4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CLINEX dezinfekční prostředek 77-119 5 l153,90 Kč/1l
769,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Granudacyn roztok pro výplach rány 1000 ml953,35 Kč/1l
953,35 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sanytol dezinfekční prostředek na textil 500ml555,20 Kč/1l
277,60 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Katadyn Micropur Classic MC 1T 4 x 25 kusů10 288,20 Kč/1kg
514,41 Kč
Prodejce: apohealth

SAGROTAN® 3025706 SAGROTAN® Dezinfekční ubrousky 15 ubrousků
49,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Schülke mikrozid univerzální ubrousky premium MAXI dezinfekční ubrousky 80 ks
415,57 Kč
Prodejce: apohealth

B.Braun Meliseptol ubrousky sensitive v náhradním balení (60 ubrousků)
255,62 Kč
Prodejce: apohealth

schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
911,22 Kč/1kg
387,27 Kč
Prodejce: somnia24

MaiMed MyClean HB biocid na dezinfekci rukou 500 ml/lahvička, 1 ks. | láhev (500 ml)
509,26 Kč/1l
254,63 Kč
Prodejce: ClinicCare

HARTMANN 39520 HARTMANN Bacillol AF Desinfektionsmittel 5,0 l
2 071,28 Kč
Prodejce: somnia24

18x Meditrade® 1004 Dezinfekční prostředek Ethasept® 500,0 ml
323,12 Kč/1l
161,56 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sagrotan 3249239 Dezinfekční čisticí prostředek - 500 ml
284 653,85 Kč/1kg
148,02 Kč
Prodejce: apohealth

1000 ml Dezinfekční gel na ruce 71% alkoholový gelový dávkovač na dezinfekci rukou 1 l
73,34 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

BODE Mikrobac Tissues Flow-Pack dezinfekční ubrousky (80 T.)
249,29 Kč
Prodejce: apohealth

Kodan (N)-Ubrousky - náhradní balení 90 ubrousků
722,23 Kč/1kg
216,67 Kč
Prodejce: apohealth

Bacillol® AF Alkoholové rychlé dezinfekční ubrousky v praktickém průtokovém balení
396,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sagrotan, dezinfekční prostředek, 100 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
114,18 Kč
Prodejce: apohealth

HARTMANN 39251 HARTMANN Bacillol® 30 Sensitive Tissue Desinfektionstücher 80 Tücher
308,01 Kč
Prodejce: apohealth

Dr. Schumacher Descosept Sensitive Wipes dezinfekční ubrousky | balení (60 ubrousků)
283,08 Kč/1l
283,08 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sagrotan dezinfekční gel na ruce Aloe Vera 50ml
1 647,80 Kč/1l
82,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Počet ubrousků:
- 100 kusů
- Barva:
- Vícebarevný
- Neparfémované:
- Ano
- :
- ECARF
- Množství:
- 1
- 4031678039821
- Počet kusů v balení:
- 12 kusů
- Neobsahuje:
- Aldehyd, Barvivo
- Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti:
- Ano
Informace o produktu Bacilol Tissues:
balení obsahuje 100 kusů
Široké spektrum účinnosti
Široká materiálová kompatibilita s povrchy, které nejsou citlivé na alkohol
Snadné vyjmutí z praktické krabičky s dávkovačem
Velikost utěrky: 225 x 139 mm
Možnost opakovaného plnění
Oblasti použití: Ubrousky Bacillol® jsou vhodné pro rychlou a pohodlnou dezinfekci:
Přímých a protiúhlových násadců v zubní ordinaci
Stetoskopů
Ostatní části zdravotnických přístrojů, které nejsou citlivé na alkohol.
povrchy necitlivé na alkohol podle BPD, jako např.
Pracovní plochy na klinikách, v lékařských a zubních ordinacích, v ambulancích
Pracovní povrchy ve zdravotnických laboratořích, domovech důchodců a domovech pro seniory atd.
např. záchodová prkénka, kliky dveří, rámy postelí a stoly v kuchyních jídelen a přípravnách jídel
Účinné látky:
Specifikace se vztahují k impregnačnímu roztoku Bacillol® AF:
Propan-1-ol 450 mg/g
Propan-2-ol 250 mg/g
Ethanol 47 mg/g
Spektrum účinnosti:
Baktericidní, levurocidní, fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, omezeně virucidní (včetně HBV, HIV, HCV),
MNV, adeno-, polyoma- a rotaviry.
Použití a dávkování:
Bacillol® Tissues je připraven k použití.
Dávkování viz Bacillol® AF.
Datové listy jsou k dispozici na vyžádání
- Bacillol Tissues
- K dispozici: V balení po 100 kusech
- Velikost kapesníčků: 225 x 139 mm
- Vhodné pro: Pro rychlou dezinfekci
Bacillol Tissues jsou dezinfekční ubrousky připravené k použití pro rychlou a pohodlnou dezinfekci povrchů a zdravotnických prostředků odolných vůči alkoholu. V oblastech, kde je vyžadována komplexní účinnost ve velmi krátkém čase.
Používejte dezinfekční prostředky na povrchy opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
Vlastnosti:
- dezinfekční ubrousky připravené k použití
- rychlá a komplexní účinnost
- široká materiálová kompatibilita s povrchy odolnými vůči alkoholu
- bez aldehydů, barviv a parfemace
- snadné vyjmutí z praktického dávkovače
- možnost opětovného naplněníTechnické
Hmotnost: 380 g
Dezinfekční ubrousky Hartmann Bacillol® Tissues
Rychlé dezinfekční ubrousky na bázi alkoholu v praktickém dávkovači
Podrobnosti na
Hartmann Bacillol® Tissues jsou ubrousky na bázi alkoholu připravené k použití pro dezinfekci malých povrchů neinvazivních zdravotnických prostředků odolných vůči alkoholu.
- Dezinfekční ubrousky připravené k použití
- Namáčecí roztok Bacillol® AF
- Rychlé a komplexně účinné
- Dobré smáčení a rychlé schnutí
- Bez barviv, parfémů a aldehydů
- Lze používat bez rukavic*< ECARF: profesionální dezinfekční prostředek na povrchy vhodný pro alergiky a astmatiky
- Hygienické výrobky
- pro dezinfekci povrchů
- Ubrousky pro použití na povrchy
- Biocidní přípravek z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Paul Hartmann AG, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 916851
Ideální pro dezinfekci povrchů: 100 dezinfekčních ubrousků HARTMANNDesinfekce povrchů a zdravotnických zařízení odolných vůči alkoholu nemůže být jednodušší: otevřete dávkovač, vytáhněte ubrousek již namočený v dezinfekčním prostředku a otřete jím dezinfikované plochy! Tak snadné je použití těchto připravených dezinfekčních ubrousků Bacillol Tissues od společnosti HARTMANN z praktického dávkovače. Jsou vhodné pro použití ve všech vnitřních prostorách, kde je vyžadována komplexní dezinfekce ve velmi krátkém čase. ideální v domácnosti i v potravinářstvíUbrousky lze použít v celé domácnosti i v prostorách pro přípravu a podávání potravin. Pomocí snadno uchopitelných ubrousků bez aldehydů, barviv a parfemace komplexně vydezinfikujete povrchy odolné vůči alkoholu během několika sekund.Věnujte prosím pozornost informacím o nebezpečnosti a bezpečnosti:Varování před nebezpečím:- Hořlavá kapalina a páry Způsobuje vážné podráždění očí. bezpečnostní pokyny:- Uchovávejte mimo dosah dětí.- Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení. Nekouřit.- PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.Signální slovo: VarováníTřída/kategorie nebezpečnosti:-Hořlavé kapalinyKategorie 3-Podráždění očí, kategorie 2
Bacillol Tissues 100 St - Prezentace: Ubrousky - Předmět: Technické dezinfekční prostředky
Dezinfekční ubrousky na bázi alkoholu bez obsahu aldehydu pro rychlou dezinfekci povrchů odolných vůči alkoholu. Široké spektrum účinku. Účinné již po 30 sekundách. Lze používat bez rukavic. Široká materiálová kompatibilita s povrchy odolnými vůči alkoholu. Snadno se vyjímají z praktického dávkovacího boxu. Účinné látky: propan-1-ol 450 mg/g, propan-2-ol 250 mg/g, ethanol 47 mg/g. Spektrum účinku: baktericidní (vč. salmonely a listerie), levurocidní, fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, omezeně virucidní (vč. HBV, HIV, HCV), adenovirus, FCV, papova a rotavirus. Oblasti použití: K čištění a dezinfekci zdravotnického inventáře a povrchů na klinikách, v ordinacích lékařů, laboratořích atd.Polyuretan1 kus.
- Hmotnost
- 1000 g
- Výrobce
- BACILLOL
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 403167803981404031678039814
- Číslo produktu
- 9805032
- Hmotnost
- 1000 g
- Výrobce
- BACILLOL
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 403167803981404031678039814
- Číslo produktu
- 9805032
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
N-30605 N-30606
Pozor
P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc, ošetření.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H226 Hořlavá kapalina a páry.K tomu se hodí také

Jednorázové Rukavice Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
119,00 Kč
Prodejce: Octoplus

SAGROTAN® 3025706 SAGROTAN® Dezinfekční ubrousky 15 ubrousků
49,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Siemens VZ41FGALL, Prachový sáček, Cylindrový, Bílá, Krabice, 241 mm, 168 mm
510,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
911,22 Kč/1kg
387,27 Kč
Prodejce: somnia24

Ručníky pro hosty, sada 10 ks, bavlna, 30x50 cm, bílé
1 557,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
1 699,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

BRÜDER MANNESMANN M413-25 Vorhängeschloss (B)25 mm kurzer Bügel
615,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

ZELURXX vypalovačka CD/DVD 4 v 1, multifunkční, externí DVD mechanika, slot na SD kartu, s USB 3.0/Type-C , 15,5 x 14,3 x 2,3 cm, černá
677,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zelurxx

Silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy A54 5G Protective Cover Matt Black Backcover Pouzdro na mobilní telefon
200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Váleček s mikrojehličkami, 540 jehliček, na růst vlasů a vousů, proti vypadávání vlasů, nástroj pro péči o pleť (3,0 mm)
426,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

slunečník s LED osvětlením Dopravní světlo Slunečník 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - antracitový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Mikrozid Univerzální ubrousky - uzavíratelné (100 ks)
688,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Schülke Kodan Wipes (N) dezinfekční ubrousky 90 ubrousků / plechovka
232,01 Kč
Prodejce: apohealth

HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
287,27 Kč/1l
287,27 Kč
Prodejce: apohealth

SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Sagrotan 3249239 Dezinfekční čisticí prostředek - 500 ml
284 653,85 Kč/1kg
148,02 Kč
Prodejce: apohealth

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Schülke mikrozid univerzální ubrousky premium MAXI dezinfekční ubrousky 80 ks
415,57 Kč
Prodejce: apohealth

16MP 1080P venkovnšª kamera Detekce pole Infra?ervenš¢ kamera 2,0palcovy TFT barevny displej Dennšª no?nšª pou?itšª Kamera s no?nšªm vidš§nšªm IP66 Vodotš§snš¢ 12 jazyk? VolitelnšŠ
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Vinylové rukavice Mercator VINYLEX 100 ks velikost M
106,39 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání a dobrý produkt
Přesně podle popisu a s dlouhou trvanlivostí.
Ohodnoceno dne 18. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Topchances 38W UV germicidní lampa UV ozón Velká domácí klinika Sterilizace Anti Bacterial pro domácí skříně Skříně na boty Čistič vzduchu Dezinfekce mikrobů a virů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 399,75 Kč
Prodejce: Hangtong-DE
874,84 Kč/1l

500 dezinfekčních ubrousků - 70% alkohol Jednorázové čištění auta, skel, displejů
970,00 Kč
Prodejce: Baskany

Clorox | Dezinfekční ubrousky - Levandule a jasmín - 75 kusů - Scentiva - Dezinfekce a čistota



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Clorox | Dezinfekční ubrousky - Grapefruit a pomerančový květ - 75 kusů - Antibakteriální - Šetrné čištění



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Clorox | Dezinfekční ubrousky Scentiva - Kokosová lilie - 75 kusů - Antibakteriální - Dezinfekční ubrousky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
240,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

BAVIETTE Bio 794 Čisticí prostředek na přístroje, 500 ml – pro předčištění lékařských přístrojů v lékařských ordinacích, klinikách a laboratořích



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
464,87 Kč
Prodejce: Baviette
929,74 Kč/1l

THE SHAVE FACTORY Clippercare 6-v-1 sprej 500 ml
335,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
670,88 Kč/1l

Astonish| Dezinfekční čistič Linen Fresh - 300 ml - Vegan - Antibakteriální - Svěží vůně



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
239,97 Kč/1l

Astonish - Dezinfekční Sprej na Povrchy - Pink Roses - 550ml
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
154,53 Kč/1l

Ethanol 70% (V/V) Hofmannův dezinfekční prostředek, 500 ml roztoku
709,41 Kč
Prodejce: apohealth
1 418,82 Kč/1l

Katadyn Micropur Classic MC 1T 4 x 25 kusů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
514,41 Kč
Prodejce: apohealth
10 288,20 Kč/1kg

MICROPUR Forte MF 1000F dezinfikuje a konzervuje pitnou vodu, 100 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
442,11 Kč
Prodejce: apohealth

Sanytol dezinfekční prostředek na textil 500ml
277,60 Kč
Prodejce: VogueVista
555,20 Kč/1l

Octenilin roztok pro irigaci ran, 350 ml roztoku
483,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 380,71 Kč/1l

Microcide univerzální láhev s tekutým rozprašovačem 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(12)Počet hodnocení: 12
349,94 Kč
Prodejce: Shoproither
349,94 Kč/1l

Schülke kodan tinktura forte kožní antiseptikum bezbarvý 1 litr dezinfekční prostředek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,89 Kč
Prodejce: apohealth
440,89 Kč/1l

Schülke mikrozid univerzální ubrousky premium MAXI dezinfekční ubrousky 80 ks



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(12)Počet hodnocení: 12
415,57 Kč
Prodejce: apohealth

Redukce tlaku vody mosazná G1 G1/2 zástrčka s měřícím zařízením 40 mikronů filtr regulátor pro domácí spotřebiče
1 919,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

B.Braun Meliseptol® Foam čistá povrchová dezinfekce, pěna, rychlá dezinfekce, 750 ml
428,96 Kč
Prodejce: apohealth
571,95 Kč/1l

Microdacyn60 Roztok na výplach ran 250 ml
357,63 Kč
Prodejce: apohealth
1 430,52 Kč/1l