5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g1 047,93 Kč/1kg
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g1 059,86 Kč/1kg
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 1000g
185,33 Kč/1kg
268,77 Kč
-83,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
185,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Double D prsa extra měkké ovocné žvýkačky asorted 4 krát 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erotic for Women krabička na tablety s ovocným želé 25g
79,20 Kč/1kg
79,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 175g
365,83 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Krabička na tablety Vernasch Mich plněná ovocným želé vtipy 25g
67,54 Kč/1kg
67,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
390,82 Kč/1kg
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

Frisia red lips ovocné želé bez želatiny Red Lips vegan 1000g
228,91 Kč/1kg
228,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 300g
296,07 Kč/1kg
88,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
875,84 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: M_plus_L

Krabička na tablety první pomoci naplněná ovocným želé žertovnými předměty 25g
67,54 Kč/1kg
67,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512992400, D, 333 kcal, 43 g, 0,1 g, 0,1 g, 5,8 g
339,05 Kč/1kg
406,86 Kč
Prodejce: somnia24

Look O Look Candy Taco z ovocné žvýkačky s ovocnou příchutí 115g
800,87 Kč/1kg
92,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Double D prsa extra měkké ovocné želé 4krát 175g
Prsa Double D jsou nejen atrakcí pro oči, ale především velmi zvláštním chuťovým zážitkem. Tyto extra měkké ovocné žvýkačky v sobě spojují hravý humor a ovocnou rozmanitost - jsou ideální k mlsání, darování jako dárek nebo prostě jen k pobavení.
Proč Double D prsa?
Protože vynikají, rozesmějí vás - a navíc opravdu dobře chutnají. Čtyři lahodné příchutě zajišťují rozmanitost, zatímco díky měkké konzistenci se každé žvýkačkové srdce rozbuší rychleji.
Prsa Double D podrobně - nejdůležitější vlastnosti
Extra měkká ovocná žvýkačka s obzvlášť jemným kousáním
sortiment ve 4 příchutích: Jahoda, třešeň, pomeranč, broskev
Krásně tvarovaný, poutavý obal - skutečný začátek konverzace
Bez umělých barviv, s intenzivní ovocnou příchutí
Pro koho jsou Double D Breasts vhodné?
Pro každého, kdo chce spojit humor s potěšením - ať už jako vtipný dárek, občerstvení na večírek nebo sladké překvapení na mezidobí. Obzvláště oblíbené jsou na rozlučkách se svobodou, narozeninách nebo jednoduše jako zábavná svačinka pro dospělé.
Nejlepší použití
Ať už jako vtipný suvenýr, na stůl na večírku nebo jako bláznivá svačinka v kanceláři - prsa s dvojitým D zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.
Objednejte si prsa s dvojitým D hned teď - vaše sladká chvilka zábavy čeká
Pořiďte si prsa dvojité D v sáčku 175 g právě teď a zažijte sladký ovocný požitek s jiskrou v oku.
Kupte nyní a darujte zábavu - nebo si ji vychutnejte sami!
Mega Paradies GmbH
Am Frauwald 1265510 [email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, želatina, okyselující látka (kyselina citronová), barviva (E100, E120, E141), aromata, rostlinný olej (kokosový), potahovací látka (karnaubský vosk).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1400,00 kj 330,00 kcal Sacharidy 75,20 g z toho: cukr 52,40 g Bílkoviny 7,00 g Tuky <0,50 g z toho: nasycené mastné kyseliny <0,10 g Sůl 0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idstein
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Mega Einkaufsparadies
- Číslo produktu
- 01205S_01205
- Kód EAN
- 4260337730742
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, želatina, okyselující látka (kyselina citronová), barviva (E100, E120, E141), aromata, rostlinný olej (kokosový), potahovací látka (karnaubský vosk).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1400,00 kj 330,00 kcal Sacharidy 75,20 g z toho: cukr 52,40 g Bílkoviny 7,00 g Tuky <0,50 g z toho: nasycené mastné kyseliny <0,10 g Sůl 0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idstein
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Mega Einkaufsparadies
- Číslo produktu
- 01205S_01205
- Kód EAN
- 4260337730742
K tomu se hodí také

Double D prsa extra měkké ovocné žvýkačky asorted 4 krát 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
178,74 Kč/1kg
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 1000g
185,33 Kč/1kg
268,77 Kč
-83,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
185,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Vyžaduje se ověření věku
Potvrďte svůj věk v zákaznickém účtu v části „Moje údaje“.
OOTB Dvoubarevné těstoviny z tvrdé pšenice semoliny Penis
1 194,44 Kč/1kg
298,61 Kč
Prodejce: CloseUp

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 64GB MicroSDHC, 64 GB, MicroSDXC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Voděodolný, Odolnost vůči rentgenu, Černá
409,75 Kč
Prodejce: PolisElectro

Twinky® nočník pro děti a miminka - toaletní trenažér 3 v 1 s hudbou a tlačítkem na splachování - záchodové prkénko s víkem a držákem na toaletní papír
1 099,99 Kč
Prodejce: Twinky

NABBI Plastový květináč DRTS170 17 cm - antracit
309,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Dr. Oetker 1665, Servírovací stěrka, Bílá, Nerezová ocel, Plast, 240 mm, 130 mm
274,06 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Dámské zahradní boty, ultra lehké, holínky, gumové boty, boty do deště, velikost: EUR 39
171,61 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Erotic for Women krabička na tablety s ovocným želé 25g
79,20 Kč/1kg
79,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorilla Sports Podložka na jógu, 190 x 60 cm, růžová
733,00 Kč
-146,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
586,40 Kč
Prodejce: Kokiska

Scuba box, velikost XL, 110 l
797,00 Kč
Prodejce: WetraCR

COSTWAY chodítko 4 v 1 chodítko s nastavitelnou výškou 15 kg 6 - 18 měsíců
1 599,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Nintendo Switch Sports, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10+ (starší 10 let), Fyzické médium
1 251,84 Kč
-185,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 066,74 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Laresův prstenec na koláč s upínací pákou výška XXL 20 cm - žáruvzdorný ovoce odolný vůči kyselinám fixovatelný Extra vysoký
971,37 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Ergonomická matrace ze studené pěny 180 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
2 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 175g
365,83 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10035403, 1 kusů
536,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Relaxdays

Skleněná konvice Lehmann 2 l 2200 W, rychlovarná konvice ze skla s LED podsvícením, automatickým vypnutím a ochranou proti přehřátí
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

INF Stylus pero 2 v 1 s funkcí psaní Bílé 1-balení
202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
129,46 Kč
-2,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pyžamo Kigurumi Onesie Lemur, velikost S
479,99 Kč
Prodejce: nerd-hunters

KUCHYNĚ KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchyňská linka na míru betonové čelo 18 mm, pracovní deska - betonová
9 732,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Ring Stick Up Cam Battery, Bezpečnostní IP kamera, Vnitřní a venkovní, Bezdrátový, 2400 MHz, Stůl/zeď, Bílá
4 257,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg