5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack150,16 Kč/1kg
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack161,96 Kč/1l
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco hrnec s perlovým ječmenem se spoustou perlového ječmene a čerstvou zeleninou 800g 3-pack149,55 Kč/1l
358,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack149,73 Kč/1kg
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
348,39 Kč/1kg
278,71 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 800ml
240,99 Kč/1kg
192,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Rindfleisch Nudel Dosen-Eintopf 800,0 g
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco dušené bílé fazole s jemným salámem a zeleninou 800g 3-pack
147,22 Kč/1kg
353,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Erasco 2229745001 Erasco Linsen mit Schweinefleisch Eintopf 800,0 g
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco 148595004 Erasco Ungarische Gulaschsuppe 770,0 g
371 415,59 Kč/1kg
285,99 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Texas pot jemné pikantní koření z nejlepších surovin 800g 3-pack
172,32 Kč/1kg
413,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Srbská fazolová polévka se zelenými fazolkami a paprikou 390ml
195,85 Kč/1l
76,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml
Srbská fazolová polévka se zelenými fazolkami, paprikou a uzenou slaninou. Spousta zeleniny, bílé fazole a aromatická slanina tvoří tuto srbskou fazolovou polévku. Kromě zelených fazolek, cibule a papriky dodává chuť čerstvě sklizené zelenině také mrkev. Společnost Erasco zaručuje nejlepší kvalitu pečlivým výběrem svých dodavatelů.
Neobsahuje žádné přídatné látky zvýrazňující chuť ani umělá barviva.
GB Foods Deutschland GmbHGeniner Straße 88-100
23560 Lübeck
23560 Lübeck
Složení: 42 % zeleniny (pasírovaná rajčata, zelené fazolky, mrkev, cibule, červená paprika), voda, 19 % bílých fazolí, slanina (vepřová líčka, sůl, kouř), PŠENIČNÁ mouka(LEPEK), cukr, sůl, aroma (obsahuje CELER), modifikovaný škrob, zahušťovadlo: guma guar, dextróza, mletá paprika, barvivo paprikový extrakt. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, HOŘČICE a VEJCE .
| Výživové údaje | na 100 ml |
| Kalorická hodnota v kJ | 252 kJ |
| Kalorická hodnota v kcal | 60 kcal |
| Tuk | 1,2 g |
| nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| Sacharidy | 8,0 g |
| Cukr | 2,4 g |
| Bílkoviny | 2,7 g |
| Sůl | 1,1 g |
| Vláknina | 3,4 g |
Alergeny: ZBOŽÍ S obsahem lepku a výrobky z něj, CELER a výrobky z něj.
Skladujte na chladném a suchém místě
| Název | Erasco Srbská fazolová polévka 750ml |
| Hmotnost | 750ml |
| Návod k použití | Vaření: Obsah pomalu zahřívejte v hrnci za občasného míchání. V mikrovlnné troubě: Vložte obsah do vhodné nádoby a ohřejte. 600W cca 6min. |
| Složení | 42 % zeleniny (scezená rajčata, zelené fazolky, mrkev, cibule, červená paprika), voda, 20 % bílých fazolí, slanina (vepřová líčka, sůl, kouř), PŠENIČNÁ mouka, cukr, jodizovaná sůl, aroma (obsahuje PŠENIČNU a CELER), modifikovaný škrob, koření, zahušťovadlo: guma guar, MLÉČNÝ CUKR. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, HOŘČICE a VEJCE. |
| Alergeny | Celer a výrobky z něj, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, hořčice a výrobky z ní, sója a výrobky z ní, vejce a výrobky z nich |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Continental Foods Germany GmbH |
| Adresa | P.O. Box 121162, D-23532 Lübeck |
| průměrné výživové údaje | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 313kJ/75kcal |
| Tuk | 1,8g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6g |
| Sacharidy | 8,9g |
| z toho cukr | 2,8g |
| Bílkoviny | 3,4g |
| Sůl | 1,2g |
| Vláknina | 1,6g |
Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 253/60 kJ/kcalTuky 1,2 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,4 gSacharidy 8,0 gz toho cukry 2,4 gVláknina 3,4 gBílkoviny 2,7 gSůl 1,10 g
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- ALKOHOL I VODA (podrobné složení najdete na zadní straně obalu)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - Energie: 273 kJ / 65 kcal, Tuky: 0,8 g, Nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, Sacharidy: 10 g, Cukr: 2 g, Bílkoviny: 2,9 g, Sůl: 1 g
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z nějHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- GB Foods Deutschland GmbH, Geniner Straße 88-100, 23560 Lübeck, Deutschland
- Prodejní název
- Erasco Srbská fazolová polévka 800g
- Výrobce
- Erasco
- Číslo produktu
- 6000000039
- Kód EAN
- 4037300108460
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- ALKOHOL I VODA (podrobné složení najdete na zadní straně obalu)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - Energie: 273 kJ / 65 kcal, Tuky: 0,8 g, Nasycené mastné kyseliny: 0,1 g, Sacharidy: 10 g, Cukr: 2 g, Bílkoviny: 2,9 g, Sůl: 1 g
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z nějHořčice a výrobky z ní
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- GB Foods Deutschland GmbH, Geniner Straße 88-100, 23560 Lübeck, Deutschland
- Prodejní název
- Erasco Srbská fazolová polévka 800g
- Výrobce
- Erasco
- Číslo produktu
- 6000000039
- Kód EAN
- 4037300108460
K tomu se hodí také

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Grüne Bohnen Dosen-Eintopf 800,0 g
149,11 Kč/1kg
119,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablko - Sleďový filet - Pepřový krém - 200 g plechovka
406,60 Kč/1kg
87,41 Kč
-6,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 2229745001 Erasco Linsen mit Schweinefleisch Eintopf 800,0 g
357,52 Kč/1kg
286,02 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco 148395006 Erasco Weiße Bohnen-Eintopf 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
353,97 Kč/1kg
283,18 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Ravioli Diavoli v ovocné, pikantní rajčatové omáčce 800g
302,45 Kč/1kg
302,45 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi 5minutové terinové špagety ve smetanové omáčce se sýrem 62g
909,33 Kč/1kg
54,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04906, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusů, Modrá
322,48 Kč
Prodejce: VISO

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Vepřovo-hovězí guláš Pamapol 500 g
227,24 Kč/1kg
113,62 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
596,00 Kč/1kg
131,12 Kč
Prodejce: taleoo

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack
150,16 Kč/1kg
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 148570005 Erasco Linsen-Eintopf mit Würstchen 400,0 g
1 467,75 Kč/1l
587,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Všechno v pořádku
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg