5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kölln Müsli čokoláda 30 % w. Cukr, 450 g553,76 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Kölln müsli křupavé čokoláda a sušenky, 440g566,34 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Emmer vločky demeter 250g
181,68 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: taleoo

směs 6 zrn 1 kg
112,11 Kč/1kg
112,11 Kč
Prodejce: taleoo

Flocken z pohanky, 250 g | BAUCKHOF
291,16 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Bauckhof,ovesné vločky, jemné, Demeter - 1 balení
130,10 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová krupice 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Zrno Einkorn 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Einkorn 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Bulgur 500g
208,04 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Bircher müsli, 500 g | BURGERMÜHLE
160,20 Kč/1kg
104,02 Kč
-23,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesné vločky 500g | SPIELBERGER MÜHLE
111,50 Kč/1kg
55,75 Kč
Prodejce: taleoo

Pohanková celozrnná krupice - bezlepková 250g
374,40 Kč/1kg
93,60 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
834,32 Kč/1kg
104,29 Kč
Prodejce: taleoo

Quinoa Pops 125g
738,16 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Sechskorn - Špaldové müsli 750g
173,47 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldové vločky 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

M - Celozrnná kukuřičná krupice 500g
101,62 Kč/1kg
50,81 Kč
Prodejce: taleoo

Schoko Müsli, 750g | BURGERMÜHLE
113,28 Kč/1kg
104,02 Kč
-19,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Emmer 450g
231,16 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Emmer, stejně jako einkorn nebo kamut, patří mezi starobylé obiloviny. Ve společnosti Spielberger Mühle se zrno mele v několika fázích, aby vznikla tato jemná celozrnná mouka, která obsahuje všechny cenné složky zrna. Celozrnnou emmerovou mouku používejte na veškeré zdravé pečivo, jako jsou celozrnné chleby, koláče, rohlíky a quiche. Je vhodná také na vafle a palačinky.
Recept: Emmer bread
Ingredience: 500 g celozrnné emmer mouky,
350 ml vody, 20 g droždí, 10 g soli
Příprava: Všechny ingredience vložte do mísy, vypracujte měkké, hladké těsto a nechte ho na teplém místě asi 45 minut kynout. Znovu dobře prohněťte a těsto vložte do vymazané formy na bochník. Necháme kynout dalších 30-40 minut. Předehřejte troubu na 200 °C horní/spodní ohřev a chléb pečte přibližně 50 minut.
Pokyny pro skladování
Skladujte na chladném a suchém místě.
Původní chuť:celozrnná mouka z pšenice dvouzrnné Spielberger Demeter, od 500 g.celozrnná mouka z pšenice dvouzrnné Spielberger v kvalitě Demeter přináší do vaší kuchyně původní obilniny. Pšenice dvouzrnná patří mezi nejstarší kultivované obilniny a zaujme svou výraznou chutí. Tato mouka je vyrobena z obilnin pěstovaných v biologicko-dynamickém zemědělství a představuje tak nejvyšší kvalitu a pečlivé zpracování. Společnost Spielberger je známá pro tradiční mlynářské umění a zodpovědný přístup k surovinám. Díky celozrnnému mletí zůstává zachováno celé zrno, což mouce dodává její typickou strukturu. Je ideální pro všechny, kteří rádi pracují s původními surovinami. Její všestranné využití z ní činí zajímavou alternativu k klasickým moukám. Přineste tak nové chuťové nuance a rozmanitost do svých pekařských a kuchařských nápadů. Všestranné využití: Jak optimálně využít celozrnnou mouku z pšenice dvouzrnné. Celozrnná mouka z pšenice dvouzrnné je ideální pro chléb a pečivo s výraznou chutí. Může být také široce využívána pro slané pečivo, jako jsou placky nebo pizza. V koláčích a pečivu dodává zvláštní chuť a zajímavou texturu. Kromě toho ji lze v kombinaci s jinými moukami použít v mnoha receptech. Flexibilní využití: Kdy je nejlepší použít mouku z pšenice dvouzrnné. Mouka se používá přímo při přípravě těst a lze ji flexibilně začlenit do různých jídel. Hodí se jak pro sladké, tak pro slané recepty. Můžete ji tedy podle potřeby univerzálně využívat. Objevte alternativy: Podobné mouky a další možnosti. Podobné produkty, jako je celozrnná mouka z špaldy, celozrnná mouka z pšenice nebo mouka z einkornu, také nabízejí různé možnosti využití. Další mouky z původních obilovin mohou být také zajímavou alternativou v závislosti na receptu. V našem sortimentu naleznete mnoho dalšíchmouk, které se ideálně kombinují a zajistí ještě větší rozmanitost.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- EMMER celozrnná mouka****z biodynamického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty a výsledky analýzy na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1430 kJ / 341 kcalTuky: 2,7 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 gSacharidy: 63,3 gz toho cukr: 3,3 gBílkoviny: 10,8 gSůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Prodejní název
- Emmer celozrnná mouka 500g
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- ET-LCHB-8AXV
- Kód EAN
- 4022381012799
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- EMMER celozrnná mouka****z biodynamického zemědělství
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty a výsledky analýzy na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1430 kJ / 341 kcalTuky: 2,7 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 gSacharidy: 63,3 gz toho cukr: 3,3 gBílkoviny: 10,8 gSůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Prodejní název
- Emmer celozrnná mouka 500g
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- ET-LCHB-8AXV
- Kód EAN
- 4022381012799
K tomu se hodí také

Celozrnná mouka z einkornu 500 g
169,92 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná žitná mouka 1 kg
80,96 Kč/1kg
80,96 Kč
Prodejce: taleoo

Emmer vločky demeter 250g
181,68 Kč/1kg
45,42 Kč
Prodejce: taleoo

Leinsate - schrotet 250g
265,04 Kč/1kg
66,26 Kč
Prodejce: taleoo

Bauckhof,ovesné vločky, jemné, Demeter - 1 balení
130,10 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

PLANET Celozrnná mouka500g
688,82 Kč/1kg
344,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

směs 6 zrn 1 kg
112,11 Kč/1kg
112,11 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Flocken z pohanky, 250 g | BAUCKHOF
291,16 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

PLANET celozrnná žitná mouka typ 20001kg
329,84 Kč/1kg
329,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Sada plochých mopů MaxiClean s kbelíkem 2 v 1 5,7 litru Sada mopů na podlahu Mop Mopový čisticí systém 360°
667,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot antracit Větrná clona pro zahradní balkon a terasu 90x300cm Stabilní tvar W
333,70 Kč/1m²
900,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aurora - Pšeničná mouka typ 1050 - 1kg
64,02 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Metaltex 25.17.21, Hliník, Hliník, 140 mm, 100 mm, 260 mm
1 002,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,18 Kč/1m
1 679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Přenosný šicí stroj, 12 stehů 2 rychlosti těžký šicí stroj, elektrický ruční prošívací vyšívací overlock rychlý šicí stroj domácnost
899,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Dr. Oetker celozrnný žitný kvásek sušená směs na pečení 15g
1 142,00 Kč/1kg
22,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Celozrnná žitná mouka typ 2000 1kg - Tota
27,55 Kč/1kg
27,55 Kč
Prodejce: Katomix

Pizzamehl Typ 00
36,17 Kč/1kg
36,17 Kč
Prodejce: CasteloStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg