Omáčka na grilování - Hellfire 210ml
73,08 Kč
348,00 Kč / 1l
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka The Truffled Skull - LEBKA 200ml1 314,04 Kč/1kg
749,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka 142 Nonillion - LEBKA 200ml1 226,32 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Carolina Style 524g376,19 Kč/1kg
316,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Honey Jalapeno 439g724,49 Kč/1kg
355,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Grilovací omáčka - Höllenfeuer, 210 ml, balení 2 kusů
346,62 Kč/1l
145,58 Kč
Prodejce: taleoo

Grilovací omáčka 250ml
344,00 Kč/1l
86,00 Kč
Prodejce: taleoo

Omáčka - BBQ 250ml
387,04 Kč/1l
96,76 Kč
Prodejce: taleoo

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
1 143,72 Kč/1l
285,93 Kč
Prodejce: Store-Germany

ZEISNER Omáčka na šašlik 800ml
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Worcestershire omáčka Delicpol 290 ml
511,48 Kč/1l
148,33 Kč
Prodejce: Katomix

Cholimex - Chilli omáčka s česnekem - 250 ml
261,44 Kč/1l
65,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

BBQ grilovací omáčka Vinegar 510 g
290,36 Kč/1kg
241,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Omáčka - Omáčka 250ml
387,04 Kč/1l
96,76 Kč
Prodejce: taleoo

BBQ grilovací omáčka Chipotle 354ml
444,78 Kč/1kg
298,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Omáčka Honey Classic BBQ 250 ml
760,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Omáčka na grilování – Barbecue, 210 ml, balení 2 kusů
346,62 Kč/1l
145,58 Kč
Prodejce: taleoo

Heinz 5000157073020, 150 ml
1 832,40 Kč/1l
274,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

O'Food BBQ omáčka a marináda na hovězí maso 280 g
485,39 Kč/1kg
135,91 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Filotea – 280 g – Omáčka s bazalkou
285,87 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Spielgeist

Omáčka Smoky Mustard BBQ 250 ml
760,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Grillsauce Höllenfeuer je extra pikantní kořenová omáčka. Chilli papričky habanero dodávají této omáčce jedinečnou, ovocnou a příjemně pálivou chuť.
- Objem
- 0.21 l
- Seznam přísad
- Rajčatový protlak* jednoduchý koncentrát, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy*, surový třtinový cukr*, cibule*, brandy ocet*, SÓJOVÁ omáčka* (voda, SÓJOVÉ boby*, PŠENICE*), mořská sůl, 1,1 % habanero chilli*, pomeranče*, česnekový prášek*, červená řepa*, černý pepř*, želírující látka: pektin, kukuřičný škrob*obsahuje tyto alergenní složky: Lepek, sója*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlEnergetická hodnota kJ / kcal: 485 kJ / 116 kcalTuky: 0,9 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 gSacharidy: 22 gz toho cukr: 20 gBílkoviny: 3,5 gSůl: 1,6 gVýživové hodnoty stanoveny podle: Výpočet
- Hmotnost
- 246 g
- Potravinářský podnik
- SANCHON
- Prodejní název
- Omáčka na grilování - Hellfire 210ml
- Výrobce
- Sanchon
- Číslo produktu
- 117644
- Kód EAN
- 4030917002800
- Objem
- 0.21 l
- Seznam přísad
- Rajčatový protlak* jednoduchý koncentrát, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy*, surový třtinový cukr*, cibule*, brandy ocet*, SÓJOVÁ omáčka* (voda, SÓJOVÉ boby*, PŠENICE*), mořská sůl, 1,1 % habanero chilli*, pomeranče*, česnekový prášek*, červená řepa*, černý pepř*, želírující látka: pektin, kukuřičný škrob*obsahuje tyto alergenní složky: Lepek, sója*z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlEnergetická hodnota kJ / kcal: 485 kJ / 116 kcalTuky: 0,9 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 gSacharidy: 22 gz toho cukr: 20 gBílkoviny: 3,5 gSůl: 1,6 gVýživové hodnoty stanoveny podle: Výpočet
- Hmotnost
- 246 g
- Potravinářský podnik
- SANCHON
- Prodejní název
- Omáčka na grilování - Hellfire 210ml
- Výrobce
- Sanchon
- Číslo produktu
- 117644
- Kód EAN
- 4030917002800
K tomu se hodí také

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
361,67 Kč/1l
164,56 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kořenící omáčka - Sambal Oelek 125g
531,46 Kč/1kg
69,09 Kč
Prodejce: taleoo

Grillsauce - Mexická salsa 210ml
348,00 Kč/1l
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

Grilovací omáčka - Louisiana 210ml
366,24 Kč/1l
76,91 Kč
Prodejce: taleoo

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Tomatensauce - Ricotta 340g
244,62 Kč/1l
83,17 Kč
Prodejce: taleoo

Bens Original omáčka kantonská sójová pikantní s lahodnou příchutí 400g
206,12 Kč/1kg
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Old Texas Ghost Pepper Chilli BBQ omáčka s kouřovou příchutí 455ml
518,81 Kč/1l
236,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grillsauce - Cajun Island 210ml
402,24 Kč/1l
84,47 Kč
Prodejce: taleoo

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814ml
148,64 Kč/1l
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Asijská omáčka - thajské chilli 210ml
348,00 Kč/1l
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

Omáčka na grilování a koření - Burger & Sandwich 210ml
507,76 Kč/1l
106,63 Kč
Prodejce: taleoo

Sanchon Bio Habanero Hot Sauce 140ml
862,57 Kč/1l
120,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Mississippi Barbecue Sauce Sweetn Spicy pikantní příchuť 1814g
171,43 Kč/1l
267,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Barbecue Sauce kouřová pikantní grilovací omáčka 250ml
218,80 Kč/1l
54,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Chili Chipotle 121g
594,47 Kč/1kg
118,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sanchon Bio Grillsauce Barbecue 210ml
324,00 Kč/1l
68,04 Kč
Prodejce: taleoo

Bulls Eye Sweet Whiskey und Honig Tennessee Style BBQ Sauce 300ml
305,73 Kč/1kg
111,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Steakhouse Sauce New York Style pikante BBQ Sauce 300ml
373,73 Kč/1l
112,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka na grilování a koření - česneková 210ml
463,52 Kč/1l
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Santa Maria Taco Sauce medium tomato spicy ideální s tortillami 230g
321,17 Kč/1kg
73,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keramický mlýnek na kávu Ruční mlýnek na kávu z tvrdého dřeva Keramický kuželový mlýnek Ruční mletí Nerezová ocel Retoo
353,99 Kč
-133,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
220,59 Kč
Prodejce: Retoo

ZEISNER Omáčka na šašlik 800ml
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 038,32 Kč/1l
228,43 Kč
Prodejce: somnia24

Develey 185069, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
3 034,28 Kč/1l
758,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Würzsauce - Mojo Rojo 125g
321,08 Kč/1kg
80,27 Kč
Prodejce: taleoo
![Obrázek produktu pro [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ef2f73b8ef680c878d5974a4fc35faf9.webp)
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
383,56 Kč/1l
280,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantní s jemnou pálivostí 500ml
197,00 Kč/1l
98,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantní omáčka stlačitelná láhev 875ml
271,81 Kč/1l
237,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 599,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
359,95 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
818,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,90 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
817,00 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
93,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
622,93 Kč/1l

Originální australská BBQ omáčka s pikantní kouřovou příchutí 355ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
214,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
604,42 Kč/1l

Old Texas Ghost Pepper Chilli BBQ omáčka s kouřovou příchutí 455ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
236,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
518,81 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l

Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,48 Kč/1kg

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
92,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
102,57 Kč/1kg

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
168,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
420,12 Kč/1l

Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,84 Kč/1l

Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
193,10 Kč/1kg

Le Picant Delikatess Remoulade krémové potěšení z rostlinného oleje 875ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
154,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,01 Kč/1l