Metten thick Sauerland bockwurst 845g

147,00 Kč

367,50 Kč / 1kg

plus 300,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 10. – po 12. října
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
0,51 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
267,85 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
107,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mušle pikantní s piri piri, 110 g
Mušle pikantní s piri piri, 110 g
679,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
115,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Metten Silné párky Sauerland 30x50g balení 2700g
Metten Silné párky Sauerland 30x50g balení 2700g
412,23 Kč/1kg
618,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
12 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 4,8kg
354,17 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 24
1 700,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,78 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
306,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sauerbraten v plechovce, hmotnost 400 g
Sauerbraten v plechovce, hmotnost 400 g
628,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
314,36 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
189,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
151,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
Erasco bramborový hrnec s klobásami s jemnými bylinkami 800g 3-pack
149,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Smažená rýže Menzi
Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
379,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
303,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Heines Ragout ploutev s drůbežím masem a houbami 400g
Heines Ragout ploutev s drůbežím masem a houbami 400g
285,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
114,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hamburg Labskaus
Hamburg Labskaus
392,75 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
157,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Meica Saft-Bockwurst 8ST extra jemný 540g
Meica Saft-Bockwurst 8ST extra jemný 540g
410,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
147,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
358,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
286,87 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Coertjens Dušené maso 2700 g Konzerva (Tafelspitz)
Coertjens Dušené maso 2700 g Konzerva (Tafelspitz)
509,12 Kč/1kg
1 374,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Metten Thick Sauerland Bockwurst 845g

Křupavé a čerstvé pro každou příležitost. Ať už jemné a dlouhé, nebo vydatné a tlusté, klobásy Metten chutnají vždy dobře! Ideální na piknik, lahodně servírované nebo jen tak na rychlé občerstvení.

Metten Fleischwaren GmbH & Co KG Bamenohler Str. 244, 57413 Finnentrop



Popis:Hustá sauerlandská klobása Metten
Hmotnost:(400g)
Návod k použití:Klobásy se nechají cca 10 minut louhovat při teplotě 70 °C ve vodní lázni. Nevařte! Klobásy vždy nechte přikryté nálevem, pokud je konzerva otevřená.
Země původu:Německo
Složení: Klobásy jsou vyrobeny z kvalitního masa, který se používá k výrobě uzenin:složení: 70 % vepřové maso, 10 % hovězí maso, pitná voda, slanina, jodidovaná jedlá sůl, MLÉKO BÍLÉ, dextróza, cukr, koření, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, koření (obsahuje CELER a HOŘČICI), extrakty koření, aroma, stabilizátory: difosforečnany, antioxidant: kyselina askorbová, konzervant: dusitan sodný, přírodní střívka, bukový kouř.
Potravinářské přídatné látky:s antioxidantem, se zvýrazňovačem chuti, s konzervační látkou
Alergeny:Mléko a výrobky z něj, celer a výrobky z něj, hořčice a výrobky z ní
Distributor/provozovatel potravinářského podniku:Metten Fleischwaren GmbH & Co KG 57413 Finnentrop/Sauerland


Výživové hodnoty: 1:


výživové údaje: průměrné Výživové údaje:
na 100 g
Kalorická hodnota (kJ/kcal):1039 kJ / 251 kcal
Tuk:21,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny:8,8 g
Sacharidy: 8,5 g (8,5 g), z toho 8,5 g sacharidů (8,5 g):1 g
of which sugar:1,0 g
Bílkoviny: 1,1 g:13,2 g
Salt:2,10 g
Vláknina: 2,2 g:0,3 g
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte plechovku před přímým slunečním světlem. Otevřenou konzervu vždy přikryjte slaným nálevem a skladujte v chladničce
Objem
0.4 l
Seznam přísad
70% vepřové maso, 10% hovězí maso, pitná voda, slanina, jodidovaná jedlá sůl, MLÉKO BÍLÉ, dextróza, cukr, koření, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, koření (obsahuje CELER a HOŘČICI), extrakty koření, aroma, stabilizátory: difosforečnany, antioxidanty
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota v kJ: 1039 kJ, kalorická hodnota v kcal: 251 kcal, tuky: 21,5 g, nasycené mastné kyseliny: 8,8 g, sacharidy: 1 g, cukr: 1,0 g, bílkoviny: 13,2 g, sůl: 2,10 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Celer a výrobky z něj
Hořčice a výrobky z ní
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
Provista AG Jathostr.1230916 Isernhagen
Prodejní název
Metten Thick Sauerländer 400g
Výrobce
Metten Fleischwaren
Číslo produktu
k24410-2
Kód EAN
4008401610152

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte plechovku před přímým slunečním světlem. Otevřenou konzervu vždy přikryjte slaným nálevem a skladujte v chladničce
Objem
0.4 l
Seznam přísad
70% vepřové maso, 10% hovězí maso, pitná voda, slanina, jodidovaná jedlá sůl, MLÉKO BÍLÉ, dextróza, cukr, koření, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, koření (obsahuje CELER a HOŘČICI), extrakty koření, aroma, stabilizátory: difosforečnany, antioxidanty
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota v kJ: 1039 kJ, kalorická hodnota v kcal: 251 kcal, tuky: 21,5 g, nasycené mastné kyseliny: 8,8 g, sacharidy: 1 g, cukr: 1,0 g, bílkoviny: 13,2 g, sůl: 2,10 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Celer a výrobky z něj
Hořčice a výrobky z ní
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
Provista AG Jathostr.1230916 Isernhagen
Prodejní název
Metten Thick Sauerländer 400g
Výrobce
Metten Fleischwaren
Číslo produktu
k24410-2
Kód EAN
4008401610152
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,78 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
306,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro 6 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 2,4kg
6 x 400g Metten thick Sauerland bockwurst 2,4kg
2 250,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 21
900,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Meica Deutschländer (360g)
Meica Deutschländer (360g)
522,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
188,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
86,29 Kč/1kg
41,83 Kč
-71%
12,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
579,38 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
92,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,67 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
78,80 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
355,04 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
284,03 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
109,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
Erasco čočkový guláš s klobásami pro celou rodinu 800g
349,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
279,54 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Vídeňský salám 180g
Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coertjens Dušené maso 2700 g Konzerva (Tafelspitz)
Coertjens Dušené maso 2700 g Konzerva (Tafelspitz)
509,12 Kč/1kg
1 374,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
267,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
306,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
379,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
303,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 Kč
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Maggi Ravioli Diavoli v ovocné, pikantní rajčatové omáčce 800g
Maggi Ravioli Diavoli v ovocné, pikantní rajčatové omáčce 800g
303,36 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
303,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Celozrnný špaldový chléb 375g
Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maggi Ravioli in pikanter Soße
Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
189,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
151,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sauerbraten v plechovce, hmotnost 400 g
Sauerbraten v plechovce, hmotnost 400 g
628,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
314,36 Kč
Prodejce: artbook-service

Hodnocení zákazníků

Na základě 12 hodnocení
Ohodnoceno dne 15. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
...... Vždy znovu velmi chutné
Ohodnoceno dne 8. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
SAUSAGES
Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
O těchto klobásách vím už dlouho, ale tato transakce byla velmi dobrá.
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
super klobása
Ohodnoceno dne 8. března 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Metten thick Sauerland bockwurst
Ohodnoceno dne 6. října 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Jsem spokojen a objednal bych si znovu
Ohodnoceno dne 8. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. června 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack
Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack
Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack
Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení
Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Comtesse šneci ca 1Dtz
La Comtesse šneci ca 1Dtz
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l
Obrázek produktu pro Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
453,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 510,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne dýně ATG 200g
Kühne dýně ATG 200g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Metten Křupavé vídeňské párky 690g
Metten Křupavé vídeňské párky 690g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Oro di Parma omáčka na pizzu z rajčat vyzrálých na slunci s oreganem 425g
Oro di Parma omáčka na pizzu z rajčat vyzrálých na slunci s oreganem 425g
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 5
69,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
349,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g
Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 21
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
491,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta na rybí polévku Langbein
Pasta na rybí polévku Langbein
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 21
249,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
499,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein krab do polévek, past a omáček v gurmánské kvalitě 500g
Jürgen Langbein krab do polévek, past a omáček v gurmánské kvalitě 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 21
249,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
499,00 Kč/1kg