5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Maska na vlasy s rozmarýnem Aliver - 60 g2 576,18 Kč/1kg
283,38 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče215,22 Kč/1l
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač5 017,46 Kč/1l
1 184,12 Kč
Prodejce: VogueVista

Moroccanoil regenerační maska na vlasy 75ml
3 023,60 Kč/1kg
324,00 Kč
-21,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska pro obnovu kvality vlasových vláken, 200 ml
7 675,45 Kč/1l
1 535,09 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Hydration Weightless Hydrating Mask posilující maska pro suché a jemné vlasy 75 ml
5 013,33 Kč/1l
376,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 500 ml
1 274,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 598,80 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Maria Nila Maska do włosów suchych i zniszczonych, 250ml
2 221 133,23 Kč/1kg
666,34 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Protein + Gold Quinoa Mask 500 ml
1 433,66 Kč/1l
716,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kerastase Masque Force Architecte, 500 ml
4 328,92 Kč/1l
2 164,46 Kč
Prodejce: EasoMagno

Maska pro suché a krepaté vlasy Kérastase Discipline Oléo-Relax Masque, 200 ml
5 915,07 Kč/1kg
1 774,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Fanola Nourishing Restructuring Mask 500 ml
514,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Food For Soft Rich Hydrating Treatment Mask 500 ml
1 606,00 Kč/1l
803,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Absolut Repair maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
2 176,16 Kč/1l
1 088,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Intenzivní hydratační maska na vlasy
Intenzivní hydratační maska Moroccanoil posiluje vlasy během 5 minut. Vysoce účinné složení s arganovým olejem hloubkově hydratuje, zkřehčuje a zpevňuje vlasy
Moroccanoil Hydration Intenzivní hydratační maska 75ml
Moroccanoil Hydration Intensive Moisturising Mask je bohatá a zároveň lehká maska na vlasy určená k hydrataci a výživě suchých a žíznivých vlasů. Složení obsahuje arganový olej a další vyživující složky, které pomáhají vlasy posilovat, chránit a obnovovat jejich lesk.
- Obsah: 75 ml
- Účinky: - Složení obsahuje vlasy, které jsou vhodné pro vlasy a vlasy na vlasy: Obsahuje arganový olej a další vyživující složky, bohaté a přesto lehké složení, hloubkově hydratuje vlasy, posiluje a chrání vlasy
Jak používat
Naneste přiměřené množství na ručníkem vysušené vlasy a rovnoměrně rozetřete od kořínků ke konečkům. nechte působit 5-7 minut a poté důkladně opláchněte.
S intenzivní hydratační maskou Moroccanoil Hydration můžete svým vlasům dopřát hloubkovou hydratační péči a dodat jim nový lesk a pružnost. Je ideální pro každého, kdo trpí suchými, matnými nebo lámavými vlasy. Pro dosažení nejlepších výsledků ji kombinujte se šamponem a kondicionérem Moroccanoil Hydration. Objednávejte nyní a užívejte si zdravé a krásné vlasy!
Nádherný,
- Model
- Hydration
- Hmotnost
- 101 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, STEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, PARFUM/FRAGRANCE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PANTHENOL, GLUCOSE, GLYCERYL STEARATE, ACRYLATES COPOLYMER, CETEARYL ALCOHOL, CETEARYL GLUCOSIDE, PEG-100 STEARATE, POLYQUATERNIUM-37, PPG-1 TRIDECETH-6, STEARETH-2, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, ISOPROPYL ALCOHOL, SORBITAN OLEATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CHLORPHENESIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, CI 15985 (YELLOW 6), CI 19140 (YELLOW 5), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290011521691
- Číslo produktu
- 39414
- Model
- Hydration
- Hmotnost
- 101 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, STEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, DIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, PARFUM/FRAGRANCE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, PANTHENOL, GLUCOSE, GLYCERYL STEARATE, ACRYLATES COPOLYMER, CETEARYL ALCOHOL, CETEARYL GLUCOSIDE, PEG-100 STEARATE, POLYQUATERNIUM-37, PPG-1 TRIDECETH-6, STEARETH-2, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, ISOPROPYL ALCOHOL, SORBITAN OLEATE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CHLORPHENESIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, CI 15985 (YELLOW 6), CI 19140 (YELLOW 5), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290011521691
- Číslo produktu
- 39414
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
2 966,67 Kč/1l
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment Light, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Barevné vlasy, Jemné vlasy, Revitalizační, Lesklý, Posilující, Arganový olej
10 560,00 Kč/1l
1 056,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Curl Curl Enhancing Conditioner vyživující kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
1 503,99 Kč/1l
1 503,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
16 480,00 Kč/1kg
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
14 981,00 Kč
-618,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 362,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon Moroccanoil Locken pro posílení kudrlinek : 1000 ml
1 858,52 Kč/1l
506,94 Kč
-42,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
464,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo), 70 ml
554,00 Kč/1kg
277,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
1 973,76 Kč/1kg
986,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydratační kondicionér na vlasy s arganovým olejem (Hydrating Conditioner), 70 ml
2 918 250,07 Kč/1kg
258,84 Kč
-25,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Moroccanoil Dry Texture, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 205 ml, Dodávající texturu, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA...
4 151,12 Kč/1l
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér pro definici kudrnatých vlasů od Joanna Professional - 200 g
617,05 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: Visage

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře voní
Příjemná kokosová vůně. Dobrá maska
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi příjemná vůně
Perfektní
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,075 l
Ohodnoceno dne 7. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,075 l
Ohodnoceno dne 20. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,075 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l