4,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sůl jemná 25 kg45,52 Kč/1kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g962,76 Kč/1kg
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Alpensalz 500g33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
385,30 Kč/1kg
192,65 Kč
Prodejce: somnia24

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g
351,87 Kč/1kg
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g
71,82 Kč/1kg
35,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bad Reichenhaller značková jodová sůl čistá alpská sůl přírodní solanka 15000g
40,00 Kč/1kg
600,02 Kč
Prodejce: somnia24

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Bad Reichenhaller 3332715008 Alpensaline BROTZEITGewürzmischung, 100,0 g
2 660,40 Kč/1kg
266,04 Kč
Prodejce: somnia24

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.
340,08 Kč/1kg
680,15 Kč
Prodejce: somnia24

HIMALAYA-ROSA-SALT FEIN GEMAHL 600 g - KRISTALLINER PLANET
68,67 Kč/1kg
43,15 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g
57,36 Kč/1kg
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
447 100,01 Kč/1kg
89,42 Kč
Prodejce: taleoo

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl 125g balení po 3 kusech
1 153,57 Kč/1kg
432,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KOTÁNYI 902365 KOTÁNYI Meersalzmühle Jodsalz, 92,0 g
3 122,89 Kč/1kg
281,06 Kč
Prodejce: somnia24

Küper Italská mořská sůl hrubá v papírové krabičce 1000g
44,03 Kč/1kg
44,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mořská sůl Atlantik – hrubozrnná, 1 kg | DANIVAL
47,47 Kč/1kg
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
32,18 Kč/1l
32,18 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bad Reichenhaller AlpenJodSalz 500g - Sůl - Výrobce: Südwestdeutsche Salzwerke AG Salzgrund 67, 74076 Heilbronn 1 balení
Jodiertes Siedespeisesalz.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Odpařená sůl, jodičnan draselný, protispékavá látka ferrokyanid sodný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 0 kj Energie kcal 0 kcal Tuk 0GRM Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 0GRM Sacharidy, z toho cukr 0GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 100GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Prodejní název
- Jodizovaná kuchyňská sůl
- Výrobce
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Číslo produktu
- 2132
- Kód EAN
- 4001475102608
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Odpařená sůl, jodičnan draselný, protispékavá látka ferrokyanid sodný
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 0 kj Energie kcal 0 kcal Tuk 0GRM Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 0GRM Sacharidy, z toho cukr 0GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 100GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Südwestdeutsche Salzwerke AGSalzgrund 67, 74076 Heilbronn
- Prodejní název
- Jodizovaná kuchyňská sůl
- Výrobce
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Číslo produktu
- 2132
- Kód EAN
- 4001475102608
K tomu se hodí také

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

tesa Packband 64014 PP transparentní 50 mm x 66 m
0,59 Kč/1m
38,79 Kč
Prodejce: eu-bay_de

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Tresor Choco Nut, Ucpávky, 410 g, Matice
863,46 Kč/1kg
354,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BASIA Tortowa Extra pšeničná mouka typ 405 10x 1kg
3,88 Kč/1kg
38,76 Kč
Prodejce: Katomix

Varta 04906, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusů, Modrá
322,48 Kč
Prodejce: VISO

Philips 3000 series Nose trimmer series 3000 NT3650/16 Zastř. chl. v nose, uších a obočí, Šedá, Nerezová ocel, Baterie, AA, 101 mm, 196 mm
516,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
253,00 Kč/1kg
50,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SAFLAX - hmyzí ráj - Mix - 1000 Semena
11 380,00 Kč/1kg
113,80 Kč
Prodejce: SAFLAX

Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Siemens VZ41FGALL, Prachový sáček, Cylindrový, Bílá, Krabice, 241 mm, 168 mm
510,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Bílý cukr Diamant 2 kg
29,38 Kč/1kg
58,76 Kč
Prodejce: Katomix

Salami na sendvič 100 g
529,10 Kč/1kg
74,17 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,91 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Braun Series 9 81747657, Hlava, 1 hlava/hlavy, Stříbrná, Německo, 18,29 g, 16 mm
4 774,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

NEO TOOLS Infračervený sálavý ohřívač, ohřívač Sálavý ohřívač Halogenový ohřívač Infračervený ohřívač 3 úrovně tepla
772,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

8 kusů E3 bedny na maso červené bedny Eurobox potravinářská bedna box skladovací box plastová vana plastové stohovatelné skladovací bedny 60 x 40 Kingpower
5 267,69 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%67% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
67%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 17. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg