opět v Kauflandu. Moc děkuji
Ohodnoceno dne 30. dubna 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velká radost z optiky a chuti
Článek byl součástí narozeninového překvapení pro mého vnuka, který je fanatik do žraloků. Protože ovocné žvýkačky v této podobě ještě neznal, byla radost o to větší. Žraloci se mu samozřejmě obzvlášť líbili, o čemž jsem se mohla přesvědčit i já.
Ohodnoceno dne 6. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc dobré
Dávám to vždycky k narozeninám té samé osobě a ta má z té velké porce žraloků vždycky obrovskou radost...
Ohodnoceno dne 17. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Žraločí alarm
Chtěla jsem ho mít na své loňské narozeninové oslavě. Pirátská oslava. Ale letos je to všechno o podmořském světě, takže se hodí. Skvělé
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc dobré
Žraloci chutnají tak skvěle Ochutnala jsem je u kolegyně a hned jsem si je objednala
Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi chutné
rychlé doručení, produkt je velmi chutný.
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Mega lahodné
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg