5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g388,90 Kč/1kg
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská lékořice extra silná slaná lékořice kousky bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice Kruisdrop s mentolovými kousky lékořice bez cukru 1000g
416,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Perfetti van Melle Toffee lékořicové žvýkací bonbony s lékořicovou šťávou 41g
357,00 Kč/1kg
14,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sladká lékořice - Twists tyčinky 100g
748,20 Kč/1kg
74,82 Kč
Prodejce: taleoo

Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo

Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
552,36 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Proč lékořice Bears bez cukru?
Lékořicoví medvídci bez cukru jsou ideální pochoutkou pro každého, kdo miluje jemnou, kořeněnou chuťlékořice, ale chce se vyhnout cukru. Toto 300g balení vám nabízí ideální množství, abyste si mohli znovu a znovu dopřávat plný požitek z lékořice - bez cukru, ale se vším, co na kořeněné lékořici milujete. S lékořicovými medvídky bez cukru můžete podlehnout své chuti na svačinu, aniž byste museli omezit příjem cukru.
Podrobně o lékořicových medvídcích bez cukru
Lékořicoví medvídci bez cukru vám nabízejí jemnou kořeněnou chuť kvalitní lékořice, která je dodávána v praktických tvarech medvídků. Tito medvídci jsou nejen vizuální ozdobou, ale také potěšením z hlediska chuti, která se vyznačuje výraznou kořeněnou chutí lékořice - bez přidaného cukru. Ideální pro každého, kdo hledá lahodně kořeněnou alternativu k běžným sladkostem bez cukru.
Pro koho jsou lékořicoví medvídci bez cukru vhodní?
Lékořicoví medvídci bez cukru jsou ideální pro milovníky lékořice, kteří si chtějí vychutnat jemnou a pikantní chuť lékořice, ale bez cukru. Jsou také ideální pro ty, kdo nejedí cukr, nebo pro všechny, kdo hledají zdravější alternativu k běžným lékořicovým bonbonům, aniž by se vzdali plné chuti lékořice. Díky tvaru medvídka je tato pochoutka také zábavnou a lákavou svačinkou pro celou rodinu.
Nejlepší použití
Ať už jako svačinka mezi jídly, do misky na sladkosti, jako suvenýr nebo prostě pro osobní potěšení - lékořicoví medvídci bez cukru jsou skutečným požitkem v každé situaci. Balení 300 g zaručuje, že budete mít vždy dostatek zásob, abyste si mohli dopřát požitek z lékořice bez cukru.
Kupte si lékořicové medvídky bez cukru nyní
Dopřejte si sladké pokušení bez cukru! Pořiďte si nyní 300g balenílékořicových medvídků bez cukru a vychutnejte si jemnou, pikantní chuť lékořice bez cukru.
Objednejte si nyní a vychutnejte si lékořicové medvídky bez cukru!
Žádná dětská lékořice
Mega Paradies GmbHAm Frauwald 1265510 IdsteinE-mail: [email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo (maltitol), želírující látka (arabská guma), extrakt z kořene lékořice, sůl salmiaku, kokosový olej, přírodní aromata, potahová látka (včelí vosk).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výhřevnost 845,00 kj 205,00 kcal Sacharidy 56,40 g, z toho: cukr 0,20 g Bílkoviny 1,30 g Tuky 0,20 g, z toho: nasycené mastné kyseliny 0,20 g Sůl <0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Mega Paradies GmbH
- Prodejní název
- Lékořice
- Výrobce
- Sümepa
- Číslo produktu
- 0572S_01156
- Kód EAN
- 4260337730193
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo (maltitol), želírující látka (arabská guma), extrakt z kořene lékořice, sůl salmiaku, kokosový olej, přírodní aromata, potahová látka (včelí vosk).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výhřevnost 845,00 kj 205,00 kcal Sacharidy 56,40 g, z toho: cukr 0,20 g Bílkoviny 1,30 g Tuky 0,20 g, z toho: nasycené mastné kyseliny 0,20 g Sůl <0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Mega Paradies GmbH
- Prodejní název
- Lékořice
- Výrobce
- Sümepa
- Číslo produktu
- 0572S_01156
- Kód EAN
- 4260337730193
K tomu se hodí také

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice bylinné listy silná lékořice v listové formě bez cukru 1000g
442,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Mini mátové pastilky s mátou peprnou bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
516,65 Kč/1kg
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emmi-Dent E4 - 4 Stück(e) - Weiß
10 960,33 Kč/1kg
657,62 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská lékořice extra silná slaná lékořice kousky bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice Kruisdrop s mentolovými kousky lékořice bez cukru 1000g
416,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
388,90 Kč/1kg
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meenk - kořeny lékořice - 1 kg
1 033,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
1 414,80 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné vanilkové sušenky bez cukru 200g
457,10 Kč/1kg
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Katinchen jemná lékořice se sladkým nádechem zelenina 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

Lékořicová srdíčka silná lékořice se solí salmiak bez cukru 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lékořicoví medvědi navždy
Super chutné, mohu jen doporučit.
Ohodnoceno dne 4. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi přirozená chuť. ...jednoduše lahodné
Chuť i bez cukru. ...skvělá
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg