Už jen 1 ks za tuto cenu
Rapunzel 1204060, Artyčok, 200 g, Itálie, 22 kcal, 92 kJ, 0,4 g
121,48 Kč
607,40 Kč / 1kg
plus 320,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mutti Cherry Tomatoes, Rajčatový, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g1 451,21 Kč/1kg
348,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Mutti Passata Przecier Pomidorowy 500 g848,90 Kč/1kg
441,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Bonduelle Konzervovaný hrášek 160 g1 935,85 Kč/1l
410,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Loupaná rajčata Mutti Pelati 800g657,49 Kč/1kg
525,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Rapunzel 1204050, Artyčok, 120 g, Itálie, 1122 kcal, 273 kJ, 27,1 g
1 095,25 Kč/1kg
154,61 Kč
-23,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
131,43 Kč
Prodejce: taleoo

LaSelva LS_0220, 280 g, Itálie, 111 kcal, 464 kJ, 5,5 g, 1,4 g
535,39 Kč/1kg
149,91 Kč
Prodejce: taleoo

Artyčoky v olivovém oleji, 280 g
896,25 Kč/1l
250,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Artyčoky ve slunečnicovém oleji, 290 g
758,62 Kč/1l
220,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Bonduelle 3083681003963, Čočka, 310 g, 106 kcal, 446 kJ, 0,7 g, 0,1 g
1 009,55 Kč/1l
429,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Divella Pomodori Pelati, Rajčatový, 800 g, Itálie, 19 kcal, 82 kJ, 0,1 g
64,82 Kč/1l
51,86 Kč
Prodejce: foodperium

Rapunzel 195510, 250 g, 600 kcal, 2483 kJ, 20,9 g, 50,4 g, 10,2 g
264,88 Kč/1kg
132,44 Kč
Prodejce: taleoo

LaSelva LS_0248, Artyčok, 970 g, 118 kcal, 495 kJ, 5,3 g, 1,6 g
689,39 Kč/1kg
689,39 Kč
Prodejce: taleoo

LaSelva LS_0102, 690 g, Itálie, 27 kcal, 113 kJ, 0,2 g, 0,69 g
91,06 Kč/1kg
62,83 Kč
Prodejce: taleoo

Artigiana marinované artyčoky s česnekem a petrželkou italské 280 g
446,39 Kč/1l
124,99 Kč
Prodejce: foodperium

Rajčata, oloupaná a nakrájená na čtvrtiny - plechovka 400g | RAPUNZEL
135,22 Kč/1kg
54,09 Kč
Prodejce: BioCare

Rolnik Nakrájené rajčata 400 g
63 130,43 Kč/1kg
64,69 Kč
-55%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,04 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Cizrna v marinádě350 g / 215 g EkoWital
1 529,49 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Srdíčka artyčoků marinovaná v oleji 280 g
240,83 Kč/1l
82,24 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik Ciecierka Konzervovaná 330 g
77,71 Kč/1kg
77,64 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,41 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Polonaise Strouhaný křen 180 G
283,11 Kč/1kg
50,96 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Artyčok
- Obsah:
- 200 g
- Země původu:
- Itálie
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 22 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 92 kJ
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,4 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 0,3 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 1,56 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 2,5 g
- Obsah vlákniny (na 100 g):
- 1,7 g
- Typ balení:
- Cín
- Osvědčení o udržitelnosti:
- EKO
Slunečními paprsky zralá srdce artičoků z jižní Itálie jsou kulinářskou delikatesou. Jsou pečlivě pěstovány, ručně sklizeny a rozkrájeny na poloviny nebo čtvrtiny. Marinované v oleji, mají jemnou, delikátní a aromatickou chuť. Pečlivě vyráběné v rodinné firmě v Itálii.
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Artyčoková srdíčka*, voda, jablečný ocet*, mořská sůl *kontrolované ekologické pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gReferenční výživové hodnoty: na základě odkapaného výrobkuEnergetická hodnota kJ / kcal: 92 kJ / 22 kcalTuky: 0,40 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 gSacharidy: 2,5 gz toho cukr: 0,3 gVláknina: 1,7 gBílkoviny: 1,20 gSůl: 1,560 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- RAPUNZEL
- Prodejní název
- Antipasti
- Výrobce
- RAPUNZEL
- Číslo produktu
- 1204060
- Kód EAN
- 4006040292418
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Artyčoková srdíčka*, voda, jablečný ocet*, mořská sůl *kontrolované ekologické pěstování
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gReferenční výživové hodnoty: na základě odkapaného výrobkuEnergetická hodnota kJ / kcal: 92 kJ / 22 kcalTuky: 0,40 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 gSacharidy: 2,5 gz toho cukr: 0,3 gVláknina: 1,7 gBílkoviny: 1,20 gSůl: 1,560 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- RAPUNZEL
- Prodejní název
- Antipasti
- Výrobce
- RAPUNZEL
- Číslo produktu
- 1204060
- Kód EAN
- 4006040292418
K tomu se hodí také

Rapunzel 1204050, Artyčok, 120 g, Itálie, 1122 kcal, 273 kJ, 27,1 g
1 095,25 Kč/1kg
154,61 Kč
-23,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
131,43 Kč
Prodejce: taleoo

Artyčokové základy, 7 až 9 základů na plechovku, 400 g
220,71 Kč/1kg
112,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Srdíčka artyčoků marinovaná v oleji 280 g
240,83 Kč/1l
82,24 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

LaSelva LS_0248, Artyčok, 970 g, 118 kcal, 495 kJ, 5,3 g, 1,6 g
689,39 Kč/1kg
689,39 Kč
Prodejce: taleoo

La Comtesse Srdce španělských artyčoků
331,39 Kč/1kg
169,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Galfrè - Celé artyčoky v olivovém oleji - 3 kg
1 192,86 Kč/1kg
3 578,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Kier Artichoke 240G
207,69 Kč/1kg
81,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Artyčoková srdíčka v bylinkovo-olejové marinádě 200g
777,80 Kč/1kg
155,56 Kč
Prodejce: taleoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Těstovinová omáčka s česnekem a chilli



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
119,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
628,05 Kč/1kg

Casa Rinaldi Bruschetta Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
96,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 932,80 Kč/1kg

Liakada Pfefferoni scharf ATG 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
77,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,80 Kč/1kg

Liakada zelené olivy s česnekem ATG 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
693,50 Kč/1l

La Costena Jalapeno Nachos 440 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
146,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,09 Kč/1kg

Dittmann Teufli červené papriky se smetanovým sýrem 650g
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
662,11 Kč/1kg