5,0



Na základě 20 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mandlový olej 250 ml - OLVITA OLVITA1 688,00 Kč/1l
422,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
OLVITA Za studena lisovaný brutnákový olej 100 ml1 479,45 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
OLVITA Konopný olej lisovaný za studena 250 ml864,00 Kč/1l
216,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiové kvality 500ml
363,72 Kč/1l
181,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1006055, Kokosový olej, Skleněná lahev, Srí Lanka, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
491,45 Kč/1kg
98,29 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1001910, 100 ml, Německo, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, 12 g
2 083,10 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Rinatura Leinöl
530,00 Kč/1l
132,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

mandlový olej rinatura
575,48 Kč/1l
143,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olvita Kaltgepresstes Aprikosenkernöl 100 ml
895,45 Kč/1kg
197,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

PanenskýKokosový Olej 1 L - Diétna-Potrava
357,17 Kč/1l
357,17 Kč
Prodejce: Katomix

RÝŽOVÝ OLEJ 500 ml - HELCOM
250,30 Kč/1l
125,15 Kč
Prodejce: Katomix

Rapunzel Sesamöl nativ 250ml
1 875,36 Kč/1l
468,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Truflový olej, 100 ml. – Frantoio Bartolini
2 392,60 Kč/1l
239,26 Kč
Prodejce: italia-genuss

Rapunzel 184352, Olej z vlašských ořechů, 100 ml, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, 9,5 g
1 486,10 Kč/1l
148,61 Kč
Prodejce: taleoo

Řepkový olej - panenský plechovka 250 ml
385,84 Kč/1l
96,46 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel OXYGUARD® Leinöl nativ 500ml
511,54 Kč/1l
255,77 Kč
Prodejce: taleoo

Slunečnicové oleje – za studena lisovaný, 1 litr | RAPUNZEL
170,17 Kč/1l
170,17 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Kapacita:
- 100 g
- Vhodné pro vegetariány:
- Ano
- Složení:
- Kakaobutter* mild *kontrolliert biologischer Anbau
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 900 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 3700 kJ
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 0 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 100 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 0 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 0 g
- Typ balení:
- PE sáček
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Má jemnou chuť a díky svému tříštivému tvaru je ideální pro porcování.
Zahřátá kakaová hmota se lisuje pod vysokým tlakem, takže se z ní vylisuje zlatožlutý čirý kakaový tuk - kakaové máslo. Intenzivní chuť se pak jemně extrahuje pomocí páry. Výsledkem je jemné kakaové máslo.
SLOŽENÍ
Kakaové máslo* (*z ho ho zemědělství)
VÝŽIVOVÉ HODNOTYVE 100 g
Energetická hodnota - 3700 kJ / 900 kcal
Tuky - 100 g
včetně nasycených mastných kyselin - 60 g
Sacharidy - 0 g
včetně cukru - 0 g
Bílkoviny - 0 g
Sůl - 0 g
ALERGENY-INFORMACE
Může obsahovat MLÉKO (včetně LAKTÓZY)
DOPORUČENÉ PODMÍNKY PRO SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Kakaové máslo* jemné* kontrolované ekologické pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota - 3700 kJ / 900 kcal Tuky - 100 g včetně nasycených mastných kyselin - 60 g Sacharidy - 0 g včetně cukru - 0 g Bílkoviny - 0 g Sůl - 0 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- RAPUNZEL
- Prodejní název
- Jemné kakaové máslo HIH 100g
- Výrobce
- RAPUNZEL
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 1435020
- Kód EAN
- 4006040037569
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém a chladném místě
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Kakaové máslo* jemné* kontrolované ekologické pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota - 3700 kJ / 900 kcal Tuky - 100 g včetně nasycených mastných kyselin - 60 g Sacharidy - 0 g včetně cukru - 0 g Bílkoviny - 0 g Sůl - 0 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- RAPUNZEL
- Prodejní název
- Jemné kakaové máslo HIH 100g
- Výrobce
- RAPUNZEL
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 1435020
- Kód EAN
- 4006040037569
K tomu se hodí také

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Čokoláda Velvet 2,5Kg - bílá
497,20 Kč/1kg
1 243,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,57 Kč/1kg
288,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
1 706,67 Kč/1kg
1 024,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
4 750,00 Kč/1kg
950,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
456,72 Kč/1kg
1 141,79 Kč
Prodejce: VISO

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Kryt varné desky Bremermann, sada 2 kus?, bezpe?nostní sklo, cca 30 x 3 x 52 cm (Š/V/H)
801,46 Kč
Prodejce: eluno24

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Andechskozí mléko 3% - h-mléko 1 litr
102,16 Kč/1l
102,16 Kč
Prodejce: taleoo

BBQ-Toro smaltovaný litinový pekáč s víkem, 4,0 litru - Ø 24 cm, pekáč, zapékací hrnec
1 096,74 Kč
Prodejce: CS-Trading

Städter Cake Mat 43,5 x 32 cm / H 0,8 mm obdélníkový
532,96 Kč
-18,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
514,02 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

GLOREX 6 8600 200, 200 g, Bílá, Včelí vosk
2 287,20 Kč/1kg
457,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Ultrazvukový LED Olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapie Pokoj Kancelář Jóga Čisté aroma Světlo Dřevo Hnědý Retoo
238,99 Kč
Prodejce: Retoo

Kakaové máslo na pečení 150 g
325,64 Kč
Prodejce: apohealth

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Disney Princess HLW12, Módní panenka, Ženy, 3 rok/roky, Dívka, 279,4 mm, 150 g
359,37 Kč
Prodejce: VISO

Callebaut 811, tmavá čokoláda v podobě malých kostek, 400 g
587,50 Kč/1kg
235,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Potravinářské barvy Velvet White Spray Suede 100 ml NATURAL WHITE
2 582 500,07 Kč/1l
258,25 Kč
Prodejce: BallonImperium_de

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Forma na čokoládu kuličky 25-200X120X22MM
288,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Saalux® UV hřeben (UVB hřeben 311 nm) - světelná terapie lupénky, vitiliga a neurodermatitidy
6 981,17 Kč
Prodejce: koerperpflege-com

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super spokojený... Rád znovu.
Výrobek používám k výrobě müsli tyčinek bez cukru... sen!
Ohodnoceno dne 30. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super nabídka
Špičková kvalita... datlová čokoláda z něj
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý poměr cena/výkon a velmi dobrá kvalita
Jsem velmi spokojen s kvalitou
Ohodnoceno dne 8. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše skvělé. velmi rychle
dobrá kvalita, rád znovu.
Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dýňový olej 1000 ml - BIOOIL
824,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
824,00 Kč/1l

Olej ze semen černého kmínu pro děti - Miodziś
851,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 407,16 Kč/1l

E.FS Cl. fritovací olej 10l
1 503,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
150,36 Kč/1l

Olej ze semen černého kmínu 100% egyptský olej lisovaný za studena nefiltrovaný thymoquinone 500ml
613,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 226,00 Kč/1l

Řepkový olej EUROLEN lisovaný za studena 2 l – na krátké smažení
382,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
191,00 Kč/1l

Bodlákový olej 1000 ml - Brat.pl
560,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
560,00 Kč/1l

Černý kmín 1000 ml OEL
1 417,06 Kč
Prodejce: apohealth
997,93 Kč/1kg

Mazola čistý olej z kukuřičných klíčků jemně lisovaný v kanystru 5000 ml
1 167,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,45 Kč/1l

Olej z vlašských ořechů 250ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
466,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 864,00 Kč/1l

Nelisovaný makový olej lisovaný za studena 250ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
417 999,98 Kč/1l

Konopný olej lisovaný za studena a surový 500ml OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
413,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
826,00 Kč/1l

Mandlový olej 250 ml - OLVITA OLVITA
422,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 688,00 Kč/1l

Lněný pupenový olej, lisovaný za studena 1000 ml BIOOIL
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
290,00 Kč/1l

OLVITA Za studena lisovaný brutnákový olej 100 ml
324,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 479,45 Kč/1kg

Lenvitol lněný olej lisovaný za studena 500ml OLEOFARM



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
254,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
508,00 Kč/1l

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(69)Počet hodnocení: 69
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
540,00 Kč/1l

OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 160,00 Kč/1l

Kotanyi dýňový olej CHZO lisovaný za studena z dýňových semínek 500ml
718,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 436,32 Kč/1l

Ostropestřecový olej 500ml - VITAFARM
242,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
484,00 Kč/1l

Mandlový olej 100 ml - OLVITA OLVITA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
263,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
2 630,00 Kč/1l