5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g1 030,73 Kč/1kg
494,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g657,49 Kč/1kg
525,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Kühne pečené papriky bez slupky261,49 Kč/1l
96,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Czosnek w zalewie octowej 670 g511,71 Kč/1kg
511,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Rolnik Nakládaný česnek 200 g
171 571,43 Kč/1kg
102,16 Kč
-42,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,05 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mieszanka Meksykańska Bonduelle z Kukurydzą, Papryką i Groszkiem 300 g
166,38 Kč/1l
70,71 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Pomidory Suszone 280 g
179,53 Kč/1kg
143,16 Kč
-51,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,56 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rolnik Dynia w Occie 290 g
118 288,46 Kč/1kg
101,76 Kč
-40,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,51 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rolnik Pieczarki Marynowane 320 g
133,22 Kč/1kg
107,68 Kč
-39,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pomidory krojone w sosie własnym 400 g
90,20 Kč/1kg
81,35 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,10 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Bób Konserwowy 400 g
97,57 Kč/1kg
86,76 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
51,71 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Cizrna, 370 ml | MARSCHLAND
112,97 Kč/1kg
37,28 Kč
Prodejce: taleoo

Meruňky Umeboshi 125g
1 945,68 Kč/1kg
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Tomato puree Łowicz for soups and sauces 500 g
94,75 Kč/1kg
50,22 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Papryka Smażona 300 g
174,81 Kč/1kg
92,65 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Groszek konserwowy 400 g
86,91 Kč/1kg
39,98 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Smažené řepy s cibulí 540 g
59,56 Kč/1kg
84,39 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rolnik Ananas v plátcích 560 g
122,31 Kč/1kg
119,37 Kč
-36,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bonduelle Kukurydza Złocista z Czerwoną Fasolą konserwowa 340 g
172,68 Kč/1l
73,39 Kč
Prodejce: Katomix

Sałatka Naddunajska z warzywami 510 g
68,82 Kč/1kg
54,37 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Arche Seitan je ideální pro vegetariánskou kuchyni; jako guláš nebo obalený a smažený jako malé řízky.
Arche Seitan je vyroben z vysoce kvalitní pšenice a ochucen sójovou omáčkou a je lahodnou alternativou masa.
Manipulace a skladováníLahodnáa chutná alternativa masa - Arche Seitan je vyroben z vysoce kvalitní pšenice a ochucen sójovou omáčkou. Lze jej použít stejně jako "originál": smažený, grilovaný, vařený a obalovaný jako řízek, do zeleninových pokrmů nebo jako přílohu do polévky.
- Objem
- 0.65 l
- Seznam přísad
- Voda, PŠENIČNÁ mouka* (17 %), shoyu* (sójová omáčka*: voda, SÓJOVÉ boby*, PŠENICE*, mořská sůl), jablečný ocet*, citronová šťáva*, mořská sůlobsahuje tyto alergenní složky: Lepek, sója* z ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 507 kJ / 120 kcalTuky: 1,5 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 gSacharidy: 6,4 gz toho cukry: <0,5 gBílkoviny: 19 gSůl: 1,4 gVýživové hodnoty stanovené analýzou výrobku: Analýza
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- ARCHE
- Prodejní název
- Plátky seitanu v sójové omáčce 330g
- Výrobce
- arche
- Číslo produktu
- 13432
- Kód EAN
- 4020943134323
- Objem
- 0.65 l
- Seznam přísad
- Voda, PŠENIČNÁ mouka* (17 %), shoyu* (sójová omáčka*: voda, SÓJOVÉ boby*, PŠENICE*, mořská sůl), jablečný ocet*, citronová šťáva*, mořská sůlobsahuje tyto alergenní složky: Lepek, sója* z ekologického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 507 kJ / 120 kcalTuky: 1,5 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 gSacharidy: 6,4 gz toho cukry: <0,5 gBílkoviny: 19 gSůl: 1,4 gVýživové hodnoty stanovené analýzou výrobku: Analýza
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- ARCHE
- Prodejní název
- Plátky seitanu v sójové omáčce 330g
- Výrobce
- arche
- Číslo produktu
- 13432
- Kód EAN
- 4020943134323
K tomu se hodí také

UHU UH46015, Gel, RoHS, REACH, CE, 43 g, Závěsný obal, 1 kusů, Německo
3 918,39 Kč/1kg
121,47 Kč
Prodejce: M_plus_L

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
109,33 Kč
-8,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
211,69 Kč/1kg
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Solnička a pepřenka na talíři Kořenička Solnička
276,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Boltze 2019848, 4 kusů, Sklo, Tyrkysová
641,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hengstenberg ocet malinový čerstvý ovocný jemný v láhvi 500ml
221,14 Kč/1l
110,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/42ecddf88dad24f1120305c6a507487e.webp)
[ 250 ml ] HENGSHUN Sushi rýžový ocet / Sushi rýžový ocet Sushi Vinegar
320,24 Kč/1l
80,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
232,72 Kč/1kg
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
669,53 Kč/1kg
301,29 Kč
Prodejce: somnia24

Projektor ULTIMEA 1080P Aktualizovaná verze s funkcí vyhýbání se překážkám, 700 ANSI lumenů, 15000:1, inteligentní vyrovnání plátna, Apollo-P40
5 335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UltimeaGmbH

VASAGLE knihovna s 5 otevřenými policemi Stojící police, ocelový rám
1 481,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ruf směsi na pečení Eggnog dort
237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mild Apple Balsamic Ocet ovocný v láhvi 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Koreje](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b7b9eb013b72a5ae280826237d912d0b.webp)
[ 160 g ] JONGGA Napa Kohl Kimchi KIM CHI / Kimchi z Koreje
846,38 Kč/1kg
135,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
759,27 Kč/1kg
303,71 Kč
Prodejce: somnia24

Vyvýšený záhon Calendula 98,5x26x82,5cm
903,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

Ocet ryżowy delikatny Dechha 150 ml
473,00 Kč/1l
70,95 Kč
Prodejce: Katomix

Pomerančová marmeláda Rossa, 240g | SAN VICARIO
506,17 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

VeggieBurger mix - zelenina 160g
335,63 Kč/1kg
53,70 Kč
Prodejce: taleoo

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Donath Mühle,kvalitní, certifikovaná společnost Demeter, sladinový prášek pro pečení - 200g - balení
765,50 Kč/1kg
153,10 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
516,99 Kč/1l

Smažená rajčata Helcom 300G
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1kg

Avokádová pasta s kapustou 180g HELCOM
477,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 653,44 Kč/1kg

Owolovo Broskvovo-jablečná pěna 200 G
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 029,45 Kč/1kg

Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g ( Hot pickle )



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
213,80 Kč
Prodejce: Heartforcards
647,88 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí veganské v plechovce 9700g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
680,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann zelené olivy bez pecky, balení po 10 ks (10 x 270 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
757,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 056,32 Kč/1kg

Černé olivy Hellriegel bez pecky
747,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
173,79 Kč/1kg

Kühne gurmánské hrnce rafinované s bylinkami 580ml balení 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
719,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,67 Kč/1l

Shezan, pikantní chutney z manga; mango gurke, 1 kg
89,58 Kč
Prodejce: CasteloStore
89,58 Kč/1l

Čočka Bonduelle 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,09 Kč/1kg

Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
348,29 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 451,21 Kč/1kg

Mutti Parma Filetti di Pomodoro geschälte Tomatenviertel 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
60,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,55 Kč/1kg

Norw.Gurken-Salat 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
128,99 Kč
-2,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,25 Kč/1kg

Salát z norských okurek 530g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
63,02 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,38 Kč/1kg

Červené zelí Kühne



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
139,70 Kč/1kg

Pieczeniarki z koperkiem Bon Appetit 280 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,15 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 382,64 Kč/1l

Zeleninová směs v kostce 500g Brat.pl
209,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
410,94 Kč/1kg

Bad Reichenhaller AlpenSalz plechovka 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
34,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
48,19 Kč/1l

Leczo pieczarkowe Bonduelle tradycyjne 280 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
494,75 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 030,73 Kč/1kg