5,0



Na základě 1 hodnocení
Tekuté mýdlo, přírodní, citrus-olivové, 1 litr, rostlinné mýdlo
240,79 Kč
240,79 Kč / 1l
plus 239,63 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
4h 36m 16s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15

2% od 2 ks












5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1










5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3

Další informace o reklamě
PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní489,00 Kč/1l
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S1 427,61 Kč/1l
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Aleppo tekuté mýdlo 1% vavřínový olej Alepia 500ml1 314,08 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tekuté - levandulové a olivové mýdlo 1L
240,79 Kč/1l
240,79 Kč
Prodejce: artbook-service

Tekuté mýdlo Citrus & Olivový olej, 300 ml | SODASAN
399,30 Kč/1l
119,79 Kč
Prodejce: artbook-service

Tekuté mýdlo 5l, citrus olivový, tekuté mýdlo náhradní náplň
178,84 Kč/1l
894,19 Kč
Prodejce: artbook-service

Tekuté mýdlo - Růže a olivy 1L
233,34 Kč/1l
233,34 Kč
Prodejce: taleoo

sodasan Tekuté mýdlo Sensitive H3642 1l
194,52 Kč/1l
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Speick 285, Ruce, Tekuté mýdlo, Sáček s náplní, 600 ml, 1 kusů
348,53 Kč/1l
209,12 Kč
Prodejce: taleoo

Přírodní Mýdlo s Levandulí a Olivovým Olejem, 100g
1 366 800,03 Kč/1kg
270,96 Kč
-134,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,68 Kč
Prodejce: MANADA

ALVIANA Rostlinné mýdlo OLIVE
508,63 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté mýdlo Citrus & Olivový olej, 20 litrů | SODASAN
142,98 Kč/1l
2 859,63 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté mýdlo 6x1 l, citrus-olivové, rostlinné mýdlo
416,50 Kč/1kg
2 498,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Aleppo tekuté mýdlo - 5% vavřínový olej 1 litr
442,97 Kč/1l
442,97 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté mýdlo Citrus & Olivový olej, 1 litr, balení 2 kusů
194,52 Kč/1l
389,03 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo Verbéna 500ml - Přírodní tekuté mýdlo Yope
316,64 Kč/1l
158,32 Kč
Prodejce: MANADA

Tekuté mýdlo – Růže a olivový olej, 300 ml | SODASAN
323,80 Kč/1l
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Dalan D'olive, hydratační tekuté mýdlo, 400 ml
1 581,00 Kč/1l
900,47 Kč
-268,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Tekuté mýdlo, mýdlo na ruce, 10l, přírodní mýdlo s rozmarýnem
202,04 Kč/1l
2 782,64 Kč
-762,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 020,39 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sodasan Citrus & Olive Liquid Soap Refill 1 litr - jemné rostlinné mýdlo pro hebké ruce
Toto jemné rostlinné mýdlo kombinuje vyživující vlastnosti vysoce kvalitního organického olivového oleje s osvěžující přírodní citrusovou vůní. Tekuté mýdlo je ideální pro všechny typy pokožky, bylo dermatologicky testováno a zanechává pokožku čistou a svěží bez podráždění. Je ideální volbou pro domácnosti, které si cení udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí.
Tekuté mýdlo Sodasan zaujme nejen účinným čisticím účinkem, ale také svým ekologicky ohleduplným složením. Neobsahuje žádné mikroplastové částice a je zcela bez syntetických barviv a vůní. Místo toho Sodasan používá přírodní suroviny, které jsou bezpečné pro použití i likvidaci. Šetrné čisticí látky zachovávají přirozené oleje pokožky, zatímco oživující citrusový tón zajišťuje příjemný pocit svěžesti při mytí.
Vrcholem tekutého mýdla Sodasan je obsažený organický olivový olej. Olivový olej je známý svými intenzivními vyživujícími vlastnostmi, které hydratují pokožku a chrání ji před vysoušením. Tento vysoce kvalitní olej z kontrolovaného ho pěstování pomáhá nejen pečovat o vaše ruce, ale také podporuje udržitelné zemědělství a pomáhá chránit životní prostředí.
Toto tekuté mýdlo se velmi snadno používá. Stačí použít náplň k doplnění dávkovače mýdla a můžete si mýt ruce! Ať už v kuchyni, koupelně nebo na jakémkoli jiném mycím místě, tekuté mýdlo Sodasan budete mít vždy po ruce, abyste si mohli účinně umýt ruce. Díky ekologicky šetrnému obalu nejenže pomáháte snižovat množství plastového odpadu, ale také děláte svět lepším.
Přirozená volba pro šetrnou péči o ruce
Vyzkoušejte ekologicky šetrné a jemné mytí s tekutým mýdlem Sodasan Citrus & Olive, díky kterému budou vaše ruce nejen čisté, ale také zdravé a pružné. Ať už pro každodenní použití nebo jako ekologicky uvědomělá alternativa v každodenním životě, toto tekuté mýdlo obohatí vaši domácnost o udržitelnou péči, kterou můžete vidět, cítit a užívat si ji. Vychutnejte si svěží pocit čistých rukou a klid, že chráníte přírodu a zároveň hýčkáte sami sebe.
Součástí dodávky:Náplň tekutého mýdla Sodasan Citrus & Olive o objemu 1 litr
Naše tekuté přírodní mýdlo s citrusovo-olivovou vůní je vytvořeno pro jemné, ale účinné mytí rukou. Obsah rostlinných olejů zajišťuje dlouhotrvající hydrataci, zatímco osvěžující kombinace citrusových a olivových extraktů dodá pokožce svěží vůni a pocit čistoty.
Technické specifikace:
- Objem: 1 litr tekutého mýdla.
- Složení: rostlinné oleje, citrusové a olivové extrakty.
- : přírodní a biologicky odbouratelné.
Vlastnosti a výhody:
- Přírodní složení: šetrné k pokožce i životnímu prostředí.
- Hydratace: rostlinné oleje zamezují vysušování rukou.
- Svěží vůně: citrusovo-olivový aromatický zážitek.
- Vhodné pro každodenní použití: jemné, ale účinné čištění.
- Praktické balení: 1 l vydrží na dlouhé mytí celé rodiny.
Jak používat:
- Navlhčete ruce teplou vodou.
- Naneste malé množství mýdla.
- Mýdlejte alespoň 20 sekund.
- Opláchněte teplou vodou.
- Osušte čistým ručníkem.
Užijte si každodenní péči bez kompromisů. Objednejte si ještě dnes a dopřejte svým rukám přírodní hydrataci i ochranu.
Vaše výhoda:
- vyrobeno z výživného organického olivového oleje
- přírodní vůně díky čistým esenciálním olejům
- bez barviv, konzervačních látek a povrchově aktivních látek
- mýdlo z čistého organického rostlinného oleje
Použití:
Jemné, vyživující mýdlo z rostlinného oleje pro mytí rukou a pro veškerou péči o tělo. Lze použít v praktickém dávkovači s pumpičkou v koupelně a na WC, v kuchyni a dílně. Lahvičku s náplní lze použít i do nástěnných dávkovačů.
Vlastnosti výrobku:
Tento výrobek je přípravek pro péči o tělo bez povrchově aktivních látek, který obsahuje jako mycí látku mýdlo z čistého organického rostlinného oleje.
Použijte prosím také naše plnicí lahve.
Podrobnosti na
Výrobek se vyrábí speciálně vyvinutým nízkoteplotním procesem zmýdelňování. Výroba jeCO2 neutrální. Sodasan využívá pouze elektrickou energii od Greenpeace, a je tedy 100% bezjaderný.
Všechny složky na rostlinné bázi jsou rychle a zcela biologicky odbouratelné (OECD). Vzhledem k tomu, že se mýdla v odpadní vodě okamžitě srážejí jako vápenatá mýdla, která jsou pro praní neúčinná, jsou považována za rychle rozložitelná (primární rozklad). K úplnému rozkladu na oxid uhličitý a vodu (sekundární rozklad) dochází během několika hodin.
Hodnota pH je 9,4-10,2.
Použití
Jemné, čisté, mýdlo z organických rostlinných olejů pro veškerou péči o pokožku. Mýdlo zanechává pokožku příjemně hebkou a má svěží citronovou vůni.
Glycerin přirozeně obsažený v mýdle dokáže vázat a hydratovat, čímž zvyšuje pružnost pokožky. Má také pozitivní vliv na vývoj přirozené ochranné bariéry pokožky.
Složení
aqua , slunečnicový semenáč draselný, olivát draselný* , alkohol denat., glycerin* , citrát draselný , parfum , limonen** , citral** , linalool** , geraniol**, citronellol.
*z ho ho pěstování
*Složení z přírodních éterických olejů
Tekuté mýdlo vhodné k mytí rukou i celého těla! Toto tekuté mýdlo s obsahem bio olivového oleje a citrusové vůně je díky své jemné složení ideální pro šetrnou péči o pokožku. Zatímco rostlinné mýdlo šetrně čistí vaši pokožku, esenciální citrusové oleje zajišťují příjemnou, přirozenou, svěží citrusovou vůni. Toto tekuté mýdlo je vhodné k použití v koupelně i na cestách. Jednoduše přelijte požadované množství z větší lahve do dávkovače mýdla nebo do opakovaně plnitelné cestovní lahvičky. Certifikováno podle standardu NCS (Natural Cosmetics Standard). Bez povrchově aktivních látek, bez barviv a konzervačních látek. Suroviny pocházejí z kontrolovaného ho zemědělství. Materiál: Obálka je vyrobena ze 100 % recyklovaného materiálu (rPE). Jak láhev, tak i víčko jsou vyrobeny výhradně z recyklovaného plastu.
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- rostlinné oleje, citrusové a olivové extrakty
- Výrobce
- Sodasan
- Kód EAN
- 4019886077163
- Číslo produktu
- IZS-30222
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- rostlinné oleje, citrusové a olivové extrakty
- Výrobce
- Sodasan
- Kód EAN
- 4019886077163
- Číslo produktu
- IZS-30222
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
K tomu se hodí také

Tekuté mýdlo Citrus & Olivový olej, 300 ml | SODASAN
399,30 Kč/1l
119,79 Kč
Prodejce: artbook-service

Tekuté - levandulové a olivové mýdlo 1L
240,79 Kč/1l
240,79 Kč
Prodejce: artbook-service

SODASAN 778191, Ruce, Tekuté mýdlo, Čisticí, Citrus, 500 ml
120,96 Kč/1l
60,48 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté mýdlo 5l, citrus olivový, tekuté mýdlo náhradní náplň
178,84 Kč/1l
894,19 Kč
Prodejce: artbook-service

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

Tekuté mýdlo - Růže a olivy 1L
233,34 Kč/1l
233,34 Kč
Prodejce: taleoo

Speick 285, Ruce, Tekuté mýdlo, Sáček s náplní, 600 ml, 1 kusů
348,53 Kč/1l
209,12 Kč
Prodejce: taleoo

Flexot® F-2045 | 24palcový kufr, velikost L, cestovní kufr, kufr na kolečkách s teleskopickou rukojetí, kufr s pevnou skořepinou, cestovní zavazadlo, odolný, kolečka s otáčením o 360°, číselný zámek
1 095,52 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

Jar na nádobí 5l, Prostředek na mytí nádobí citron limetka, Koncentrovaný prostředek
111 078,00 Kč/1kg
704,16 Kč
-148,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
555,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
-625,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

zahradní lavička MICHAELA
1 535,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Camelion Alkalická baterie AG10 0% rtuť/Hg 10 ks - Baterie - LR 54/V10GA
113,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

dalli Tekuté tvarohové mýdlo
174,14 Kč/1l
87,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PLÁŠŤ DO DEŠTĚ s kapucí Modrá-transparentní pro případ nouze Univerzální velikost Uni Pláštěnka Pláštěnka do deště Pončo 52
100,63 Kč
Prodejce: ANIK-Shop

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

HI Věšák na boty pro 40 párů bot Wave White
459,00 Kč
Prodejce: Tradior

Izolační deska pro radiátory s hliníkem 0,5x0,5x0,04 m 2 m²/sada
317,15 Kč/1m²
634,30 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 265,50 Kč/1kg
195,93 Kč
Prodejce: somnia24

Pyrex Nádoba do trouby - s víkem - Essentials - - ø 20 cm / 2,1 litru
636,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

SONGMICS Věšák na kabáty, věšák z oceli matně černý
793,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Helo | kolíčky na prádlo Luran | barevné | balení 50 kusů | ty extra silné
1 027,56 Kč
Prodejce: NeuertsShop

SELECT zádová opěrka černá XXL
1 031,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

LEGO City Expresní vláček, Sada na stavění, 7 rok/roky, Plast, 764 kusů, 2,37 kg
3 087,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Prosperplast Samozavlažovací květináč-truhlík 30l,, antracitový RATO CASE HIGH DRTC600H-S433
689,94 Kč
Prodejce: potz-tech

SONGMICS Odpadkový koš s kovovými nožičkami, odpadkový koš, 30 l, ergonomický, ocelový
1 771,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

EASYmaxx půlkruhový slunečník béžový s UV ochranou
1 265,38 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l